Forum ana sayfa Yönetim & Kullanıcılar Öneriler & Şikayetler Öneri, Şikayet ve Görüşlerinizi Bekliyoruz.

Öneri, Şikayet ve Görüşlerinizi Bekliyoruz.

Her Türlü İstek , Öneri Ve Eleştirilerinizi Bu Başlık Altında Yapabilirsiniz !

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

Resim yüklemek çok kolay ve bu konunun 3. sayfasında gerekli resimle açıklama yaptık. İncelerseniz seviniriz. 3. SAYFA İÇİN TIKLAYIN
DefineHaritasi.Com Ekibi

gresun28 yazdı:
SLM
ADMİN RESİM YOLLAMAKTA ZORLUK ÇEKİYORUZ YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

viewtopic.php?f=5&t=700&p=3076#p3076

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

Anlıyorum. Fakat küçük iletişim çatışmalar herzaman olabilir. Hepimiz günlük hayatta benden iyi bilirsiniz ki tanıdıklarımızla bile bu durumu yaşıyoruz. Mesajınzın yanlışlıkla silindiğini düşündüğünüz durumlarda konuyu sorumluya özel mesajla bildirirseniz mutlaka düzeltecektir. Anlayışınızdan ötürü teşekkür ederim.
DefineHaritasi.Com Ekibi

sayın admın ---defıne babasi---- adlı şahis açık açık msn öneriyor bu siteye uygun deyıl özelde versın --- banu bir uyarın -- bizde herkes tarıhı kırın patlatın satın gelin şunu şöyle böyle satarım olurmu bu sitenın bir kuralı yoksa ayrı bi şey dıyeme

ben foto nasil yukleyebilirim
?????

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

serif yazdı:
ben foto nasil yukleyebilirim
?????

Lütfen sorularınızı yazmadan önce konuyu okuyunuz. Hemen 2 mesaj üstte yani önce ben ve kayra bunun nasıl yapılacağını anlattık. İncelerseniz rahatlıkla anlarsınız.

Saygılar
DefineHaritasi.Com Ekibi

selam arkadaslar bu resime detaylı..(lütfen)yorum yaparsanız sevinirim saygılar....
Eklentiler
IMG_0016.jpg
yorum alrınızı bekliyorum

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

apache yazdı:
selam arkadaslar bu resime detaylı..(lütfen)yorum yaparsanız sevinirim saygılar....

Değerli üyemiz öncellikle hoşgeldiniz. Konunuzu açarken lütfen doğru forum başlığına eklediğinizden emin olun. Bu konu Fotoğraflı Define İşaretleri başlığına uygundur. Sorunuza gelince ; burada güce dayalı bir vurgu yapılmış olabilir. Aslanbaşı, güneş benzetmesi , koç başı vb. olabilir. Aynı zamanda bir saklantının kapağı durumunda da olabilir...
DefineHaritasi.Com Ekibi

tam ollarak beni rizazdaha aydınlatırsanız cok sevinirim....saygılrarımla

selai beni biraz daha aydılatırsanız gerçekten çok mutlu olacağım sn:admin bey saygılarımla (apache)
resimi size yollamıstım...

ÖncekiSonraki

Dön Öneriler & Şikayetler