Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar USTALAR YORUMLARMISIN BU KAYA NEDİR.

USTALAR YORUMLARMISIN BU KAYA NEDİR.

Arazide çekmiş olduğunuz define işaretlerinin çözümlerini burada paylaşabilirsiniz

Mesaj Çrş Mar 25, 2015 9:43 pm

Sevgili dostum kaya içindeki çatlak çerçeveli yer sonradan konma değil. fakat altında boşluk olma ihtimali var. Doğal veya yapay olabilir bilemiyorum. Hiç bir usta iki kıvrımı bu kadar kusursuz bir araya getiremez ve getirmezde. Bunun kapı olduğunu unut bence. Fakat bahsettiiğin yerin içine çökmesine sebep arka kısımda bir boşluk olabilir ancak giriş farklı bir yerdendir belki büyük kayanın arka kısımlarındadır.
El işaretine gelince bu işaret kayanın neresinde kalıyor?
Saygılarımla

Mesaj Çrş Mar 25, 2015 11:06 pm
Mor

Birinci resim domuza benzettim bence guzel bir isaret.Uzerinde durman lazim.

Mesaj Cmt Mar 28, 2015 12:58 am

El aile yeminidir oraya birsey koyduklarini yeniden birkesmedikden sonra alinmayacagini ifade eder ilk foto kaya sandik diye tahmin ediyorum orta bolumdeki kaya zaman asiminda farklilik yasamis ayni degil ust ortasindan girin yoksa kayanin sivri ucunun gosterdigi yerde ne varsa konturol edin

Mesaj Çrş Ağu 05, 2015 11:44 pm

fotoğraflar makinasıyla resim çekilmiş. ne varda ne istiyosun, az akıllı davranın.ne eli...

Bu yer hakkında gelişme varmı? Ben bu yerin nerede olduğunu merak ettim.. Tam adres olmasada biraz tarif iyi olur.. Deveyi yakından görmek isterdim.. Uzun zaman oldu buraya gelmeyeli.. Kendi çapımızda bişeler kovaladık ama bu yeri merak ettim.. El, kalp yada diğerleri çok önemsemiyorum da deve çok iyi.. Gözü de çok büyük ;)

Mesaj Prş Oca 14, 2016 4:23 am

ben koc basina benzettim

Mesaj Çrş Tem 13, 2016 4:16 pm

Selamlar uzun zaman oldu siteye girmeyeli.
Burayı patatmayı düşünüyorum.

Önceki

Dön Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar