Forum ana sayfa Define Cihazları DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR METAL DEDEKTÖR YÜKSEK BAŞARI VE SADE İMALAT

METAL DEDEKTÖR YÜKSEK BAŞARI VE SADE İMALAT

DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR

S.a Canım hangi firma elemanında bu bilgiler var..?öncelikle burada birşeyler paylaşılıyor.Herhangi bi marka savunulmuyor.

Sizde bilgilerinizi paylaşın okuyalım birşeyler öğrenelim.Tabiki paylaşacağın herhangi bir bilgi var ise!!!!!

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

İtham olarak algılanacak mesajlar tarafımdan silinmiştir. Lütfen herhangi bir şekilde kimseyi itham altında bırakabilecek mesajlar yazmayınız. Sakıncalı gördüğünüz konu veya mesajları bize bildirmenizi rica ederiz.

Katkılarınız için teşekkür ederiz.
DefineHaritasi.Com Ekibi

BÜTÜN BU KARMAŞIK BİLİMSEL VE ELEKRRONİK TERİMLER TAMAMDA BU ALTETTE İYİSİ NEDİR NE TAVSİYE EİDYOSUNUZ...( AYRICA BEN YAZIYI TM OKUMADIM BU KADAR TERİM BENİ SIKTI BELKİDE BAŞKA BİŞEYDEN BAHSEDİYOSUNUZ BEN ANLAMADIM ) NE OLURSA OLSUN BU KADAR YAZILAN EMEĞE ANCA TEŞEKKÜR EDİLİR ANLAMASAMDA...

ANLADIĞIM KADARIYLA İŞİNİZ BU..BEN SİZDEN ŞUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM..ÜÇ AY ÖNCE BİR ARAMA ÇALIŞMASI İÇİN GELEN ŞAHISLARDA MİNİBÜSE MONTE EDİLMİŞ BİR ALET GÖRDÜM..SEYİR HALİNDE İKEN ALET OTOMATİK ARAMA YAPIYOR..SİNYAL ALINDIĞINDA DURUP TOPRAĞA İKİ ADET METAL ÇUBUK BATIRDILAR..MİNİBÜSÜN KÖŞELERİNDEN ANTENLER ÇIKTI VE NOKTA ARADI..BU ALETİ YURTDIŞINDA YAPTIRMIŞLAR VE KESİNLİKLE ŞAŞMAZ DEDİLER..VE AYNI ŞAHISLAR TÜRKİYEDE SATILAN ALETLERLE HİÇBİR ŞEYE SAHİP OLAMAZSINIZ, PROFESYONELLER ALMAZ O ALETLERİ DEDİLER..SİZ BÖYLE ALET YAPABİLİRMİSİNİZ..

cespır burayamı da geldın len satıs ıslerın ıyı degıl heral mıllet akıllanıyor akıllandırıyoruz

arkadaşlar sülük taş ne anlama geliyor.bulundugu bölge aranmalımı

Önceki

Dön DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR