Forum ana sayfa Define Cihazları DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR DEDEKTÖRLER

DEDEKTÖRLER

DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR

Mesaj Pzr Tem 17, 2011 11:43 pm

DEDEKTÖR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. ANCAK PAHALI OLDUKLARI İÇİN İYİ BİR MARKA SEÇİMİ YAPMAM LAZIM ANCAK HANGİ MARKA DEDÖKTÖRÜ TERCİH ETMELİYİM. KATOLOKLARINDAAKİ ÖZELLİKLERE GÜVENMİYORUM 8- 10 M. ÇEKER DİYE YAZIYORLAR.
ÜSTATLARIM ACABA HANGİ MARKA DEDÖKTÖRÜ TAVSİYE EDERLER, TAVSİYENİZE GÖRE ALACAĞIM.. LÜTFEN YARDIMCI OLUN

Mod Notu: Mesajınızı lütfen küçük harflerle yazınız.

Mesaj Pzt Tem 18, 2011 6:41 pm

önçelikle akuji'ye katılıyorum önçelik bu işlerde işarettir
makineye gelince ucuz olan makinelerde en fazla 50cmden herşey toplarsın ama pahalı olanlarda ise eger o makinenin kullanım eğitimini tam almassan hiçbir işe yaramaz şuna benzetebiliriz bir araban var ama kullanmasını bilemedikten sonra kapında olsa ne yazar

Mesaj Çrş Tem 20, 2011 11:21 pm

sayın üstatlarım doğru söylüyorsunuz elbette haklısınız ancak alet işler el övünür derler.konunun işaret boyutuna hepimiz bir ölçüde ulaşabiliyoruz ve geriye makine boyutu kalıyor.Değerli görüş ve tecrübelerinize saygı duyuyorum.Ama gerçekten hangi dedektör almaya değer veya hangsi hayal kırıklığına uğratmaz bu konuda SAYIN ÜSTATLARIMIN tecrübeleriyle şekillenen bir dedektör tavsiyesinde bulunmalarını rica ediyor değerli cevaplarınızı bekliyorum.Ciddiye alanlara teşekür ederim...

Mesaj Cmt Ağu 06, 2011 8:34 pm

arkadaşlar elbette ki işaret ama nokta atışı için makina şart derim

Mesaj Pzt Ağu 08, 2011 12:43 am

reedkit vede akuji çok haklılar..vede çokta doğru diyorlar..eğer makina almak istiyorsan alacaksın sirusu çekmeyeceksin bulamam gaylesini.. tabiki ilk önce senin maddi bütçen önemli yani tabiki kendi cebine göre hareket edeceksin.yinede iyice kendin araştırarak işine geleni alırsın..
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Mesaj Prş Ara 26, 2013 3:08 pm

Türkiyeden hanği makinayı alırsan işe yaramaz inğiliz köstebek cihazını temin et!
HAMDOSUN DİYEBİLENLER OLARAK HZ.MUHAMMED MUSTAFA(S.A.V.)ÜMMETİNDENİZ .HZ. ADEM( A.S.) VE İSA (A.S) DUASI ÜMMET OLMAKTI HZ. İSA(A.S.) DUASI KABUL OLUNDU. BİZ İSE DUA ETMEDEN ÜMMET OLDUK ELHAMDÜLİLLAH!HERŞEYİ YASAL YAPALIM EMİ.

Dön DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR