Forum ana sayfa Belgeler Aradığınız Bölgeler ispir

ispir

Belgelerde aradığınız adı geçen bölgeleri sorabilir & paylaşabilirsiniz

Mesaj Cum Ara 16, 2011 5:54 pm

erzurum ispir buralarda muhtemel şüpheli yerler . bilen varmı..
ermeniler yaşamış çokca..
En son celik625 tarafından Sal Nis 03, 2012 11:43 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Mesaj Cum Ara 16, 2011 7:17 pm

oralara gidip doğada işaret ararsanız daha iyi olmaz mı?

Mesaj Cum Ara 16, 2011 9:16 pm

celik625 yazdı:
erzurum ispirin eski adıyla koşgusur yeni ismiyle ırmak köy buralarda muhtemel şüpheli yerler . bilen varmı..

....................................usta sen erzurumda cüclüsü bulabilirsen başka bir yeri aramana gerek kalmaz..
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Mesaj Cmt Ara 17, 2011 3:25 pm

leon yazdı:
celik625 yazdı:
erzurum ispirin eski adıyla koşgusur yeni ismiyle ırmak köy buralarda muhtemel şüpheli yerler . bilen varmı..

....................................usta sen erzurumda cüclüsü bulabilirsen başka bir yeri aramana gerek kalmaz..

cüclüsü kim ustam. nasıl kim nerede.. kişi adımı yer adımı. özelden de yazabilrisen

Mesaj Cmt Ara 17, 2011 5:53 pm

leon yazdı:
celik625 yazdı:

.................................Değerli kardeşim CÜCÜLÜS Erzurumun ilk kurulduğu yerdir..buranın tarihi çok eski vede burasıda çok zengin bir yerdir...yani o yerin adı cücülüs şehri burası..

Mesaj Cmt Ara 17, 2011 5:57 pm

ispir tarafını da merak ediyorum. tanıdıklar var oralarda da . cücülüsüde araştıracağım.

Mesaj Cmt Ara 17, 2011 7:24 pm

"cücülüs "
Erzurum ili Oltu İlçesi Cücürüs (Subatuk) olabilir mi.

Mesaj Pzr Ara 18, 2011 11:43 am

celik625 yazdı:
"cücülüs "
Erzurum ili Oltu İlçesi Cücürüs (Subatuk) olabilir mi.

.................................celik kardeş olabilir sen tam emin olunca gerekeni zaten sana anlatacağım..yanlız çok iyi araştırıpta tam emin olduğunda karar ver derim..kolay gelsin..

Mesaj Prş Şub 02, 2012 10:21 pm

hocam söylediğin bölgeyi galiba biliyorum eski han vr ve haçın başı diye adlandırılan eski mezarlık alanı vr bilinen bu sadece bide ev kalıntıları vr kazdkça duvar çkıyor

Mesaj Cmt May 05, 2012 2:24 pm

Leon kardeş. Cücürüs ile alakalı ne biliyorsan bana öm atabilirmisin ? Cücürüs bana şuan 4 km uzaklıkta bir yer bildik yer yani.

Sonraki

Dön Aradığınız Bölgeler