Forum ana sayfa Define Cihazları DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR METAL DEDEKTÖR YÜKSEK BAŞARI VE SADE İMALAT

METAL DEDEKTÖR YÜKSEK BAŞARI VE SADE İMALAT

DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR
Mesajlar: 22
Define arayıcılığının çok hızlı bir tempo ile meraklıları tarafından gelişmesinin sorunlarından biri ekonomik olan metal dedektörlerin bilindiği gibi SABİT BOZULMAZ ve KARARLI olmalarıdır.Aynı zamanda hassaslıkları kifayetsizdir. Buna karşılık iyi kaliteli olanların da çok pahalı olmasıdır. İş bu yazımızda tarif edilen model hem yüksek derecede SABİT, HASSAS ve inşasında amatörler için hiçbir sorun teşkil etmez. Görünüşü profesyonel olmakla beraber çalışmasıda öyledir. Bu alet bir çok yüksek fiyatlılardan daha üstün sonuç vermektedir.
Bizim en çok aranılan projelerimizin başında Metal dedektör şemaları gelmektedir. Bu konuda şimdiye kadar hiçbir makale yazmamış olmamızın nedeni ise iyi bir dedektörün inşasının ( sadece bir şey keşfeden dedektör değil) çok zor bir iş teşkil etmesidir. Bu sorunların başında ise sabitliktir. Bu da bir çok unsurlara tabidir. Sabit bir debre dizaynı oluşturabilmek çok gayret ister. Bu iş sanıldığından zordur. Şayet maliyet nazarı dikkate alınacak olursa Araştırma kafasının dizaynı ve inşası yüksek bir başarı elde edilmesinde korkunç derecede engelleme teşkil eden bir iştir. Bununla beraber bu işe kendini adamış olan Amatörlerin başaramayacağı iş de değildir.
Öte yandan Araştırıcı KAFA SAĞLAM VE İCAP EDEN KRITİK USULÜN UYGULANMASI nedeniyle SABİT kalabilmesidir. Başka değimle kafa biraz çarpılınca başarılarına müptela olmamalıdır insanlar gibi. Hatta su geçirmezlik ve ısı derecelerinin tahavülleri (değişme-dönüşme) güçlükleri bile diğerleri yetmiyormuş gibi sorunları doğurmaktadır.
Asıl devreye ne demeliyiz Elektronik cihazlarla metal keşfetmenin Tabiatıyla bir çok şekilleri vardır yani metodları ancak başarıda en önde gelen faktör sabitliktir MİKRO PROSESORLAR uygulayarak bir devre yapılabilir ve iyi çalışan buna benzerleri meydana getirilebilir hatta harikalar oluşturulabilir. Ancak bunların masraflarını karşılayabilmek için bir hafta süre ile 400 USD sarfetmeyi göze almak ister.
Şimdilik güçlükler aşılmaz gibi görünmektedir sizde bize bu işi nasıl başaracağımızı sorabilirsiniz Her halde biraz zamanınızı almıştır sonuçlar beklenmesine değmiştir ELEKTOR METAL DEDEKTÖR ÇOK İYİ ÇALIŞMAKTADIR ZİRA en korkunç engel ARAŞTIRMA KAFASI okuyucu tarafından inşa edilmesi zorunluluğu kalkmıştır. Komple bir cihaz montajı kafa dahil okuyucularımızın emrine amadedir hazır olarak.
Peki bunu nasıl başardınız Bunu anlamak için makaleyi önce çok dikkatli okuyunuz imalat esnasında detaylar (ayrıntılar) çok dikkat ister yüksek başarılı metal dedektör imal etmek için saniye çok açık olmakla beraber bir metal dedektör ile define peşinde koşmak ata binmeye benzer. Bu hususta usta olmak için zamana lüzum var. Bunu bir günde iktisap edebileceğinizi beklemeyiniz.

Saygılarımla

Dön DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR

cron