Forum ana sayfa Define Cihazları Metal Arama Dedektörleri Uckagitcilardan Uzak Durun

Uckagitcilardan Uzak Durun

Metal arama dedektörleri hakkındaki forumdur.

Mesaj Çrş Eyl 23, 2015 9:42 pm

Mrb ben yeniyi bu islerde. Araştırmalar yapıyorum. Bugün naci beyle görüştüm. Hangimiz doğru diyorsunuz anlamadım. O diyor ki malım iyi . Siz diyorsunuz Naci kötü biri. Birşey dikkatimi çekti bir çok satıcı kimdir nedir yeri nerededir bilinmez adamin yeri yurdu telefonu belli. Ne bilim benimde kafam iyice bulandi. Kimden ne alacam sasirdim dogrusu. Size paylasim yapiyorum ne alim diye side tardimci olmuyorsunuz kaldik ortada wala . Yarim saat naci abi ile konustum ne bilim uzun zamandır araştırma yapiyorum bu kadar etkileyici ve dobra konuşan birini görmedim. Beni yanlış anlamayın ben kimsenin adamı felan değilim. Ben sadece alan tarama ve dedektor almak isteyen bir vatandaşım.

Mesaj Cum Mar 03, 2017 10:20 pm

Nacibaba yazmış yine sektirmiş kaybolmuşuz...... kaybolmadık.... para da almıyorduk.... sadece uyduruk çubukların bir halt olmadığını cümle alem öğrendiği için yazmayı bıraktık. Dedektörlerinde artık metrelerce dipten bir halt bulamayacağını bu millet öğrendiği için bıraktık.Sende zannettin ki sen kaldın biz yok olduk.Kimseye kin kusmadık. kinle ne işimiz olur. Bize çemkirme kimin yanlış kimin doğru olduğunu bu insanlar öğrendi.Sen öğrenemiyorsan çubuklarına sor onlarda sana söylesin

"BİR DE ŞUNU DA BURDAN SÖYLİYEYİM BAKINIZ O BENİ KARALAMAK İÇİN AÇTIKLARI ( BLOGER ) HESAPLARINDAKİ EN SON YAZILMIŞLARIN TARİHLERİNE BİR GÖZ ATIN ARADAN 2 SENEYE YAKIN BİR ZAMAN GEÇMİŞ HİÇ KIPIRDAMADAN SON YAZDIKLARI DURUYOR
BEN HALEN BURDAYIM ÖLENE DEK DE BURDAYIM SİZLER KENDİ DERDİNİZE YANIN.. KİMLER YANLIŞ KİMLER DOĞRU İŞTE SONUNDA BÖYLE MEYDANA ÇIKAR HERŞEY..
SAHİPLERİNİZ ARTIK SİZE PARA VERMİYOR SİZLER DE YAZMIYORSUNUZ BU KADAR BASİT..
O YAZDIĞINIZ KİN KUSTUĞUNUZ SİTELERDE DE AYNEN DURUYOR ARADAN GENE 2 SENEYE YAKIN BİR ZAMANDIR HİÇ HAREKET YOK.. BEN GENE BURDAYIM İŞİME BAKIYORUM."

Bende Buradayım merak etme
www.defineciyiz.org

Mesaj Prş Şub 15, 2018 5:34 pm

Nacibaba ( konuşan çubuk mucidi :D ) epeydir uykuda idi yine biti kanlandı.

Adam yüksek elektronik mühendisiydi ya ( Kendi beyanı bana kalsa okulun yolundan bile geçemez.)

"BU YAZIYI YAZMAMLAN BERABER NEREDE İSE BENİM 3 TELEFON DA KİTLENDİ DESEM YALAN OLMAZ SEVENLERİM DE VARMIŞ SEVMİYENLERİM DE DÜŞMANLARIN SAYISI AZMIŞ BU VESİLE İLEN BUNU DA ÖĞRENDİK BİR YÜZDEYE VURURSAK İŞ ŞÖYLE ÇIKIYOR...

%90 SEVENLER VARMIŞ
%30 A YAKIN SEVMİYENLER
%10 DA DÜŞMANLAR "

hay seni okutan okula o okulun sırasına.......... yahu sen nasıl mühendissin yahu

"SELAM ARKADAŞLAR YOĞUN GELEN TALEPLER ÜZERİNE İŞİ BIRAKSAM BİLE DESTEĞİMİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİM NEREYE KADAR ÖLENE DEK TAMAMMI OLDUMU GÖNLÜNÜZ...ANLAŞILAN KURTULUŞ YOK,,NE YAPALIM SİZLERİN İSTEĞİ DAHA MÜHİM BENİM İÇİN,,BÖYLE GİDERSE ZOR KAPATACAM ZOR BIRAKACAM İŞİ SONUÇ BÖYLE GÖZÜKÜYOR DAHA ŞİMDİDEN BAKALIM NE OLUCAK HERŞEY KISMETLEN"

Ne talebi yahu amma da salladı yine bir kişi aradıysa ne olayım.
Seni kontrol etmediğimi sanma sakın attığın dakika da yine deşifre edeceğim seni
www.defineciyiz.org

Mesaj Cum Tem 13, 2018 12:42 pm

Yine aştı kendini...... uçtuuuu ......uçtu

Çubuklar bitti. Alan yok. döviz yükseldi Hindistan dan ithalat pahalandı. Dedektör ayarı için dağ bayır gidecek durumda yok. geriye ne kaldı. Hayal alemi hadi bakalım hep birlikte buyurun..

"Böyle dedim ama gireceğim o yere kararlıyım bende de çok kuvvetli hocalık var bir sürü evliyadan şehitlerden de korumalığım var bir bakayım neyin nesiymiş geldim o yere hava daha kararmadı saat 7 civarı
tarla içine aracı sokmadım makineyi de almadım ilk önce okudum daireye aldım hem kendimi hem komple tarlayı da aldım daire içine başladım gezinmeye 7--8 adet çok eski sıra ağaçlar var ve dibinde de bir çeşme var akıyor gittim oraya oturdum çeşmenin yalağına ve seslendim çıkın da görüşelim diyorum tıss yok gittim makineyi çıkarıp kurdum yine geldim arayarak bu çeşmenin yanına batı yönünde çeşmeye 100 metre tahmini ilerde bir taş öbeği var höyük gibi yapmışlar buraya geldim yine arayarak gidiyorum derken bu taş öbeğine bir tahmini 20 metre kala birden irkildim tam karşımda bana 5 metre var yok bir jandarma başçavuşu arkasında da 20 ye yakın o an sayamadım tahmini asker var tüfekler bana doğrultulmuş vazyette başçavuş da tabancayı çekmiş bana doğrultmuş vazyette ?????? allah allah bunların burda peydah olmasına imkan yok arazi çıplak gizlenmeye de yer yok nerden aniden çıktı bunlar başçavuş seslendi ,,,bak arkadaş bu kısıma girme ??
neden girmiyeyim sebebi ne açıklarmısınız diyorum !!! bak biz buranın bekçileriyiz--koruyucularıyız ve buradan bişi almana mani oluruz ölmek istemiyorsan girme ?? yahu sizin güçleriniz varsa benim de var bu güçler çarpışır kim kazanırsa malı alır veya bekçiliğini yapmıya devam eder...!! dedim ki şu malın olduğu bölgeyi asklerlerine söyle bir kare içine alsınlar ben de bölgenizi anlıyayım koyarım sizin sınırlarınıza birer taş bunun dışında dolaşırım.. dedi ki bu yerde eskiye ait bişi yok burda Osmanlı zamanı konan bir kazan altın para var!! sadece bizim komutanımız gelirse bu para burdan çıkar bu ordu parasıdır..senin komutanına ne oldu nerde şimdi ? bilmiyoruz dedi onu bekliyoruz ?????
Dedimki arkadaş aradan 100 küsür sene geçmiş belki daha fazla ne komutanın kalmış ne de sizler ne de o zamanki ordu bunların hepsi tarih oldu ..olsun bekleyecez diyor ??? ne denir ki..
başçavuşlan devamlı aramızda 2 metre mesafe var bunu hiç aşmıyor ve askerlerin yaptığı sınır köşelerine birer taş koydum yer aşağı yukarı 20 metre kare gibi bir büyüklükte, dedim ki şu paralardan bir adedini bana göster almıyacağım bir göreyim gel arkam sıra dedi asker çekildi sınırlardan girdik yere tam ortalık yerde kazanın yarısı gözükür yağmur toprağı yıkamış mal meydana çıkmış bak dedim bunu örtmek lazım yoksa bu bir yağmur daha yağarsa iyice sırıtıcak dediki biz onu yapamıyoruz bedenli olmaklı lazım bizde beden yok tamam müsaade ederseniz ben yaparım iyice kapatırım burasını arabada kazma da kürek de var tamam dedi müsaade var ve paraları çok yakından gördüm elime aldım her iki yanında eski Türkçe yazan altın paralar resim yok üzerinde hani bir zamanlar bilenler bilir eskiden madeni 2,5 tl ler vardı aynı o büyüklükte o kalınlıkta resim çekeyim dedim müsaade etmediler her neyse gittim araçtan aldım kazma kürekleri bunlar ufaltılıyorlar kurdum 2 sini de bayağı bir işçilik yaptım ama sonunda kapattım iyicene ve çıktım sınırın dışına askerler yine nöbete başladılar başçavuşu öylesine zorladım ki ver şu elini bir sıkayım diye on da olmaz diyor en sonunda dayanamadı hadi gel dedi elini uzattı ama benim elim onun elinin içinden geçti çok yakınımdaydı birden onun beli kısmına hamle yaptın yine aynısı oldu elim boşluktan geçti tamam artık yeter dedi ne olduğunu sen gayet iyi biliyorsun sonra geliboludaki şehitlere bizden selam yolla dedi, tamam dedim ve selamlaştık ayrıldım ben araçlan giderken hepsi el sallıyorlardı "

Sahibinen ait bir yazı ..... salla salla gül memeler çağlasın. kısa devreye maruz kalmış beynin üreteçleri.... hemide bir kazan, kazdıkça kazan muhahahaha
www.defineciyiz.org

Önceki

Dön Metal Arama Dedektörleri