Forum ana sayfa Define Cihazları DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR Dedektör hakkında

Dedektör hakkında

DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR

Mesaj Prş Ağu 16, 2012 6:55 pm
xay

Arkadaşlar arama yapıcağım yer genellikle kayalık bir zemini var 9 - 10 bin tl arası bir dedektör almak istiyorum piyasayı biraz takip ettim ancak kullanan daha iyi bilir diye size sormak istedim görüşleriniz önerileriniz nelerdir.Dedektörde derinlik fln o özellikleri olması önemli.Hassas ayarınında bulunmasını istiyorum yardımlarınızı bekliyorum... :?:

Mesaj Pzr Ağu 19, 2012 12:27 pm
xay

Mesaj Prş Eyl 06, 2012 11:57 am

Lorenz DEEPMAX X3 veya X5 i araştır kardeş ;) bide o fiyatta ikinci el emfad bulabilirsin.ikiside senin işini rahat qörür.
Bak burda birader satıyor.Onunla iletişime qecebilirsin.

viewtopic.php?f=78&t=4133

Sayqılar
Nokta (.) Kadar Menfaat İçin Virqül (,) Gibi Eqilme ..!

Mesaj Cum Eyl 07, 2012 6:57 pm

sayın meraklı enfadı o paralara bulamazda yanlız lorenzin dediğiniz her tür çeşidini alabilir...çok güzel bir cihazdır ama ilk önce ayarını yapmasını vede kullanmasını çok iyi öğrenmek gerekir..gerçekten ilk başlayanlar için süper bir cihazdır....

Mesaj Cum Eyl 07, 2012 7:03 pm

üstad tabiki bulamaz :) ben ikinci el yazdım farkındaysan ;) evet ikiside qüzel cihazlar.ama dilinden anlamak qerekir.
Sayqılar
Nokta (.) Kadar Menfaat İçin Virqül (,) Gibi Eqilme ..!

Mesaj Pzt Tem 29, 2013 4:30 pm

Bu cihazlarla asla define bulamazsınız dilinden anlasanda sadece hikaye, Ben onu bunu bilmem cihaz dediğin istediğin zaman tek para araya bilmeli istediğin zaman derin dedektör işini yapabilmeli bunuda dünyada bir tane firma üretiyor evet cihaz türkiye şartlarında belki biraz pahalı amam 10 tane emfad 20 tane lorenze 30 tane garrete 40 tane minelapa değişmem. tabi buda benim fikrim kullandım faydasını gördüm.

Mesaj Prş Ara 26, 2013 2:29 pm

kanboga yazdı:
Bu cihazlarla asla define bulamazsınız dilinden anlasanda sadece hikaye, Ben onu bunu bilmem cihaz dediğin istediğin zaman tek para araya bilmeli istediğin zaman derin dedektör işini yapabilmeli bunuda dünyada bir tane firma üretiyor evet cihaz türkiye şartlarında belki biraz pahalı amam 10 tane emfad 20 tane lorenze 30 tane garrete 40 tane minelapa değişmem. tabi buda benim fikrim kullandım faydasını gördüm.

s.a. gardaş iyi anlatmışsında ne firma ismi nede cihaz ismi vermemişssin nereden kimden sorup araştırılacak fiyatı ne kadar?
HAMDOSUN DİYEBİLENLER OLARAK HZ.MUHAMMED MUSTAFA(S.A.V.)ÜMMETİNDENİZ .HZ. ADEM( A.S.) VE İSA (A.S) DUASI ÜMMET OLMAKTI HZ. İSA(A.S.) DUASI KABUL OLUNDU. BİZ İSE DUA ETMEDEN ÜMMET OLDUK ELHAMDÜLİLLAH!HERŞEYİ YASAL YAPALIM EMİ.

Mesaj Prş Nis 24, 2014 2:34 pm

inram yazdı:
kanboga yazdı:

s.a. gardaş iyi anlatmışsında ne firma ismi nede cihaz ismi vermemişssin nereden kimden sorup araştırılacak fiyatı ne kadar?

Cihaz ismi yada firma ismi yazarsak reklama girer insanlar yanlış anlar diye yazmadım cihaz Deephunter iki faklı modda çalışıyor mod 1 ekranlı derin aramalar için dizayn edilmiş mod 2 Sesli sistem tek para için dizayn edilmiş derinlik iki mod için de gerçekten çok iyi.Fiyatı 6400 TL Bence muadillerine göre uygun .

Dön DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR