Forum ana sayfa Define Cihazları Metal Arama Dedektörleri Jeo Sonar 3d Hakında Bilgisi Olan Varmı ?

Jeo Sonar 3d Hakında Bilgisi Olan Varmı ?

Metal arama dedektörleri hakkındaki forumdur.

Mesaj Cum Şub 25, 2011 11:32 am

Herkese Mrblar .Jeo Sonar 3D Hakkında Bilgisi Olan Arkadaslar İyi Ve Kötü Yorumları Varmı Acaba Almayı Düşünüyoruz Neredeyse Karar Verdik Ama Sizlerinde Düşüncesini Almak İstedik Sizce Ne Yapmalıyız ?

Ustalarım Bi Yardımcı olabilirmisiniz Nasıl Bi Cihaz Alsak Hata mı Ederiz.Kullananlar Memnunlarmı Cvp larınızı Bekliyorum Lütfen..

definenin yerini yazarsanız herkes yardımcı olur ;)

şaka bi yana ben de iyi bi dedektör almak istiyorum.kime sorsam yalandır deyip kestirip atıyo. makro dedektöre baktım anlatımına bakarsanız alın der gibi. şimdilik kullananların fikirlerini inceliycem.alacağım alet her alanda işe yaramalı. örneğin banyoda bi boru kaçak yapıyor, alt katlara su sızdırıyor. aleti şöööle bi tutunca kaçak yeri de şıppıdanak göstermeli ki boşuna güzelim fayansları kaçağı bulcam diye kırdırmayım...ha bu arada son derece ciddiyim...

meraki yazdı:
şaka bi yana ben de iyi bi dedektör almak istiyorum.kime sorsam yalandır deyip kestirip atıyo. makro dedektöre baktım anlatımına bakarsanız alın der gibi. şimdilik kullananların fikirlerini inceliycem.alacağım alet her alanda işe yaramalı. örneğin banyoda bi boru kaçak yapıyor, alt katlara su sızdırıyor. aleti şöööle bi tutunca kaçak yeri de şıppıdanak göstermeli ki boşuna güzelim fayansları kaçağı bulcam diye kırdırmayım...ha bu arada son derece ciddiyim...

arkadaşım bence sen metal dedektör ile su kaçak tespit dedektörünü karıştırmışın iki kategoride birbirine çok zıt makro su kaşağını bulmaz demir borunu bulur.

Bana kalırsa makronun tek sorunu ayrımı iyi olmaması.

sum0hai yazdı:
Ustalarım Bi Yardımcı olabilirmisiniz Nasıl Bi Cihaz Alsak Hata mı Ederiz.Kullananlar Memnunlarmı Cvp larınızı Bekliyorum Lütfen..

.........Değerli kardeşim toprak üstü tek para vede yufka mezarlar için garet 2500 vede minelap gibi dedektörler ufakta olsa fazla derinlik beklememekle beraber bazı yerlerde işe yarar..ama eğer ben derin yerlerde veya geniş arazide arayacağım diyorsan örneğin...kzyokis..okm sistemli 4000lik vede 5000.binlik cihazlar olabilir..Lorenz x.5.modeli.... sirus5000.....futre sistemli 1600veya bulabilirsen 2400 tipi cihazlar bunlarıda çok iyi arama eğtimini alıpta öğrendikten sonra istediğin şekilde yapacağın bilgi araştırmaları doğrultusunda ancak o zaman istediğin şekilde çalışabilirsin...yanlız bu cihazlar biraz farklı oldukları içinde pahalıdır....tabiki seçim sizin..kolay gelsin... :?:
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

jeo sonar 3d
bende var gayette iyi makina
minarali algılıyor metal olarak ve bu aldığı miraral etkisini
makinaya onaylattırdığınız zaman yani bu ne matali
diye sorduğunuzda makina cevap vermiyor.vermemesinin nedeni metale uygun bişey olmadığını açıklamış oluyor
derinlik ölçümü süper 10cm yanılmayla net derinlik veriyor
ayrımı süper.BOŞLUK BULMADA ÇOK ÇOK SÜPER bir makina.
metalde olsun boşlukda olsun yanılma payı çok çok düşük yok denecek kadar
ÖNEMLİ OLAN MAKİNAYI ÇOK İYİ KULLANMAK GEREKİR
........TAVSİYE EDERİM..........

METİN yazdı:
jeo sonar 3d
bende var gayette iyi makina
minarali algılıyor metal olarak ve bu aldığı miraral etkisini
makinaya onaylattırdığınız zaman yani bu ne matali
diye sorduğunuzda makina cevap vermiyor.vermemesinin nedeni metale uygun bişey olmadığını açıklamış oluyor
derinlik ölçümü süper 10cm yanılmayla net derinlik veriyor
ayrımı süper.BOŞLUK BULMADA ÇOK ÇOK SÜPER bir makina.
metalde olsun boşlukda olsun yanılma payı çok çok düşük yok denecek kadar
ÖNEMLİ OLAN MAKİNAYI ÇOK İYİ KULLANMAK GEREKİR
........TAVSİYE EDERİM..........

.................Selamlar değerli metin ustam lütfen yanlış anlamayında medem bu kadar öz vereili özellikleri olan bir mekinayı neden satıyorsunuz..veyada hiç bu makinayla bir şey bulabildinizmi ben sadece bilgi amaçlı sordum..şimdiye kadar bu makinaya hiç iyi diyen çıkmadıda sadece dikkatimi çekitide ondan sordum..lütfen bağışlayın..
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

metin usta makronun yeni cihaz hakkında bilgin varmı jenasonardan daha iyi dioyolar

-

Mesaj Prş Kas 26, 2020 2:34 am

slm

Arthemis Süper Pozeler Hakkında Bilgi Sahibi Olan Varmı. Kalitesi nasıldır.arıza durumları ve servis durumu hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.

saygılar

Ah evet... Bu yazı, forumlarda ve bloglarda otomatik olarak yayınlamak için en popüler araç olan XRumer ile Oluşturuldu.
Xevil 5.0, antibot korumalarının çoğunu atlamaya yardımcı olur, ReCaptcha-2 ve ReCaptcha-3 gibi en popüler captcha'ları kırabilir ;)
Xevil bilinen tüm SEO yazılımlarıyla uyumludur: GSA, SERPParser, ZennoPoster, RankTracker, vb.
Web sitenizi hızlı ve dünya çapında tanıtmak istiyorsanız: XEvil cephaneliğinizde olmazsa olmaz bir araçtır ;)
http://XEvil.net/

Dön Metal Arama Dedektörleri