Forum ana sayfa Define Cihazları Metal Arama Dedektörleri Uckagitcilardan Uzak Durun

Uckagitcilardan Uzak Durun

Metal arama dedektörleri hakkındaki forumdur.

Mesaj Prş Ara 26, 2013 3:28 am

Arkadaslar,

Sadece gerceklerin ortaya cikmasini isteyen siradan birisi olarak, sahte ve de kacak yollardan ulkeye sokulan ve satilmaya calisilan dedektorler hakkinda bilgi vermek istiyorum. Bu arada ne dedektor saticisiyim ne de ortagiyim. Bu yuzden de yanlis anlasilmalara izin vermemek icin isim kullanmayacagim.

Kendini, Garrett Metal Dedectorlerini ozel olarak yaptirtip Turkiyeye getriten biri olarak lanse eden bu uckagitci, kendisine ait olan sitede nacibaba adi altinda bu dedektorleri ve ne idugu belirsiz komiklikten de ote cubuklarini satmakta. ( Sadece birkac ornek vereyim sacmaliginin boyutunu ogrenmek icin. Bu adamin cubuklarini Ozgur Suriye Ordusu dusman yerini belirlemek icin kullaniyormus. Doktorlar ameliyattan once cubuklara sorup ameliyat edecekleri yerin tesbitini yapiyormus. Guneydoguda mayinlarin tesbiti icin kullaniliyormus. Uzar da gider. Bunlarin hepsini cubuga soruyorsun cubuk konusuyor ve cevap veriyor...)

Sacmaliklari o kadar cok ki... Asil mesajimin amacini belirtmek istiyorum. Sadece ornek olsun diye ve merakimi gidermek icin Garrett'in head office ine mail atip bu adamin adini verip gercekten bu adama ozel makina imal edip etmediklerini sordum. Bana gulerek cevap verdiler ve oyle bir konu sozkonusu bile degil dediler. Gelen maili sizlerle paylasiyorum. Ayrica maile cevap veren kisinin adresini de ekliyorum. Merak eden olursa ve Ingilizceniz de varsa siz de mail yazip bu uckagitcilarin ne mal insan olduklarini ogrenebilirsiniz.

Carol Pritchard (carolp@garrett.com)

From: Carol Pritchard
Sent: Thursday, December, 23
To: ................@windowslive.com
Cc: info@...........com ; ......@.........
Subject: FW: Garret Dealers in TURKEY

We sincerely appreciate your interest in Garrett’s metal detector products. However, we have an active authorized distributor responsible for your area. Pursuant to our international policy, if we have an authorized distributor we must refer to the distributor. For your convenience their details are listed below:

...............................

Turkiyedeki distributorun adini vermek istemiyorum cogunuz zaten biliyorsunuzdur. Asil konu bu degil.

Asil konu bu gibi uckagitcilarin sizi nasil kandirdigidir. Sakin bu tur insanlara kulak asmayin ve inanmayin. Cunku gozleri tamamen sizin cebinizdedir ve umutlarinizi sondurur.

Inanmayan olursa yukarida verdigim kisinin adresine Ingilizce mail atip sorabilirler.

Bu marka adi altinda getirtilen tum urunler sahte olup Bulgarsitan izerinden veya kacak yollarla getirilmektedir. Hem sahte urunler hem de vergi kacakciligi gibi suclar islenmektedir. Sikayet etmek isteyene de yol gosterebilrim.
Paraniz bolsa ve gerekten safsaniz diyecek birsey yok...

http://nacibaba.blogspot.com/
http://defineciyiz.org/
En son Dramos tarafından Prş Oca 25, 2018 5:53 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
www.defineciyiz.org

Mesaj Sal Ara 31, 2013 8:25 am

Adam sitesinde benim yazdıklarımı karşı bir şeyler yazmış. Etmiş bizi başka dedektörcülerin paralı adamı
Her daim dediğim gibi kimsenin adamı filan değilim. Yalana atmasyona üfürüğe karşıyım o kadar.
Karşısındakini bilgisiz, cahil sananlara aklının estiğini doğru diye yutturmaya kalkan ve bundan nemalanan hastalıklı zihniyetlere
dur demek için bir şeyler anlatmaya kalkan biriyim.
gelelim uçmuş kaçmış aklın ürününe buyurun siz karar verin.

Konuşan çubukları kadar absürt. Sakın iyiliğini unutmayın ha..................

"BU KONUDA ÇOK PARASI OLANA ÇOK SAĞLAM BİR AKIL BU İYİLİĞİMİ DE UNUTMAYIN

ŞİMDİ KOMPLE BAŞTAN AŞAĞI BİR TULUM YANDAN FERMUARLI BOY İÇİNE GİRİP FERMUARI ÇEKİYORSUNUZ BU GİYSİNİN ÖNÜ KOMPLE EKRAN LEEDLİ ARKASI DA KOMPLE AYRI BİR VEKRAN OLUYOR ÖNDE BİR UFAK KAMERA ARKADA DA BİR UFAK KAMERA NE OLUYOR ŞİMDİ SEN ARAZİNİN ORTASINDASIN ÖNDEKİ KAMERA ÖN KISIMI KOMPLE ARKA EKRANA YANSITIYOR ARKADAKİ DE ÖNE YANSITIYOR OLDUN İŞTE GÖRÜNMEZ ADAM SEN ORDA YOKSUN GÖRÜNTÜ AY NEN BU ŞEKİLDE BU HAKİKATTIR HAYAL MAYAL VS DEĞİLDİR ŞİMDİ O YAKINDA BİR DE ÇOBAN VE KOYUNLARI DA VAR OLDUĞUNU DÜŞÜNELİM BUNUN KÖPEKLERİNDEN KURTULAMASSIN KÖPEK SENİ GÖRMESE DE KOKUNA HAVLAYACAK TEK SAKATI BU HADİ CANIN NBİR SİGARA YAKMAK İSTEDİ BAKTIN ATEŞİN YOK YANAŞIYORSUN ÇOBANA BURNUNUN DİBİNE GELİYORSUN ÇOBAN SENİ FARKETMİYOR SESLEN SORUYORSUN HEMŞERİM ATEŞİN VARMI ??? ÇOBAN BAKICAK KİMSE YOK NERDEN BU SES GELİYOR BİR İKİ DAHA SESLENDİNMİ ÇOBAN KÜT YERDE NALLARI DİKTİ BİDAA O YERE GELİRMİ HAYVAN OTLATMAYA SİZ DE RAHAT EDERSİNİZ NASIL AKIL YER HAKKIINDA ŞAİA DA ÇIKICAK KORKUDAN ARTIK O YERE HİÇBİR KÖYLÜ DE GİTMEZ GEÇMEZ DE ORDAKİ TYARLALARI BİLE SUDAN UCUZA BİLE SATIN ALIRSINIZ HAYALETLİ YER ARTIK ORASI ..YAA BÖYLE İŞTE "

Korkarım yakında dağda, bayırda, kara toprakta, kızıl toprakta, kireçte, granitte, iğne yapraklı ağaçta, makide Kayında, köknarda denizden ikibin mt de, suyun altında, amuda kalkmışken, sırt üstü yatmışken test edilmiş onaylanmış ekranlı tulumları da sürer piyasaya.

En son Dramos tarafından Çrş Oca 08, 2014 7:01 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
www.defineciyiz.org

Mesaj Pzr Oca 05, 2014 10:31 pm

Sakin ola ki bu adamin kendisinden bir detektor alma gibi bir yanlisa dusmeden once, almak istediginiz detektorun seri nosu ve barkod numarasini isteyin once. (Gerci vermez de siz yine sansinizi deneyin)

Gerisi cok kolay. Hemen bu numarlari uretici firmanin adresine yollayip malin gercek mi sahte mi oldugunu teyid edebilirsniz maille. Ve buyuk ihtimalle de cakma cikacaktir.

Bu seri nosu isteme sadece bu kisiye munhasir degil. Kimden satin alirsaniz alin bu aklinizda olsun. Almis oldugunuz malin gercek mi sahte mi oldugunu anlarsiniz bu sekilde.

En son Dramos tarafından Çrş Oca 08, 2014 7:02 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
www.defineciyiz.org

Mesaj Pzt Oca 06, 2014 9:26 pm

Adamin nasirina bastik.Avazi ciktigi kadar bagiriyor.
yazdigina bakarmisiniz

"NACİBABA.COM SİTESİNE HER GÜN 10.000 KİŞİ İÇİNDE ZİYARETÇİSİ VARDIR HEM TÜRKİYE İÇİNDEN DEĞİL TÜM DÜNYADAN TAKİPÇİSİ VARDIR BU SİTENİN BAK BUGÜN 7 BİN KİŞİNİN ÜSTÜNDE KİŞİ GİRMİŞ ÇIKMIŞ "
bakarmisiniz yazdigina ya saymayi bilmiyor ki bu durumda Muhendis falan olmasi mumkun degil.Zaten degilde her neyse
sitesinin yanindaki uyduruk sayacina bakarak bunlari soyluyor. Iyide asagisindaki bugun gelenler yazan bolumde 7-8 kisiyi geceni pek yok gibi
Gelenlerde kendi kendine olusturdugu nickler .Girin bakayim uye olmaya calisin olabilecekmisiniz.Herkezi kendi gibi zannediyor.Salakiz ya yedik bizde
"SİZİN SİTENİN TRAFİĞİ NEDİR SEN ONU SÖYLE BOYUNA ŞİŞİRİRSİNİZ BİRİ BİN YAPARSINIZ BAŞKA İŞİNİZ YOKKİ ZATEN HER NEYSE .... " kimin bin kimin sisirip 10 bin yaptigi zaten belli( alexa da 3,640,883 sıralamada) 10 binmis hadi be ordan hormonlu site

Hindistandan gelme malzemelerden yaptigi(o da ne kadar dogru) konusan cubuklarının cilki ciktigi icin simdide ne idigü belirsiz dedektorlerden medet umuyor.
paranoyakce bir savunma ile sozde diger saticilarin kendine kumpas kurdugunu saniyor.

alin birde buna bakin

"BU ARAAA BAK NELER OLDU NELER %60 INDAN FAZLA FİRMA BENLEN ANLAŞMAYA KALKTI SANA İŞTE ŞUKADAR PARA BİLMEM NE NELER NELER VAZ GEÇ KARIŞMA PİYASAYA DENDİ BEN SATILIKMIYIM KİM NACİBABAYI SATIN ALACAKMIŞ ACABA SORARIM BUGÜNE KADAR OLMUYAN ŞEYLER BUNDAN SONRA MI OLUCAKMIŞ HAVANDA SU DÖVERLER "

Su %60 ından fazla olan firmalari bir acikla bakalim kimmis bunlar.hangi firma ve o firmalarin hangi kisisiymis bunlar de hele isim isim bizde duyalim.
Yoksa atmak kolay nasilsa kalede MAYK var

"BUNDAN BÖYLE ŞU ANDA (( 3.000 TL OLMUŞTUR DUYURULUR ))
Kİ BUNU DA YILBAŞINDAN ÖNCE SÖYLEMİŞTİM OLUCAK BUKADAR DİYE VE OLDU "

ne oldu ne oldu dolar %25 mi artti. Nerenin dolari bu JUPITER DOLARIMI

Sor baklim cubuklarina FED e baskan olurmiyum diye

En son Dramos tarafından Çrş Oca 08, 2014 7:03 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
www.defineciyiz.org

Mesaj Sal Oca 07, 2014 12:03 am

Adam defineyi bulmuş işte :)
Bence en iyi makine işaretlerdir. Uyarıların için sağol kardeşim.
"BEN BİR GİZLİ HAZİNEYDİM, BİLİNMEMİ DİLEDİM İNSANLARI VE CİNLERİ YARATTIM"
2863 SAYILI KANUNA GÖRE KAÇAK KAZI SUÇTUR

Mesaj Çrş Oca 08, 2014 10:00 pm

Nerede kalmıştık

"BURDAKİ YAPILACAK AYARLAMALARDA BİRKERRE TÜM TÜRKİYE SATHININ KOMŞULAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE TOPRAK,MİNERAL,MADEN,HAVA KOŞULLARI ,RAKIMLAR,YÜKSEKLİKLER,ATMOSFERİK BASINÇLAR VS VS GİBİ HERYERİN BİLGİSİ ELİNİZİN ALTINDA OLMASI ŞARTTIR"

Komsulardan kastı herhalde mahalledeki kapı komşusu değil.O zaman nere bu Batıdan doğuya Yunanistan,Bulgaristan,Suriye,ıIrak,İrani,Ermenistan,Gürcistan
Hadi be buraların toprak ayarını yapacan oraları gezmeye ne gücün ne paran ne de yaşın kafi gelmez.

Sonrasında
Toprak ne: Kimyasal elementler topluluğu,
Mineral ne: Birkaç kimyasal element,
Maden ne: Belirgin bir iki element( demir ,kobalt,krom vs) eee neyin ayarını yapacaksın?

Rakım ne:? Yükseklik ne? oldumu sana mesela örneğin

Geldik zurnanın sonlarınaki bir iki deliğe ATMOFERİK BASINÇLARA
Yahu bunun sabiti yokki İzobar bu. Galiba izohips le karıştırdı. Bar değişirde Hips pek değişmez.Değiştiği zamanlar olmuştur.Olmuştur da peşinden de çok canlıyı götürmüştür.
Gelelim BAR a biraz mürekkep yalamış birinin hele hele Elektronik Mühendisûn erbabınca sabit olması zor diye telaffuz edilmesi lazım gelirdi. Tabikii Erbeb ise
erbabına da hatırlatmak da faide vardır.
Bu arada biz erbab olmayanlarda aradan sebeplenmiş olalım.
"Atmosfer basıncı deniz seviyesinden olan yüksekliğe ,sıcaklığa ve hava akımlarına göre değişebilir.
Deniz seciyesinde 1m2’lik yüzeye 101300 N’luk bir kuvvet uygulayan basınca 1 atmosfer denir. Kısaca atm. İle gösterilir.
1atm=101300N / m2 yaklaşık 100000 N/m2’dir. Öyleyse;
1atm yaklaşık 105 N/m2 =105 Pa’dır.
1 Pa yaklaşık 0.00001 atm=10 –5atm yazılabilir.
1cm2’lik bir yüzey üzerine 1dyn’lik bir kuvvetin yaptığı basınca ,
1dyn/cm2 yada kısaca 1bari denir. Bilim alanında kullanılan basınç birimi,BARİ’dir.
Bari ,küçük birim olduğundan, bunun yerine meteorolojide, hava raporlarını açıklamak için bar ve milibar birimleri kullanılır. Yaklaşık 76cmHg’nin
tabanına yaptığı basınca 1 bar denir.
1 atm=760 mmHG = 1 Bar = 105 Pa
1kpa =1000 Pa
1 bar =1013 milibar yakl. 1000 milibar.
"

Hadi bu kadar değişkenden sonra ayarla ayarlayabilirsen. Yersen mantığıyla yürü, nasılsa kör satıcının kör alıcısı mantığıyla kim kimi tutarsa
Eh nede olsa artık konuşan çubuğun B...u çıktı ya. Yürü dedektöre kim tutar seni be
Ben daha öncesinde SU üstü 25millik radardan ormancıyı jandarmayı vs bulmaya çalıştığın zamanıda bilirim.Halbuki buna gerek yokki 100 km çap altında sor nerde ne var çubuk bülbül olsun şakısın sabahtan akşama kadar. ne gerek var dedektore ne gerek var su üstü radara
Ver siparisi Hindistan dan iki konteyner "Çubuk Konuşturan" sevaba girersin. Doktoruda Beyin Cerrahıda Askeride Poliside Gümrükçüsüde sana dua ederler

değilmi............

En son Dramos tarafından Pzr Oca 12, 2014 2:39 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
www.defineciyiz.org

Mesaj Prş Oca 09, 2014 4:30 pm

Öyle bir hal aldı ki iş yaşlılığına bile verilmiyor

Mesaj Prş Oca 09, 2014 9:34 pm

Adam Yedisinde neyse Yetmiş yedisindede öyledir. azıcık eleştirdiğinde yarasına basıyorsun o da avazı çıktığı kadar bağırıyor.Çok zorlarsanda Silerim diyor.Kendi çalıyor kendi oynuyor.

Örnek mi Buyrun ""Selamlar
Paketi bu gün aldım nacibaba ve tam takım içinde mevcut hiç ayıklanmamış bir şekilde bence sizi çekemeyenlere en büyük cevaplarınızdan biri de bu çünki diğer dedektör satıcıları ayıklayarak yerli parçalar koyuyorlarmış ve diğer orjinalleride sonra orjinal diye ayrıca satıyorlar""

Gördünüzmü ne gönderen var ne alan cümle kuruluşu kendini ele veriyor zaten.Ne yaparsa yapsın yakalanıyor yazanın kim olduğu
nasıl yakalandığını söylemeyeceğimki tedbir alamasın degilmi. Çok uyanık ya
""SON OLARAK TÜRKİYE SATHINDA BU 2 MODELDEN O DA BENDEN ALMAK ŞARTI İLEN BAŞKA HİÇBİR MAKİNEYİ TAVSİYE ET MEDİĞİMİ DE BİLDİRİRİM "" sen neymissin yahu üstad-ı azam sanki ondan almazssan olmazzzzzz
dağda bayırda su üstünde su altında amuda kalkmışken mars kanallarında gezerken test etti ya o yüzden sedece cihazı ondan almak lazım ki işe yarasın yoksa parayı ona yatırmadığın için verdiğin para işe yaramıyor . aldığın cihazda çalışmıyor...........

""ARAZİDE İKEN ÖNÜNDEKİ İSTİKAMETTE İLK ÖNCE SORUCAN BEN BURDA DEFİNE GÖMÜSÜ ARIYORUM BU İSTİKAMETTE VARMI ...NOT> İLK ÖNCE GÖZLEN BELİRLİ BİR ALANI İŞARETLEDİKTEN SONRA SOR. VARSA İLERİ HAMLE YAP YOKSA GERİ HAMLE YAP BUNU DA BELİRT ------>YANİ EVET ŞEKLİ VEYA YOK ŞEKLİNİ BELİRLEMEK İÇİN SENİN ŞEKLİNİ SORUYORUM BEN BU KONUDA (( EVETSE AŞAĞI ÇÖK HAYIRSA YUKARI KALK )) BU ŞEKLİ Mİ KULLANIYORSUN BUNU SORUYORUM ""
Görüyormusunuz canınız sıkılıyorsa çubukla nasıl muhabbet edilir öğrenin.
Bu çubuklar konuşmaz diyenlere kapak olsun bülbül bülbül ne konuşması susturan aşkolsun.

Şİmdi ibretlik bir olayla karşı karsıya kalacaksınız iyi okuyun

""BENİM ÇUBUKLAR NERELERE GİTMİŞ NERELERE DÜN AKŞAM DİSCOWERY KANALINDA ALASKADA ALTIN ARAYANLARI SEYREDİYORDUM 4 TANE ARAYICI BU BENİM YAPIM OLANI KULLANIYOR 3 TANESİ DE BENDEN HARİÇ YAPI OLAN L TİPİ ÇUBUĞU KULLANIYOR
BU GEÇTİĞİMİZ YAZ BİR TÜRK ALMANCI GELDİYDİ YANINDA KEÇİ SAKALLI DA BİRİ VARDI O YABANCIYDI BANA 5 TAKIM ISMARLADI DÖNÜŞTE ALICAZ DEDİ VE GİTTİLER PARASINI DA VERDİ BEN YAPTIM KOYDUM BİR KENARA YAZ SONUNA DOĞRU GELDİ O KEÇİ SAKALLI YOKTU TEKTİ HİÇBİŞİ DE SORMADIM ZATEN KIT KONUŞUYOR NEYSE ALDI GİTTİYDİ GİDİŞ O GİDİŞ.."" gördünüzmüüüüü
Alaska nireee gelibolu nire
yürü be kim tutar seni...............

En son Dramos tarafından Pzr Oca 12, 2014 2:39 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
www.defineciyiz.org

Mesaj Cum Oca 10, 2014 8:22 am

Dramos usta okudukça sinire kesmişsin. Ya başka hesaplardan çubukları öven mesajlar...Kendisi değilmiş gibi...Hey Hat!

Mesaj Cum Oca 10, 2014 3:38 pm

Ben delikanlı adamım yayınlarım Niye yayınlamamayım ki Senin yazdıklarını kopyalıyorum. yoksa diğer tırnak içinde yayınladıklarımı senin sitende birileri senin nickin le ve yazı üslübünla senin haberin olmadan mı yazıyorlar.
Maalesef bur durumda sorun senin sorunun oluyor .Benim değil.
Yazdıklarımın komik olmasının sebebi Sizin yazdıklarınız komik o yüzden bende size uyuyorum o kadar. Her ne kadar kızmam diyorsanız da yazının bütününde Kızgınlık ve Öfke hakim yoksa sizin gibi yaşını başını almış birinin ""
O ÇUBUKLAR BİGÜN BİR TARAFINA GİRERSE BENDEN BİLME TAMAMMI "" diye Yazar mı. Ayıp Ayıp
Hiç benden böyle bir yazı tarafınıza geldi mi

"DRAMOS NİCKLİ KİŞİYE

BAK OĞLUM KİMİN ZIPLADIĞI AÇIKÇA BELLİ OKUYANLAR ANLIYOR KİMİN ZIPLADIĞINI .

AĞZINI BOZMAK SENDE,,ABUK SABUK ELEŞTİRİLER DALGA GEÇMEKLER ,,AŞAĞILAMALAR DAHA NELER NELER SEN SAYDIR İSTEDİĞİN KADAR MİLLET SENİ AYIPLIYOR BENİ DEĞİL .

BENİM GOCUNACAK HİÇBİŞİM YOKTUR YAPTIĞIM TÜM İŞLER YASALDIR ..

ADAM MEMNUNİYETİNİ DİLE GETİRİP YAZMIŞ ONA BİLE SATAŞIRSIN GÖYA BEN YAZMIŞIM ÇOK KOMİK ASLI ASTARI OLMUYAN İŞLERE BAKIYORSUN SİZİN SİTEDEKİLERE NE DEMELİ ORADAKİ MEMNUNİYETLERİ DE KENDİNİZ YAZMIŞSSINIZ KAÇ SAYFA HEMDE ADAM HEMEN ELİNE ALIYOR ANINDA BULUYOR GÜLDÜRMEYİN ADAMI KENDİNİZE Bİ DE YÖNLENDİRİCİ BİLEZİK VARMIŞ TAKIYORMUŞUN NE İSTERSEN BULUYORMUŞUN İLK ÖNCE SEN KENDİNDİNLEN DALGANI GEÇ BAKIN KENDİ KOMİK HALLERİNİZE HİÇ DE ŞİKAYETÇİ YOKMUŞ HEMEN ANINDA İŞİ BİTİRİYORLARMIŞ NE DİYEYİM Kİ AMERİKADAN İTHALMİŞ VS VS KONUŞ KONUŞ KOCA PARÇALARI NEREDE İSE DEDEKTÖRÜN BAŞLIĞI İÇİNE SOKUCAKSINIZ O KADAR YAKINDAN ALGILAYAN KEPÇE İLEN KAZILAN YERDEKİ TENEKEYİ ALGILARMI HİÇ HADİ ONU DA SÖYLEMİYEYİM BENDE KALSIN O DEDEKTÖRÜN HOPARLÖRÜ YOKMU SESİ YOKMU GECE NASIL BAKICAN EKRAN IŞIĞI YAKILIRMI GECE İĞNEYİ İLK ÖNCE KENDİNE BATIR ÇUVALDIZI DA BAŞKASINA DAHA DA İLERİ GİDERSEN BİR BİR TÜM SAHTEKARLIKLARINIZI ISPATI İLEN AÇIKLARIM SONRA O FİRMAYA YAZIK OLUR SENİN YÜZÜNDEN BİTON ZARAR GÖRÜRLER ONUN İ,ÇİN VAKİT VARKEN AKLINI BAŞINA TOPLA BU PİYASANIN EN ESKİSİ BENİM SİZİN GİBİ DÜNKİ ÇOCUK DEĞİLİM .. HEM HAKKIMDA ÇOK EKSİK ŞEYLER YAZMIŞSSIN DAHASINI DA ARAŞTIR BUL ONLARI DA YAZ ANCAK RAHATLARSIN HERHALDE .

ÇUBUKLARA KAFAYI TAKMIŞIN O ÇUBUKLAR BİGÜN BİR TARAFINA GİRERSE BENDEN BİLME TAMAMMI İSTEDİĞİNİ YAZ İSTEDİĞİN KADAR KARALA NE YAPARSAN YAP SONUNDA ÇATLAYAN SEN OLUCAN BAK SÖYLEMEDİ DEME SENİN GİBİ NİCELERİ ÇIKTI NELERİNİ YAZDILAR DA NE OLDU BEN HALEN BURDAYIM DİMDİK AYAKTAYIM .. DEVLETİN EN ÜST MAKAMLARINA BİLE ŞİKAYET ETTİLER NE OLDU KOCA BİR HİÇ ONUN İÇİN KENDİNİ TOPLA BAK YAPAN EDEN EN ÜST KADEMEDE BİLE OLSA KISA BİR ZAMANDA HESAP VERME DURUMUNA DÜŞÜYORLAR BEN 65 SENEDİR BU PİYASADAYIM HALEN DE BURDAYIM KİM GELMİŞKİ KAPIMA BENİM,, ŞUNUN HESABINI VER DEMİŞ SEN VE SENİN GİBİLER İLK ÖNCE BUNA BAKIN SONRA ÇAMUR ATIN ANLADINMI AMA ANLAMADIĞINA BAHSE GİRERİM KAFANIN İÇİNDE BİR BEYNİN VAR AMA AKIL YOK VARSA DA TERSİNE ÇALIŞIYOR VEYA BAŞKALARINA UŞAKLIK EDİYOR BAŞKALARININ VERDİĞİ AKILLAN GİDİYORSUN KENDİ AKLINI KULLANSAN ZATEN BÖYLE PİSLİKLER YAPMAZSSIN YANİ SEN RESMEN PİSLİK BİR KİŞİSİN BUNU KABULLEN ZATEN SİTEYİ NİYE KAPADIM SENİN GİBİ BİR SÜRÜ PİSLİK YÜZÜNDEN SADECE GEL OKU BAK GİT HEPSİ O KADAR ÜYELİK İŞİ ZOR ARTIK KOLAY DEĞİL BUNU DA KAFANA YAZ MERAK ETME BEN BURDA YAZIYORUM GELİP OKUYORSUN GİT KENDİ SİTENDE YAZ NE YAZARSAN ZATEN O SİTENİN YÖNETİCİLERİ MADEM SENİN GİBİLERİNİ BARINDIRIP YAZDIKLARINA DA GÖZ YUMUYOR ONLARA DA SÖYLENİCEK BİŞİ YOKTUR .. BENİM SİTEMDE KURULDUĞUNDAN BERİ BU ŞEKİLDE BİR ALLAHIN KULU BİR BAŞKASINA VEYA SİTESİNE SALDIRI YAZILARI YAZMIŞMIDIR HAKLI OLSALAR BİLE MÜSADE ETMEM VEYA Şİ,MDİYE DEK BENİM BÖYLE BİŞİ YAPTIĞIMI DUYUP GÖRDÜNMÜ (SENİN ŞEKLİNDE) BENİM SANA YAZDIKLARIMIN İÇİNDEN İŞİNE GELEN KISMI ÇEKİP ALIP ORDA YAYINLIYORSUN DALGANI GEÇİYORSUN AKLIN SIRA YAYINLASANA BURDA NE YAZIYORSAM TÜMÜNÜ ... BURDA SENİN LİNKİN VAR MİLLET GİDİP BAKIYOR GÖRÜYOR OKUYOR DİĞER BİRÇOK SİSTELERDE DE VAR AYNI SENİN ŞEKLİNDE HAKKIMDA YAZANLAR ONLARI DA OKUYOR MİLLET EE SONUÇ NE ONU SÖYLE YAPTIĞINIZ YAZDIĞINIZ PİSLİKLERLEN KALIYORSUNUZ SONUÇTA BU MUDUR İŞ..

BEN KIZMAM SİNİRLENMEM AMA KARŞI 2 SATIR DA YAZARIM BAKARIM ADAM OLACAĞIN YOK BIRAKIRIM SENİ SEN DE NE İSTERSEN YAZAR ÇİZERSİN UMURUMDA BİLE OLMAZ ..

HANGİ ANSİKLOPEDİDEN YÜRÜTTÜN O BİLGİLERİ YAZMIŞIN DESTAN GİBİ VAR YA YEMİNLEN SEN BİLGİSAYAR BAŞI DEFİNECİSİSİN SENİN HİÇBİŞİDEN HABERİN YOK .. ANCAK MAŞALIK YAPARSIN BAŞKA HİÇBİR İŞE YARAMASSIN .. SEN DELİKANLIYSAN BU YAZIYI O SİTENDE KOMPLE YAYINLA DA GÖREYİM HİÇ TIRPANLAMADAN .....YOKKİ NE SÖYLİYEYİM BAŞKA CIMBIZLAN TUTULACAK BİR TARAFIN BİLE YOK HER NEYSE.. BU SANA SON YAZIMDIR BAŞKA YOK SEN NE İSTERSEN YAP KENDİN ÇAL KENDİN OYNA ..""

Kendin çalmaya ve oynamaya gelince bunu en iyi sen bilirsin. sitene üyelik kapalı. Habire yeni üye girişini sen yapıyorsun.
ayrıca bu site benim falan da değil. Yani SEN gibi değiller
Yürütecek bir şey. Sen atıyorsun bende doğru olanı millet öğrensin diye yazıyorum.

Tırpana gelince sitende birisi seni eleştirdiğinde hemen silen de sensin.

Bana delikanlılıkdan bahsediyorsun.""DELİKANLIYSAN BU YAZIYI O SİTENDE KOMPLE YAYINLA DA GÖREYİM HİÇ TIRPANLAMADAN "" doğrusu O sitede olması lazımdı ama olsun fark etmez.

Sende delikanlı isen şu Meşhur YÜKSEK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ DİPLOMANI göster de gelip elini öpelim.

Ben bir tek şeyin ADAMI mıyım. DOĞRULUĞUN yoksa o dedektörcünün vs değil. Sende doğruluğun adamı ol önce şu diplomayı sitende yayınla. ben yine alır burada yayınlarım delikanlılk yapıp. Merak etme
Sakın fotoshop falan yapma üniversiteden sordururum.

En son Dramos tarafından Pzr Oca 12, 2014 2:40 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
www.defineciyiz.org

Sonraki

Dön Metal Arama Dedektörleri