Forum ana sayfa Define Cihazları DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR kaya mezarlar

kaya mezarlar

DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR

Mesaj Prş Ara 15, 2011 6:19 pm

arkadaslar bildiğim birkaç kaya mezar var birisinin batısında kare oyma var ve oymanını derinligi 10 cm var ve kaya mezarı işaret ediyor ikinci kaya mezarda ise dogusunda bir tane kare ve bir tane dikdörtgen işaret var ve birisi 15 digeri is 7 cm derinliğinde en kısa zamanda fotograf yuklucem yardım edersenız sevınırım

Mesaj Prş Ara 15, 2011 7:11 pm

kaya mezarları zor iştir tecrübeli çalışma ister
resimleri bir görelim öyle konuşalım

Mesaj Cum Ara 16, 2011 5:33 pm

Redkit haklı neye dayanarak kaya mezarı diyorsunuzki..ne malum oda içinde sanduka olmadıkları ..siz en iyisi hepsini resimleyipte atında ondan sonra hep beraber karara verelim hangi mezar olduğuna ..kolay gelsin..
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Mesaj Çrş Ara 21, 2011 7:33 pm

peki fotoğrafları çektim nasıl yüklicem yardım

Mesaj Prş Ara 26, 2013 3:06 pm

kaya mezarı değil oda mezar toprak altında su dök içine suyun düştüğü yönü araştır boşluk bul gerisi kolay! kaç cm ise derinliği o kadar yerin altındadır 15cm 15 metre demektir!
HAMDOSUN DİYEBİLENLER OLARAK HZ.MUHAMMED MUSTAFA(S.A.V.)ÜMMETİNDENİZ .HZ. ADEM( A.S.) VE İSA (A.S) DUASI ÜMMET OLMAKTI HZ. İSA(A.S.) DUASI KABUL OLUNDU. BİZ İSE DUA ETMEDEN ÜMMET OLDUK ELHAMDÜLİLLAH!HERŞEYİ YASAL YAPALIM EMİ.

Mesaj Prş Ara 26, 2013 6:32 pm

hüseyin02 yazdı:
arkadaslar bildiğim birkaç kaya mezar var birisinin batısında kare oyma var ve oymanını derinligi 10 cm var ve kaya mezarı işaret ediyor ikinci kaya mezarda ise dogusunda bir tane kare ve bir tane dikdörtgen işaret var ve birisi 15 digeri is 7 cm derinliğinde en kısa zamanda fotograf yuklucem yardım edersenız sevınırım

...................................Hüseyin ne arayacaksan git karşısında ara..bak kendin anlatıyorsun karşısında şu var bu var diye.işte orda mahsenin girişini bul ondan sonrada oda mezarına bakarsın.kolay gelsin.........................
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Dön DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR