Forum ana sayfa Define Cihazları DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR YENİ GOLD FİNDER DEFİNE DEDEKTÖRÜ

YENİ GOLD FİNDER DEFİNE DEDEKTÖRÜ

DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VARMesaj Pzr Eyl 09, 2012 8:02 pm

Mesajlar: 1
GOLD FINDER DEDEKTÖR'ÜN DÜNYA DEDEKTÖRLERİNE GÖRE ÜSTÜN AYRIM VE DERİN ARAMA ÖZELLİĞİ

6 METRE MAKSİMUM DERİNLİĞE SAHİP OLMASIDIR.

1-Gold finder dedektör otomatik arama özelliği sayesinde sadece altın ve değerli tesbiti.

2-Gold finder dedektör derin arama başlığı sayesinde dünyanın en derin dedektörlerinden biri olma özelliğine sahiptir.

3-Gold finder dedektör kaya, horasan, taş duvar, karlı ve ıslak zeminlerdeki altın, boşluk, ve tünelleri net bulmanızı sağlar.

4- 1.000 MT. HEDEFE YÖNLENDİREN ALAN TARAMA SETİYLE BERABER ASKILI SİSTEM

Resim
OTOMATİK ARAMA ÖZELLİĞİ

Gold finder dedektör, Otomatik arama özelliği sayesinde birkaç dakika içinde yüzlerce metre kare alanı demir çivi gibi değersiz metalleri otamatik olarak kapatıp, sadece altın, gümüş, bronz, tunç, gibi sadece değerli metal objeleri net bulmanızı, ne kadar derinde olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Bu özelliği sayesinde dünyadaki istediğiniz cihazla her türlü arazi şartlarında karşılaştırabilirsiniz. Dünyadaki benzerlerinden daha derin, kullanımı kolay, net ayrım özelliği ve uygun fiyatıyla ÜSKÜDARDAKİ OFİSİMİZDE Deneyerek alma imkanına sahip olabilirsiniz.

GOLD FINDER DEDEKTÖRÜN DÜNYADAKİ BENZER DEDEKTÖRLERDEN FARKLI ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ

Gold finder dedektör çok hızlı bir şekilde açılıp kullanıma hazır hale gelir. Bu bölümden sonra istediğiniz bölüme alıp arama yapabilirsiniz. İsterseniz otamatik arama bölümünde isterseniz genel aramada yada ayrım modunda arama seçeneğini sizlere sunmaktadır.


Resim
Gold finder dedektör açılış işleminden sonra arama yapacağınız zemine göre ayarlarını yaparak. Gold finder dedektörün benzer detektörlerden daha derinlere kadar sinyal göndermenizi sağlayacaktır. İster derin arama anteniyle ister küçük obje ve tek para aramalarında kullanılan küçük arama anteniyle arama yapabilirsiniz. Genel arama bölümünde her türlü metali ve boşlukları bulabilme özelliğine sahiptir. Bu bölümde tesbit yaptığınız metalleri sizlere ses ve bar grafikleriyle metalin tam merkezini bulmanızı sağlar.
Resim
Gold finder dedektör AYRIM bölümüne tek tuşa bastığınızda geçmektedir. Ayrım modunda toprak kaya horasan gibi sert kaya ve toprağın içindeki ALTINI tesbit yaptığımızda goldfinder dedektörün ekranında net bir şekilde altın olduğunu farklı ses ve yazıyla aynı zamanda bar ikonlarıyla tam merkezini 3 FARKLI tesbit yapabilmenizi sağlayacaktır. Bu özelliği sayesinde % 80 net ayrım ve derinliğini öğrenme imkanına sahip olacaksınız.

Gold finder dedektör Ayrım bölümünde gümüş, bakır, bronz, tunç benzeri heykel para ve objeleri tesbit yaptığınızda goldfinder dedektörün ekranında sağ taraftaki bar ikonlarıyla beraber yazıyla yazarak farklı sesle kıymetli yazarak tesbit yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda tesbit yapılan objelerin ne kadar derinlerde olduğunu, başlangıç bitiş noktalarını, tahmini çapını ve tam merkezini % 80 tesbit yapmanızı sağlayacaktır.

Resim
Gold finder dedektör Arazide kullanırken sizleri yormadan demir, çivi, teneke, gibi değersiz metalleri ayrım yapabilir. İsterseniz otamatik arama bölümüne alıp değersiz parçaları tamamen kapatabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde % 80 değersiz metalleri görmeden arama yapabilir. SADECE ALTIN, GÜMÜŞ, OBJE VE PARÇALARI ARAYABİLİRSİNİZ.

Gold finder dedektör toprak, kaya, horasan gibi toprak altında yapılmış olan eski çağlara ait ODA,TÜNEL, MAHZEN, KRAL MEZARLARI, TİMÜLÜS benzeri yapıları bunların içindeki kıymetli altın objeleri mükemmel tesbit yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda ne kadar uzunluğunda ve çapında olduğunu tesbit yapıp cihazın ekranında BOŞLUK yazısıyla beraber sol grafik barlarıyla net anlayıp, başlangıç ve bitiş noktalarını hesaplayabilirsiniz.

Resim
Gold finder dedektör 2.YIL GARANTİLİ çift başlık, çift batarya 1.000 mt alanı tarayabilen alan tarama hediyeli. Araba şarj cihazı darbelerden etkilenmeyen özel muhafazalı süngerli su geçirmeyen bavul çantası, ara kablosu, şarz cihazı ile birlikte, tam takım halinde verilmektedir. Bu harika ürünü ister ofisimize gelip diğer dedektörlerle karşılaştırma yapabilir, yada adresinize isteyebilir alırkende kapıda ödemesini yapabilirsiniz.

GOLD FINDER DEDEKTÖRÜ OLUŞTURAN PARÇALAR

1. Ana gövde ve ekran bölümü

2. Derin aranma anteni VLF sistem

3. Üç parçadan oluşan saplar

4. Kulaklık ve yedek akü

5. Batarya Soket giriş yeri

6. Özel muhafazalı süngerli, hem elde hemde sırtta taşınır çanta

Dön DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR

cron