Forum ana sayfa Yönetim & Kullanıcılar Yönetimden Duyurular SON KONULAR BÖLÜMÜ AŞAĞIYA TAŞINDI

SON KONULAR BÖLÜMÜ AŞAĞIYA TAŞINDI

Site ile ilgili Duyurular Ve Uyulması Gereken Kurallar

Mesaj Çrş Ara 01, 2010 4:10 pm
admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

SİTEMİZİ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR. SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN SİTEMİZİ DAHA İŞLEVSEL KULLANMASI İÇİN SİTEMİZİN DAHA ÖNCE YER ALAN ÜST TARAFINDA SON KONULAR BÖLÜMÜ GELİŞTİRİLEREK AŞAĞIYA ( EN ALTA ) TAŞINDI.
DefineHaritasi.Com Ekibi

Mesaj Çrş Ara 01, 2010 10:50 pm

Daha iyi olduğu düşüncesindeyim. En azından göze gelen kalabalık ortadan kalkmış...

Mesaj Çrş Ara 01, 2010 11:21 pm
admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

kayra yazdı:
Daha iyi olduğu düşüncesindeyim. En azından göze gelen kalabalık ortadan kalkmış...

Fikirleriniz için teşekkür ediyorum. Sizin gibi özellikle moderatör dostlarımızın tepkilerine göre çalışmalarımız devam edecek. Altta olması ve özellikle fonksiyonlu olması hem yeni konulara hem cevaplanmış son konulara vs ulaşılıyor. Diğerinde sadece son konular vardı. Ayrıca ordaki belli başlıklara sabitlenmişti genel anlamda üyeler. Şimdi forumu dolaşmak konusu öne çıkacak diye düşünüyorum.
DefineHaritasi.Com Ekibi

Sayın admin inşallah hayırlı vede ileriye dönük dahada gelişmiş olur..ellerinize sağlık..saygılar..
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

leon yazdı:
Sayın admin inşallah hayırlı vede ileriye dönük dahada gelişmiş olur..ellerinize sağlık..saygılar..

Çok teşekkürler. Sizlerle inş.
DefineHaritasi.Com Ekibi

Slm.neden benim resimlere yorum yapılmıyor.Sanki gruplaşma var gibi.İlginizi bekliyorum

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

muzuradam yazdı:
Slm.neden benim resimlere yorum yapılmıyor.Sanki gruplaşma var gibi.İlginizi bekliyorum

Değerli Üyemiz Sitemizde herhangi bir gruplaşma olamaz gereği de yok. Farkındaysanız burada size cevap veren moderatörler veya üyeler bunu gönüllü bir şekilde yapıyorlar. Bilgi sahibi olan üye ve moderatörler sizin mesajlarınıza cevap vereceklerdir. Fakat bu durumu bir zorunluluk gibi algılamamanızı rica ediyoruz. Ve bir daha konu açarken lütfen şikayetse Öneri ve Şikayetler bölümüne konuyu açınız.
DefineHaritasi.Com Ekibi

Kimsenin zorunluluğu yoktur.fakat yorumların tamamını takip ediyorum.Benden önce ve sonraki bütün konulara yorum yapılmış.Yorumlar güzel.Demekki bu işi takip eden ve anlayanlar var.Bende çok bilinmeyenli bir denklem sormadım.Bu site sayesinde önemli bir boşluk doldurulmuş kanısındayım.Benimde ricam bir an evvel anlayanların yorum yapıp işe devam etmek.zaman en kıymetli hazinedir.Stenin moderatörüsünüz yatkilisiniz.burda bulunan bilgili kişileri tanıyorsunuz siz onlara bu konu hakkında cevap vermelerini diyemezmisiniz?Saygılar.

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

muzuradam yazdı:
Kimsenin zorunluluğu yoktur.fakat yorumların tamamını takip ediyorum.Benden önce ve sonraki bütün konulara yorum yapılmış.Yorumlar güzel.Demekki bu işi takip eden ve anlayanlar var.Bende çok bilinmeyenli bir denklem sormadım.Bu site sayesinde önemli bir boşluk doldurulmuş kanısındayım.Benimde ricam bir an evvel anlayanların yorum yapıp işe devam etmek.zaman en kıymetli hazinedir.Stenin moderatörüsünüz yatkilisiniz.burda bulunan bilgili kişileri tanıyorsunuz siz onlara bu konu hakkında cevap vermelerini diyemezmisiniz?Saygılar.

Değerli Üyemiz. Siteyi takip ettiğinizden dolayı teşekkür ederim. Fakat kimseye şu veya bu mesaja cevap verin hemen diyecek durumumuz yok. Lakin konuyu inceleyip bilgili arkadaşlara soracağım.
DefineHaritasi.Com Ekibi

ARKADAŞLAR KAYA ÜZERİNDE İKİ SALKIM ÜZÜM VAR AMA SALKIMLAR TERS DURUYOR BİRAZAŞAGIY DOGRU KAZDIGIMIZDA ASLAN VE KOÇ RESMİNE RASTLADIM BURASI NEDİR VE BİŞEY VAR MIDIR

Sonraki

Dön Yönetimden Duyurular