Forum ana sayfa Yönetim & Kullanıcılar Yönetimden Duyurular SON KONULAR BÖLÜMÜ AŞAĞIYA TAŞINDI

SON KONULAR BÖLÜMÜ AŞAĞIYA TAŞINDI

Site ile ilgili Duyurular Ve Uyulması Gereken Kurallar

karamık yazdı:
ARKADAŞLAR KAYA ÜZERİNDE İKİ SALKIM ÜZÜM VAR AMA SALKIMLAR TERS DURUYOR BİRAZAŞAGIY DOGRU KAZDIGIMIZDA ASLAN VE KOÇ RESMİNE RASTLADIM BURASI NEDİR VE BİŞEY VAR MIDIR

konunu buraya degilde resimli yada resimsiz define isaretleri bolumu altinda acarsan yardim edilecekdir yanlis yere yazmisin sayin karamik.

ben adanalı bendede defıne hatalıgı var bu sene tatıl ıcın bıtlıse gıttım bızım ahırn etrafında yaptıgım kazıda yuvarlak bır taşın ustunde haç işaretı buldum ve 3tane yanyan dıkdörtgen şeklınde taş buldum ve bunların ortalarınde bır el gececek kadar delik vardı bunun anlamı ne olabılı sizce

cevabınızı beklıyom

değişik birşey

Selamlar muzuradam usta bak kendiniz diyorsunuzki koç resmi çıktı ne kadar güzel o zaman demekki burda önemli bir yaşantı olmuş.yerinde çok güzel...ayrıcada kimse bakmıyor yorumlamıyorda deme yani muzurlukta yapma...en iyiysi sen buraya devam et kardeşim...inşallah allah nasibini verir..kolay gelsin..........
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Mrb arkadaslar.Ben bir kayanin uzerinde kabartmali bir cizme resmi gordum ama ne anlama geldiyini bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim cevaplarinizi bekliyorum:)))))

heysey guzlde ben burda bırturlu kendıme mj alanı ve resım paylasamadım ya bana gore cok farklı yerlerde yada zor yapması 5 aydır dısardan takıp edıyorum hakatende cok kısı resım yuleyemedı bırak ben daha kendıme mj oluşturup yolayacak bır alan yapamadım saygılerımla admın den rıcam bana bıraz yardımcı olmasıdır

admin Kullanıcı avatarı
Site Admin

leeeoo yazdı:
heysey guzlde ben burda bırturlu kendıme mj alanı ve resım paylasamadım ya bana gore cok farklı yerlerde yada zor yapması 5 aydır dısardan takıp edıyorum hakatende cok kısı resım yuleyemedı bırak ben daha kendıme mj oluşturup yolayacak bır alan yapamadım saygılerımla admın den rıcam bana bıraz yardımcı olmasıdır

Sevgili üyemiz resim yüklerken çok büyük resimmi yüklemeye çalışıyorsunuz? Sorununuzun teknik açıklamasını yani yüklerken yaşadığınız zorluğu yazabilirseniz seviniriz.

Resim Yüklerken yardım alabileceğiniz konumuz için tıklayın: viewtopic.php?f=5&t=1518
DefineHaritasi.Com Ekibi

marhaba hocam size nasil resim gondere bilirim. sitede iletisim sayfasini bulamyorum
tasakurlar

Önceki

Dön Yönetimden Duyurular