Forum ana sayfa Yönetim & Kullanıcılar Öneriler & Şikayetler Öneri, Şikayet ve Görüşlerinizi Bekliyoruz.

Öneri, Şikayet ve Görüşlerinizi Bekliyoruz.

Her Türlü İstek , Öneri Ve Eleştirilerinizi Bu Başlık Altında Yapabilirsiniz !

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

Yeni Forum Bölümümüz ve Sitemiz hakkında öneri, şikayet ve görüşlerinizi bekliyoruz. Fikirleriniz ışığımız olacaktır.
Teşekkür Ederiz.
DefineHaritasi.Com Ekibi

slm admin usta mesleklerimiz ile ilgili konu bulamadım ilk ben konu açsam olurmu tşk ederim

slm ustalarım ben özel bir şirkette formen olarak çalışmaktayım ayrıca ortak olarak
ısı yalıtım yani dış dekorasyon ile ilgili işyerim var definecilik işinide hobi olarak yapmaktayım tşk ederim

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

Sayın aslan6641 Hocam

Uygun Başlığa istediğiniz konuyu elbette açabilirsiniz. Mesleklerimiz define ile direk ilgili olmadığı için öyle bir forum bölümü yok. Fakat serbest kürsü bu konu için uygun olabilir. İyi çalışmalar
DefineHaritasi.Com Ekibi

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım merak ettiğim şey acaba sitede işaretlerin anlamlarıyla ilgili bilgilerde verebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

mr_brain yazdı:
selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım merak ettiğim şey acaba sitede işaretlerin anlamlarıyla ilgili bilgilerde verebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Sayın MR_BRAIN Öncellikle sitemize hoşgeldiniz. İşaretlerle ilgili yeni forumumuzda 3 bölüm var. Bunlarda hem ekibimiz hemde bilgi sahibi arkadaşlar bilgi vereceklerdir. İyi Çalışmalar
DefineHaritasi.Com Ekibi

S.Aleyküm Segili Admin; Yeni Forum sayfamızda siz değerli yöneticilere yardımcı olacak Deneyimli kişilerden kurulu Modaratör bölümü kurulsa sizlerin işleri dahada hafifler diye düşünmekteyim.Tabiki bu benim şahsi fikrim.

Casper

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

Sevgili Değerli Casper
Elbette Define Konularında bilgisi güçlü arkadaşlara moderatör olarak her zaman ihtiyacımız var. Çünkü teknik yöneticilerimiz 3 tane. Fakat Define Uzmanı adminimiz sadece 1 tane. Onunda bazen işleri dolayısıyla girememesi bazı soruların cevapsız kalmasına neden oluyor. Define konusunda bilgili arkadaşlar olursa elbette başvurdukları gibi değerlendiririz. Kısaca haklısınız öyle bir ihtiyaç söz konusu...
DefineHaritasi.Com Ekibi

tekden

sevgili casper dostum uzun aradan sonra arnıza site yönetimininde destegi ile modaratör olarak döndüm her zamanki gibi paylaşım ve fikir alış verişinde mantık ve bilgi cercevesinde saygı ve hoş görü ile yardımlaşmak amaçlı kurulu sitemizde paylaşımlarımız devam edecek bu konuda bütün site üyelerimize cağrıda bulunmak istiyorum paylaşım ve bilgi ihtiyacı insan doğasındandır yetersizlik ve arayış her zaman saygı ve erdemle karşılanmalıdır nihayetine karar verecek arayıştaki dostdur

bir konu paylaştım resimler attım vs yani arkadaşların resimlere bakıyorum taş üstündeki resimler var benimkinde ise bildiğiniz lahit taşlar üzerine işlenmiş yazılar artı mahzen var daha bir ilgi alaka görmesi gerekirken görmüyor bu sitenin amacı bizlere yol gösterme yardım değilmidir?

Sevgili firari şikayetiniz gayet haklı. Fakat sizde takdir edersiniz ki sitemiz teknik anlamda değişimler geçirdi ve bu tür konularda uzman adminimiz internete giremiyor özel sıkıntılarından dolayı. Varolan admin arkadaşlar ellerinden geldiğince cevaplamaya çalışıyor. Elbette uzman üyeler ve moderatörlerde cevaplayacaklardır. Anlayışınız için Teşekkür ederiz.

Sonraki

Dön Öneriler & Şikayetler