Forum ana sayfa Define Cihazları DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR minerale gitmeyen bakır çubuk yapımı

minerale gitmeyen bakır çubuk yapımı

DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR

böyle saçmalığı ilk defa okudum
bende çubuk ustasıyım ama hiç bir şekilde
ben imalatını yapıp satmadım yapmadım yapmamda
hiçkimse definecinin emeğiyle cebiyle uğraşmasın VEBAL almak çok kötü bişeydir.
MADENDEN YAPILAN ÇUBUK EVET metale gider ama nasıl gider
metale gittiği kadar minaralede gider
konuyu acan kişi pil kömürü demiş yapmayın arkadaşım siz o pil kömürüyle ne bulacağınızı biliyormusunuz güldürmeyin beni bukadar atıp sallamak olmaz çok ayıp bişey.PİL KÖMÜRÜ İLE BOL BOL toprak altındaki KİREÇ,i bulursunuz

bide bu çıktı yankesenci kimi kadıracaksın senın gibiler yaşadıkça muhtaç yaşarlar

Mesaj Çrş Şub 16, 2011 2:55 pm

yapımında altında kullanıyorum dediğin altın 2 gram be kardeş.10 kat kazanç çık değilmi bir çubukta

slm arkadaşlar bu çubuk olayı na kadar gelişmiş
haberimiz yok
bu kadar komik boyutlara çıkmış
ilgi alanımda olduğu için çubuklarn ne iş yaptığını gayet iyi bilirim

Mesaj Çrş Şub 23, 2011 5:07 pm

sacmalık ıslerı para kazanmak

arkadaşlar ben celik ikitane çubukla 12 .13 mt den su buldum.denedik bulduk ama hiç bir pil külü dua la deyil ama bu her kişinin elinde çubuklar tepki vermez normal çama$ır asma teliyle .arkadaşlar kuyu için aradık yani bulduk suyu

kanmayın denedim olmuyor!
HAMDOSUN DİYEBİLENLER OLARAK HZ.MUHAMMED MUSTAFA(S.A.V.)ÜMMETİNDENİZ .HZ. ADEM( A.S.) VE İSA (A.S) DUASI ÜMMET OLMAKTI HZ. İSA(A.S.) DUASI KABUL OLUNDU. BİZ İSE DUA ETMEDEN ÜMMET OLDUK ELHAMDÜLİLLAH!HERŞEYİ YASAL YAPALIM EMİ.

Arkadasim iki pil iki cubuga bir dua 12 lira vereyim

Su define işinde o kadar sacmaliyorki insanlar agzimiz acik kaliyor. Tamam çubuk bu iste çok etkili ama yok kömür yok civa yok Altin veya Altin kaplama bunlar bos isler. Ben 5 aydir çubuğun sadece altına gitmesini sağlamak için calistim ve basardim. Ama ben bunu bu emeğimi satmam . satacak olduktan sonra milyon TL ye anca olur oda belki.

Önceki

Dön DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR