Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Fotoğrafsız Define İşaretlerinize Yorumlar salkım üzüm işareti anlamı ustalar lütfen bilgi verinn!!!

salkım üzüm işareti anlamı ustalar lütfen bilgi verinn!!!

Arazide karşılaştığınız ve fotograflayamadığınız işaretlerinize yorumlar

selamünaleyküm cümleden.Ustalar sizlerden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum salkım üzüm neyi ifade ediyor acaba beni bilgilendirirseniz sevinirim.SAYGILAR

resmini gönderebilirmisin ?

bakire mezarı . . o üzüm işaretinin olduğu yerde üzüm bağı olması lazım . . etrafında bir tepenin merdiven basamağı gibi düşün onun gibi olması lazım mezar zengin mücavher çıkar
RISKI VEREN ALLAHTIR

güneş11 yazdı:
selamünaleyküm cümleden.Ustalar sizlerden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum salkım üzüm neyi ifade ediyor acaba beni bilgilendirirseniz sevinirim.SAYGILAR

Selamlar Güneş11 kardeşim senin üzüm salkımı bunları ifade eder......1....üzüm salkımı elmas zümrüt gibi mücehver değerli taşları simgeler....2....çok zengin olan bayan mezarlarının olduğu yeri ifade eder.....3....eğer üzüm salkımı sabit büyük bir kayanın üzerindeyse asaletli vede çok zengin birinin burda mezarının olduğunu ifade eder..ayrıcada bu mezar o zaatın çok kıymetli zengin eşyaları vede kendi gömüsünün olduğunu temsil eder....4....üzüm salkımı bazı yaşantılardada süsleme sanatı olarakta mezar stellerindede kullanmışlardır.....5....üzüm salkım her zaman zenginliğin ifadesidir..her salkımdaki üzüm taneleride bir altını ifade edr.bazı yaşantıdada her üzüm taneside bir adımıda ifade eder..ayrıcada bizans dönemindede ölçü işareti olarakta kullanılmıştır......6.....Yunan Mitolojisindede (DİONYSOS ) Cinsellik ve Bereket Tanrısını simgelediğide bilinmektedir...saygılar.......
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

matraxxby yazdı:
bakire mezarı . . o üzüm işaretinin olduğu yerde üzüm bağı olması lazım . . etrafında bir tepenin merdiven basamağı gibi düşün onun gibi olması lazım mezar zengin mücavher çıkar

:) :D bakire mezarı.. :?:
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Dön Fotoğrafsız Define İşaretlerinize Yorumlar