Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar RESİMDE İNSAN FİGÜRÜ VAR. NE ANLAM İFADE ETMEKTEDİR? YORUMLA

RESİMDE İNSAN FİGÜRÜ VAR. NE ANLAM İFADE ETMEKTEDİR? YORUMLA

Arazide çekmiş olduğunuz define işaretlerinin çözümlerini burada paylaşabilirsiniz

ARKADAŞLAR ACİL YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...!
Eklentiler
İNSAN FİGÜRÜ.JPG
İNSAN FİGÜRÜ.JPG (63.95 KiB) 1567 kere görüntülendi

karşısında gözlerini ara veya karşısında başka bir işaret olması lazım doğal değilse

tam karşısında tek göz var ektedir.. etrafta başkada göz bulamadık... araların da 2.5. m mesafe var karşı karşıya duruyorlar.
Eklentiler
gzz.jpg
gzz.jpg (76.75 KiB) 1557 kere görüntülendi

ayrıca kesinlikle doğal değil...!

Mesaj Cum May 21, 2010 8:36 am

acil yorumlarmısınız lütfen

çok süper bir işçilik var burda ama çözemedim
defineci_ailesi :::::

baktıgı yerde buldugun bi göz varsa ıkıncısını bulman gerekir ama söle bi durumda söz konusu ılk gorulen tek göz suanki oldugun yere getirmesi gerekecegı ıcın yanı gerekte olmuyabılır ıkıncısıne.. gözle kesıstıgı yere bak topragında veya otunda degısıklık varmı agacında icme suyuna dıkkat et su olan yere bi baq..

sevgili arkadaşım ordaki goze sırtını donerek bibak karşında neler goruyorsun uzklık mesafesi olarakgozune yaklaşık 1000 metrekestirerek ba amaama goze sırtını verdigin anda baktıgın hizayı ip gibi çizmenlazım birde o ellerini iyi incele ust ustemi yoksa yan yanamı

tekkelime güzel işçilik

şimdi benim gördugum insan fgürünün üzerindeki el ve eldeki orak tarzı birsey var gözün solunda ve üstünde ve sol alt köşesinde de işaretler var bu üç üşaretin ortasını ölcerek cm\ adım tarzı göze sırtınızı yaslayıp adımlayın bir diger olasılıkta bu ölctügünüz mesafe kadar gözün alt kısmını eşin ama benim gördugum orda ölüm tehlikesi var ''gözüm malımın üstünde malımda gözü olanın gözünü oyarım'' ...Dikkattt

Sonraki

Dön Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar