Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Videolu Define İşaretlerinize Yorumlar KONU VE MESAJLARA VİDEO EKLEME

KONU VE MESAJLARA VİDEO EKLEME

Arazide çekmiş olduğunuz videolu define işaretlerini burada paylaşabilirsiniz.

Mesaj Cum Mar 16, 2012 2:13 am
admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

Merhaba Değerli Defineharitasi.com Üyeleri

Konularınıza video eklemek oldukça kolay. Youtube.com'a girip eklemek istediğiniz videoyu açtıktan sonra üstteki adres çubuğunda http://www.youtube.com/watch?v=ql0p3jBu1Fk benzeri bir adres olacak. o adresin sonundaki v= kısmından sonraki sayılı ve harfli kısmı kopyalayınız.

Sonra Defineharitasi.com forum bölümünde yeni konu açarken veya mesaj yollarken yazı yazdığınız kısmın yani editörün üstünde yer alan youtube düğmesine tıklayınız. Hemen mesaj yazma kısmına [ youtube ] [ youtube ] yazısı gelecek. İşte kopyaladığınız kısmı bu yazının tam arasına yapıştırın. Örnek : [ youtube ] ql0p3jBu1Fk [ /youtube ]

Soru ve sorunlarınızda burada yazabilirsiniz. Sadece youtube.com sitesindeki videoları paylaşabilirsiniz.
DefineHaritasi.Com Ekibi

Mesaj Cum Mar 16, 2012 2:40 am

Öncelikle aşağıdaki V= den sonraki highlight edilmiş kısmı kopyalayın.

Resim

Daha sonra youtube yazan yere tıklayın

Resim

Son olarak, ilk kopyaladığınız kısmı bu iki youtube yazısının arasına yapıştırın ve mesajınızı yollayın.

Resim

Mesaj Cum Mar 16, 2012 2:44 am
admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

Kayra Hocam çok daha açıklayıcı olmuş. Elinize sağlık...
DefineHaritasi.Com Ekibi

Mesaj Cum Mar 16, 2012 2:49 am

Umarım güzel video paylaşımları olur da hep beraber yeni bilgiler öğrenmiş oluruz.

Mesaj Cum Eyl 28, 2012 2:29 pm

video paylaşmaya calışıyorum olmuyor dediniz gibide yapıyorum olmuyor benım paylaşacağım video benım facebook kumda deniyorum olmuyor yardımcı olabilirmisiniz

Mesaj Cum Oca 04, 2013 8:30 pm

GARDAS ILLEDE YOUTUBEDENMI OLMALI video kendi cekdiyim videoyu yüklüyememmi yani ?

Mesaj Cum Oca 04, 2013 9:07 pm

Yuklersin. Once Youtube a yukle daha sonra siteye.

Mesaj Pzr Tem 06, 2014 12:30 pm

ben video yu ozel yukluyecem youtube den ısım yok nasıl olcak

Mesaj Pzr Tem 06, 2014 8:22 pm

Youtube haricinde yukleyemessin. Once videoyu youtube'a yukle daha sonra yukaridaki adimlari takib et. Ayrica bir onceki mesajin turunden mesajlar da paylasma.

Mesaj Sal Tem 08, 2014 2:12 pm

tamam kusura bakma

Sonraki

Dön Videolu Define İşaretlerinize Yorumlar