Forum ana sayfa Definecinin Bilmesi Gerekenler Sayıların gizemi OYMA HAKKINDA BİLİGİNİZE BAŞVURUYORUM.

OYMA HAKKINDA BİLİGİNİZE BAŞVURUYORUM.

Sayılarla ilgili Açıklamalar

Mesaj Prş Ara 20, 2012 11:53 pm

Fotoğraf-0139.jpg
OYMANIN KARŞISINDA MAGARA VAR AMA İÇİ BOŞ.BAŞKA NERELERDE OLABİLİR.

Resiminiz çok net değil
o yüzden net yorum yapılamaz
karşısında magara olduğunu yazmışınız
öyleyse bir magarayı inçeleyiniz vede başka bir magara ( kapalıda olabilir ) varmı ? araştırınız

selam gardas magaranin icinde yerde bosluk tesbiti yap mahara icinde mezar olmasi lazim.magaranin girisinde kücük oyma veya hac isareti varmi bak bir.
bu resimdeki büyük oyma bende buldum ama girisi acamadim az calisdim birakdim benim buldugum oymanin hemen bir metre önündeydi .
resim karanlik ama oymadan bir su kanali önedogru gidiyor o kanali takip et o kanal genelde mezarin icine veya mezarin oldugu tarafa akar cok uzakdeyil 1metre veye 2 metre arasindadir magara oymaya kacmetre uzaklikda ?Oymaya su doldur suyun akdigi yönü yani su arkini takip et..kolaygelsin:-))

slm..bu oyuğun gündüz gösterimi yokmudur? diğer tarafdan o mağaranın çevresinde kaya üstlerinde kama işareti olabilir ?
çevresinde dikkatli bakmanı tavsiye ederim..

bu resim gündüz çekildi. bunun etrafında başka mağara yok ama yukarıda var. bu oyuk un hemen 2 metre kanalın karşısında mağara girişi var mağara içinde başka işaret yok.

oymanın önündeki akarı ölç akar yönünde dibine gelen tünel var. akartarafı baş aşağı mehili olur genelde güneye bakar oyönde giş ara dibi mahsen

Dön Sayıların gizemi