Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Fotoğrafsız Define İşaretlerinize Yorumlar define ve tılsım !

define ve tılsım !

Arazide karşılaştığınız ve fotograflayamadığınız işaretlerinize yorumlar

Mesaj Cmt Şub 25, 2012 3:07 am

diyelim ki elimizde bir harita var ve definenin yeri bir kuyuda açılmış olan tünelde öylece duruyor gömülmemiş bile.
ben bu kadar korunmasız bir define ye balıklama atlamayı düşünmü yorum ya bu definede tılsım var yada bekçi peki bunun kesinligine dahir işaretler varmıdır acaba ? varsa neler olabilir.

Mesaj Pzr Şub 26, 2012 10:55 pm
dya

selam
bu konuda sana yardımcı olabilirim, bir şey var mı, varsa nasıl çözülür yardım edebilirim.

Mesaj Pzt Şub 27, 2012 7:13 pm

konunun detayını açıklama yaparmısınız
ayrıca coğu define yerinde elbet tılsım vardır bunlar farklı farklıdır bunu anlamak için araştırma yapmak gereklidir
işaret bulabilirsiniz
işaretler tılsım demek değildir zaten tılsım işaret olmaz yazı olur
işaret ne aradığını nerede arıyaçağını -tuzakları ve diğer detayları verir

Mesaj Sal Şub 28, 2012 2:34 am

çok eskiden bir kilisenin (şuan cami) yanındaki bir evin içinde bir nahit denilen taşı uzun ugraşlar sonucu kırıp kuyu görünümlü kilisenin altına giden bir tünelle karşılaştık tünelin girişini ev sahibleri kontrol edemedikleri için kapatmışlar.yaklaşık 2 ton kum dökmüşler. giriş bir kuyu şeklinde ve aşagıda tünel girişi oldugunu tahmin ediyoruz sadece 1 kişinin tünel girişini kazabileceegi bir şekilde tasarlanmış. tünelin bir çok yöne gittigini biliyoruz. kuyu yaklaşık 10 metre derinlikte. şuan bldiklerimiz bunlar ve o evin civarında bir çok evden altın çıkarılmış diye söylemler var. haliyle eskiden ermenilerin yaşadıgı bir cografya ve kilisenin altına giden tüneller olması altın olma ihtimalini artırıyor şimdi işaretler varsa ev sahibleri tarafından kapatılmıştır benim düşünceme göre tünelin bir çok ucuna parça parça gömülmüş altınlar var ve haritayı gören bir kişi kuyunun içindeki tünelde 40 teneke altın oldugunu idda ediyor harita ise yaklaşık 500 ile 1000 yıllık gibi görünüyor. haritayı gören kişinin allatıklarını yaptıgımızda kuyu girişi süsü verilmiş tünel gibi bir yere ulaştık ve oranında başka bir girişi var ve ev sahibi ordan gelebilecek herşeye karşılık o girişe 2 ton kum döktürmüş. o kumları cıkarmaya çalışacagız lakin alan genişligi 1 kişi nin geçebilecegi şekilde.

öncelikle bana yardımcı olacak arkadaş bu konudaki tecrübesini anlatırsa sevinirim. sorada yapmam gerekenleri ve izlemem gereken yoolları anlatırsa sevinirim.

not gerçektir... şuan resim koyma ihtimalim yok çünki ev sahibi resim çekmemize izin vermiyor ve açıkcası aşagıya inmeye korkuyorlar çeşitli vesveselerden dolayı. en kısa zamanda yorum yapmanız benim için iyi olur. iyi formlar.

Mesaj Sal Mar 06, 2012 11:31 pm
dya

ben yardımcı olmaya çalışırım, mesaj atın görüşelim.

Mesaj Çrş Mar 07, 2012 12:29 pm

blade123 yazdı:
çok eskiden bir kilisenin (şuan cami) yanındaki bir evin içinde bir nahit denilen taşı uzun ugraşlar sonucu kırıp kuyu görünümlü kilisenin altına giden bir tünelle karşılaştık tünelin girişini ev sahibleri kontrol edemedikleri için kapatmışlar.yaklaşık 2 ton kum dökmüşler. giriş bir kuyu şeklinde ve aşagıda tünel girişi oldugunu tahmin ediyoruz sadece 1 kişinin tünel girişini kazabileceegi bir şekilde tasarlanmış. tünelin bir çok yöne gittigini biliyoruz. kuyu yaklaşık 10 metre derinlikte. şuan bldiklerimiz bunlar ve o evin civarında bir çok evden altın çıkarılmış diye söylemler var. haliyle eskiden ermenilerin yaşadıgı bir cografya ve kilisenin altına giden tüneller olması altın olma ihtimalini artırıyor şimdi işaretler varsa ev sahibleri tarafından kapatılmıştır benim düşünceme göre tünelin bir çok ucuna parça parça gömülmüş altınlar var ve haritayı gören bir kişi kuyunun içindeki tünelde 40 teneke altın oldugunu idda ediyor harita ise yaklaşık 500 ile 1000 yıllık gibi görünüyor. haritayı gören kişinin allatıklarını yaptıgımızda kuyu girişi süsü verilmiş tünel gibi bir yere ulaştık ve oranında başka bir girişi var ve ev sahibi ordan gelebilecek herşeye karşılık o girişe 2 ton kum döktürmüş. o kumları cıkarmaya çalışacagız lakin alan genişligi 1 kişi nin geçebilecegi şekilde.

öncelikle bana yardımcı olacak arkadaş bu konudaki tecrübesini anlatırsa sevinirim. sorada yapmam gerekenleri ve izlemem gereken yoolları anlatırsa sevinirim.

not gerçektir... şuan resim koyma ihtimalim yok çünki ev sahibi resim çekmemize izin vermiyor ve açıkcası aşagıya inmeye korkuyorlar çeşitli vesveselerden dolayı. en kısa zamanda yorum yapmanız benim için iyi olur. iyi formlar.
.............................................değerli kardeşim anlattıkların önemli güzel şeyler ama tehlikelide .çünkü bu tür yerlerde illaki sahipli sihirli vede tuzaklı yerlerdir..ayrıcada burda önemli şeylerde vardır..fakat bu tür yerlere girebilmek için havvas ilminden anlayan vede bu tür yerleri bağlayıpta çözebilen çok iyi bir alim hocan olması lazımki burda işlem yapabilesin..ayrıcada buraya girmeden önce 3.er defa Nas .Felak surelerini vede 7.defada Ayetel kursiyi okuyupta girmelisinizki sizi karşılaşacak olduklarınızdan korusun diye biliyorum..burda çok iyi üstatlara danışıpta tetbirli girmenizde fayda var diyorum..allah kolaylıklar versin....................................................
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Mesaj Prş Tem 19, 2012 12:11 pm
MNO

blade123 yazdı:

Kardeşim bu bahsettiğin yer ŞANLIURFA' da demi. Benimle iletişime geçebilirsen bu konuda sana yardımım dokunabilir.Çünkü Şuan bende ŞANLIURFA'dayım.

Dön Fotoğrafsız Define İşaretlerinize Yorumlar