Forum ana sayfa Define Cihazları 2.El Define Cihazları Alıp - Satma Forumu el yapımı alan tarama cihazı resim ve video mevcuttur.

el yapımı alan tarama cihazı resim ve video mevcuttur.

2. El cihazlarınızı burada pazarlayınız. Fikir alış-verişinde bulununuz.

]Merhaba arkadaşlar yapmış olduğum bu alan tarama cihazı yapım aşamasında olsun montalama aşamasında olsun en ufak parça ve kablosuna kadar bana aittir, kesinlikle piyasadaki cihazlarla alakası yoktur. Ben bu cihaz üzerinde yaklaşık 4 yıldır çalışıyorum, kendim kullanmak için birçok böyle antenli alan tarama sistemleri yaptım, ama fos çıktı. Kendi koyduğumuz malzemeyi buluyorduk ama arziye çıktığımızda sabıtıyordu, minarel e gidiyordu. SON YAPTIĞIM BU ÇİHAZLA MİNAREL PROBLEMİNİ MİNUMUMA İNDİRDİM ,ARTIK ÇİHAZINIZ ,SUYA,TAŞA,GAZ SIZINTISINA ÇEKMEYECEK,BU ÇİHAZLA DEĞERLİ METALLERİ VE BOŞLUĞU BULA BİLRSİNİZ,10 METREYE KADAR DERİNLİK ÖLÇE BİLİSİNİZ.GERÇEK ARAZİDE DEFALARCA TEST EDİLMİLMİŞ VE BİR DEFİNECİNİN HAYAL BİLE EDEMEYECEĞİ MÜKEMMEL SONUÇLAR VERMİŞTİR .BURADAN BU İŞİN USTASI PROFÖSYENEL DEFİNECİLERE SESLENİYORUM YANIMA GELİP İSTEDİĞİNİZ ARAZİDE ÇİHAZI HER TÜRLÜ TESTE TABİ TUTA BİLİRSİNİZ YERLİ YABANCI BÜTÜN ÇİHAZLARLA KARŞILAŞTIRILIR VE TES EDİLİR.. ALIP ALMAMANIZ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL AMA GÖRÜP KULLANMANIZDA FAYDAVAR .. ilker inan irtibat için tel,0538 260 20 65.

<script src='http://imageshack.us/shareable/?i=img0144aa.jpg&s=841&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Resim</noscript>
En son ilker inan tarafından Sal Kas 22, 2011 4:44 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 37 kere düzenlendi.

kardeşim ne kadardiosun fiyatına ki bizde bilelim?

ilker kerdeş kendin hiç denedinmi çalışma pozisyonu nasıl buçubuklar suya veya boşluğu gidiyormu.bu önemli bunların bildiğim kadarıyla sadece madene veya minirale gideni önemli .inşallah emeginin karşılığını alırsınız.hayırlı olsun..
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

slm arkadaşlar bu çihaz gerçek arazide bizzat kendim denedim arkadaşlarla bir yerleşimyerine eski çağlara ait bir yerdi.deneme amaçlı gittik bu yerde yaklaşık 2 metre derinlikten metal objeler bulduk bu denemeden sonra ben çihazı dahada geliştirtim sonra üç kere daha test yaptım sonuçlara yanımdaki arkadaşlar dahi şaşırdı. şu an bu çihaz,boşluk,dolgu toprak,demir hariç bütün degerli metalleri bula bilmektedir.çalışma mantığı diger çihazlar gibi torağa sinyal göndermek yerine topraktan gelen sinyala tebki veriyor bu çihazın bulamadığı bir yerde hiçbir çihaz işe yaramaz bu kadar kesin ve net konuşuyorum.tabiki denemeden bilemessiniz.LEON kardeşim senin sorununda bir kısmını yukarıda yanıtladım sanırım,çubuk konusuna gelince benim yaptığım çihazın çubukla hiçbir alakası yok o senin çubuk dediğin antenleri çıhaza fişle takılıyor fişleri çıkartırsan çalışmaz.senin çubuk dediğin bakır antenler çihaza uyumlu yapılmıştır çihaz olmadımmı onlar bir işe yaramaz ve tamamen elektironiktir.kib

benim yapmış olduğum bu çihaz tekli sistem ve çiftli sistem diye iki adet olmaktadır.isteğene tekli isteyene çiftli sistem yapmaktayım,aynı zamanta bu çihazla 10 metreye kadar derinlik ölçümüde yapıla bilmektedir birebirde derinliği vermektedir birebir gerçek arazide denenmiştir.

farm852147 yazdı:
slm arkadaşlar bu çihaz gerçek arazide bizzat kendim denedim arkadaşlarla bir yerleşimyerine eski çağlara ait bir yerdi.deneme amaçlı gittik bu yerde yaklaşık 2 metre derinlikten metal objeler bulduk bu denemeden sonra ben çihazı dahada geliştirtim sonra üç kere daha test yaptım sonuçlara yanımdaki arkadaşlar dahi şaşırdı. şu an bu çihaz,boşluk,dolgu toprak,demir hariç bütün degerli metalleri bula bilmektedir.çalışma mantığı diger çihazlar gibi torağa sinyal göndermek yerine topraktan gelen sinyala tebki veriyor bu çihazın bulamadığı bir yerde hiçbir çihaz işe yaramaz bu kadar kesin ve net konuşuyorum.tabiki denemeden bilemessiniz.LEON kardeşim senin sorununda bir kısmını yukarıda yanıtladım sanırım,çubuk konusuna gelince benim yaptığım çihazın çubukla hiçbir alakası yok o senin çubuk dediğin antenleri çıhaza fişle takılıyor fişleri çıkartırsan çalışmaz.senin çubuk dediğin bakır antenler çihaza uyumlu yapılmıştır çihaz olmadımmı onlar bir işe yaramaz ve tamamen elektironiktir.kib
....................................... DEĞERLİ KARDEŞİM BAKIR AKSAMLI ÇUBUKLARINI GÖRÜNÜMÜNE İSTİNADEN ÖYLE DEDİM... LÜTFEN SİZDE BAŞKA TÜRLÜ ANLAMAYIN..SİZ KENDİ YAPTIĞINIZ ELEKTRONİK İCADINIZA GÜVENİYORSANIZ ...TAM DENEYEREK YAPTIĞINIZ TESTLERDEN EMİNSENİZ ..BİZİLER İÇİN SORUN YOK OLAMAZDA ..İNŞALLAH SENİN İSTEDİĞİN GİBİ OLUR..ALLAH HAYIRLI SATIŞLAR İHSAN ETSİN..BAŞKA NE DİYEBİLİRİMKİ...ÖNEMLİ OLAN İSTENİLEN SONUCA ULAŞMAKTIR..ALLAHA EMANET OLUN..

leon krdeşim mrb,seninde bu çihazı görüp denemeni isterdim alıp almamak önemli değil sen dahi şaşıracaksın herzaman beklerim kib allah``a amnetol..

farm852147 yazdı:
leon krdeşim mrb,seninde bu çihazı görüp denemeni isterdim alıp almamak önemli değil sen dahi şaşıracaksın herzaman beklerim kib allah``a amnetol..

:) Selamlar değerli kardeşim.madem öyle diyorsunuz deniyelim o zaman..ben maramara bölgesindeyim..aslında siz uygun olursanız çokta iyi olurdu.hiç olmazssa bir netlik kazanmış olurdu ..veya cihazda kendini ispat etmiş olurdu...neden olmasınki.tabiki bu deneme işi sizin müsait durumunuza bağlı...hayırlısı olur inşallah...

herşeyin hayırlısı leon kardeş,her zaman beklerim siz karar verin ben kendimi o güne ayarlarım.kib.

selamlar arkadaşlar güzel bir emek edilmiş.güzelde bir çalışmanın ürününe benziyor..inşallah ileriye dönük şahane işler yaparsınız.hiç olmazsada çok arkadaşında yapılan emeklerinede katkıda bulunmuş olursunuz.sizde emeğinizin karşılığınızı alırsınız..allah kolaylıklar versin...

Dön 2.El Define Cihazları Alıp - Satma Forumu