Forum ana sayfa Yönetim & Kullanıcılar Tanışma & Kendini Tanıtma Kirgizistan'dan Selamlar

Kirgizistan'dan Selamlar

Kendinizi tanıtabileceğiniz ve diğer üyelerimizle tanışabileceğiniz bölüm...

Mesaj Pzt Nis 25, 2016 10:41 am

Selam aleykum arkadaslar!!

Ben Abdullah Kirgizistan'dan.

Biz 2-3 senedir ciddi olarak guzel detektor arayisi icerisindeyiz.Sebebi de Orta Asya'ya Sovyetler baskini sonrasi dedemler Afghanistan'a kacmislar.Dedemin anlattiklarina gore o zaman kagit para olmadigi icin ellerindeki zenginlikleri belli yerlere gomerek kacmislar.Bunca zaman sonra yerlerini tam olarak bilmiyorlar.Dedemin anlattiklarina gore 100% kesin olan 6-7 tane yer var.Oralara arkadaslari ve diger akrabalari koymuslar.Biz JeoSonar 3D aleti ile bazi gerekli ufak seyleri bulduk.Ama bize 10 metreye kadar derinligi gorebilecek alet lazim.Arastirdigimiz kadariyla bu tur aletlerin fiyati benim butceyi cook zorluyor.

Eger bu tur aleti olan varsa benimle irtibata gecebilirsiniz ve belli basli masraflari karsilarim.Ornegin ucak parasi,vize,karsilama ve konaklama.Cikan seyden alet sahibi esit pay alir.

Aslinda bizim buralar bu konularda oldukca zengin ve hic el degmemis.Su an tam firsati diye dusunuyorum.Ben para biriktiriyorum ama 200 dolar maasla gerekli tutari toparlamak cok uzun zaman alir.

Bu tur aleti olan varsa kesinlikle bu firsati degerlendirelim.Benimle e-mail adres uzerinden irtibata gecebilirsiniz.Yuz yuze gorusmek icin Turkiye'ye gelirim.Detayli olarak konusuruz orada.Alet ve malvarliginin herturlu garantisini veririz.

e-mail: abdulla.j@yahoo.com

Dön Tanışma & Kendini Tanıtma