Forum ana sayfa Define Cihazları DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR jeosonar 3d cift sistem dedektör

jeosonar 3d cift sistem dedektör

DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR

Mesaj Pzr Kas 10, 2013 8:59 pm

slm arkadaşlar 3 gün öncesi jeosonar 3dcift sistem dedektör aldım yüzey arama baslıgını pek ayar yapamadım bır kac eskı boş kovan ve 30 cm kadar derınden havan topu gbuldum bu makınayı kullanan arkadasımız arsa yardımcı olabılırmı kullanımı zor bı cıhaz sımdı bır makına daha almayı dusunuyorum xp gold maxx power bu cıhaz ıcın bılgısı olan yada önerecegınız bır cıhaz varmı bızım memlekettekı topraklar cok mınerallı

Mesaj Pzt Kas 11, 2013 12:16 pm

Bu nasıl forum arkadaslar kimse birsey bilmiyormu cevap yazmak mı çok zor 28 kişi okumuş bi cevap yazan yok

Mesaj Pzt Kas 11, 2013 12:36 pm

selamlar değerli kardeşim yeni başladıysan hiç boşuna para verme bir işe yaramadığı gibide şimdiye kadarda kimse hiç bir şeyde bulamamıştır o makinalarla..yinede sen bilirsin..makina alacaksan sabırla çok iyi araştırarak almalısınız kolay gelsin...
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Mesaj Çrş Kas 13, 2013 1:32 pm

leon yazdı:
selamlar değerli kardeşim yeni başladıysan hiç boşuna para verme bir işe yaramadığı gibide şimdiye kadarda kimse hiç bir şeyde bulamamıştır o makinalarla..yinede sen bilirsin..makina alacaksan sabırla çok iyi araştırarak almalısınız kolay gelsin...

teşekkürler peki tavsiye edecegın bir model varmı bizim buradaki topraklar cok mineralli ama tek tek olayı cok burda tek aramak icin bir cihaz lazım tek parayı yaklasık 25 . 30 cm gibi mesafeden alabilecek bir makina

Mesaj Prş Ara 26, 2013 2:22 pm

Türkiyeden aldığın hiçbir makina işini görmez!kanun gereği belli derinliğe kadar müsadeli olduğu için kim ne anlatırsa anlatsın boş! yurtdışından ellenmeden gelmesi lazım ki işini görsün emfad-2 alman malı birde köstebek ingiliz malı bunu 10 yıllık madencilere kurslu veriyorlar.
HAMDOSUN DİYEBİLENLER OLARAK HZ.MUHAMMED MUSTAFA(S.A.V.)ÜMMETİNDENİZ .HZ. ADEM( A.S.) VE İSA (A.S) DUASI ÜMMET OLMAKTI HZ. İSA(A.S.) DUASI KABUL OLUNDU. BİZ İSE DUA ETMEDEN ÜMMET OLDUK ELHAMDÜLİLLAH!HERŞEYİ YASAL YAPALIM EMİ.

Mesaj Pzr Ağu 23, 2015 3:30 pm

jepsoner 3d sistem dedöktör okadar kötümü tam bir bilgisi olan varmı bu makina hakkında ustalar

Mesaj Pzr Ağu 23, 2015 3:43 pm

kaleli yazdı:
slm arkadaşlar 3 gün öncesi jeosonar 3dcift sistem dedektör aldım yüzey arama baslıgını pek ayar yapamadım bır kac eskı boş kovan ve 30 cm kadar derınden havan topu gbuldum bu makınayı kullanan arkadasımız arsa yardımcı olabılırmı kullanımı zor bı cıhaz sımdı bır makına daha almayı dusunuyorum xp gold maxx power bu cıhaz ıcın bılgısı olan yada önerecegınız bır cıhaz varmı bızım memlekettekı topraklar cok mınerallı

Dön DEDEKTÖRLER HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR