Forum ana sayfa Define Cihazları Alan Tarama Cihazları alan tarama cihazı resim ve video mevcuttur

alan tarama cihazı resim ve video mevcuttur

Alan tarama chazlarını burada konuşup tartışabilirsiniz.

ilker usta çok güzel bir emek .çokta güzel bir paylaşım olmuşta.peki bunlarla kaç defa vede neler buldun kesin açık detaylı kanıtlı emarelerin varsa açıklamandada fayda var diyorum..allah emeklerinide boşa çıkarmasın...
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

ARKADAŞIM İYİ GÜZELDE BUNU YOK ALANA TARAMA YOK DERİNLİK YOK MİNAREL AYRIMI DİYE SÜSLEME KESİN NET MİNERAL AYRIMI ŞUANDA BU İŞ İÇİN KULLANILAN TEKNOLOJİ MÜMKÜN DEĞİL....AMA BUNA BAYA KAFA YORMUŞSUN SAYGI DUYUYORUM....FAKAT BU ŞEKİLDE UÇLARINA 9 VOLTLUK PİL VE BAŞ TARAFINA ALTIN GÜMÜŞ MADEN TAKILARAK YAPILAN BİRÇOK ÇUBUK VAR...........LÜTFEN BUNA ALAN TARAMA CİHAZI DEMEYELİM...... MODİFİYE ÇUBUK DİYELİM .....AMA SÖLEDİĞİNİ VİDEOLU İSPAT EDİYOSAN NERDEYSEN GELİR ELİNİ ÖPERİM...

İlker kardeşim çok güzel diyorsunda madem cihazınıza bu kadar güveniyorsunuz sağ elinizle videoya alıp sol elinizle cihazı tanıtacağınıza bir arkadaşınıza çekimleri yaptırsaydınızda cihazınızı başka bir arkadaşla kullanışını gösterseniz daha iyi olmazmıydı kolay gelsin selamlar

Sayın ilker oğuzlu kardeşimiz çokta haklı ..en azından neler olabileceği veya ne olduğunu insanlarada kanıtlamış olurdunuz..
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

yakın bir zamanda o şekilde videosunu çekipte koyacağım arkadaşlar,ama gelip kendi ellerinizle arazide denemenizde fayda var siz kullnmadan ben nekadar anlatsam boş kib.

TAHSİN TAHSİN kardeşim o aparatlar modifiye değil onlar olmadan çihaz bir işe yaramaz senin alantarama diye anlattığın çihazlar bu çihazın yanından bile geçemez.denemeden yorum yapma.

farm kardesim allah emeginin karsılıgını verir insallah güzel bir işcilik umarım emeginin khakkını alırsın allah yar ve yardımcınız olsun saygılarımla

tahsintahsin yazdı:
ARKADAŞIM İYİ GÜZELDE BUNU YOK ALANA TARAMA YOK DERİNLİK YOK MİNAREL AYRIMI DİYE SÜSLEME KESİN NET MİNERAL AYRIMI ŞUANDA BU İŞ İÇİN KULLANILAN TEKNOLOJİ MÜMKÜN DEĞİL....AMA BUNA BAYA KAFA YORMUŞSUN SAYGI DUYUYORUM....FAKAT BU ŞEKİLDE UÇLARINA 9 VOLTLUK PİL VE BAŞ TARAFINA ALTIN GÜMÜŞ MADEN TAKILARAK YAPILAN BİRÇOK ÇUBUK VAR...........LÜTFEN BUNA ALAN TARAMA CİHAZI DEMEYELİM...... MODİFİYE ÇUBUK DİYELİM .....AMA SÖLEDİĞİNİ VİDEOLU İSPAT EDİYOSAN NERDEYSEN GELİR ELİNİ ÖPERİM...
her zaman beklerim alman önemli geğil gel kullan buradaki hertürlü azrazide canının istediği testi yap arkadaş ondan sonra yorumunu yap.. herkese slm ve saygılar.

farm ustadım oncelikle s.aleyküm ve güzel bir işcilik cıkarmıssın ellerine saglık ancak burda arkadaslar sadece bildikleri bazı seyleri acıklamak istemis tabi uslubu biraz sert olmus olabilir ancak saygı duymak gerekir sonucta o arkadas bildiğini solemiş he doğru demiş de demiyorum lütfen alınma bu yanlıs bilgiyse eyer tabiki test etmeden kimsede kesin bişi diyemez senin emegine lütfen arkadaslar birazdaha saygılı yorumlar yaparsak cok daha güzel olur herkesin emegine saygımız sonsuzdur burda bunu lütfen bozmayalım her türlü yorum serbesttir ancak saygı sevgi cercevesinde allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun saygıalrımla..... HER TÜRLÜ EMEĞE VE YORUMA SAYGI LÜTFEN

selam arkadaşlar aranızda yeni üyeyim ama burada
bir vido izledim
ilgi alanımda ve bu işin uzmanı olarak bu vidoyu gülerek izledim ama o arkadaş bir emek sarf etmiş
boşo boşuna zaman harcamış böyle bir sistem yok 6 volt akım vererek çubuklara ne faydasını görmüş merek ediyorum
bir gerçek olan emeğe saygı duymak bizde saygı duyoruz ama kimse buçubuk sistemiyle bişeyler bulurum zan etmesin tamamen uyduruk şeylerdir bildigimiz şeyleri paylaşmakta burada görevimiz olduğunu sanıyorum evet bende bu işle yılardır uğraşıyorum ama böyle komik bir şekilde degil saygılar

Sonraki

Dön Alan Tarama Cihazları