Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Videolar Merhaba Ustalar Yardım Ederseniz Sevinirim..

Merhaba Ustalar Yardım Ederseniz Sevinirim..

Video Paylaşım Bölümü

...SELAMÜN ALEYKÜM...

Kandıra Bölgesinde Sahil Kenarında Diğer Kaya Parçalarıyla, Alakası Olmayan Bir Kaya Buldum. Lakin Kırmaya Çalış'samda Çok Zorlayıcı. Sebeplerinden (1 ) Yüksek Bir Yer Rahat Çalışma Olmaması (2) Kayanın Bağlantılı Olduğu Her Taş Kırılıyor. Ama Siyah Kaya Küçük Bir Parça Dahi Kırılmıyor. Taşın Diğerleriyle Bağlantısı ise Dış Yüzeyi 40cm veya 60 cm Fakat İçeri Doğru Bir Uzantı Var.. Sizce Boşa'mı Uğraşıyorum? Bilgilendirir Seniz Sevinirim... teşekkürler.

Not : Bir Kaç Ustaya Mesaj Olarak Attım. Ama Ya Mesaj Gitmiyor! Yada Yoğunlar.. Saygılar.
Sabır Erdemliğin Hazinesidir..

Mentol yazdı:
...SELAMÜN ALEYKÜM...

Kandıra Bölgesinde Sahil Kenarında Diğer Kaya Parçalarıyla, Alakası Olmayan Bir Kaya Buldum. Lakin Kırmaya Çalış'samda Çok Zorlayıcı. Sebeplerinden (1 ) Yüksek Bir Yer Rahat Çalışma Olmaması (2) Kayanın Bağlantılı Olduğu Her Taş Kırılıyor. Ama Siyah Kaya Küçük Bir Parça Dahi Kırılmıyor. Taşın Diğerleriyle Bağlantısı ise Dış Yüzeyi 40cm veya 60 cm Fakat İçeri Doğru Bir Uzantı Var.. Sizce Boşa'mı Uğraşıyorum? Bilgilendirir Seniz Sevinirim... teşekkürler.

Not : Bir Kaç Ustaya Mesaj Olarak Attım. Ama Ya Mesaj Gitmiyor! Yada Yoğunlar.. Saygılar.

Galiba boşa uğraşıyorsun...

-

Mesaj Çrş Eki 28, 2020 4:01 am

Ben de gerçi yeniyim ama bir ay en az 3 hafta kafesten çıkarmamak gerektiğini söylüyor arkadaşlar. Çok yavaş alışıyorlar zaten tabii kuşuna göre de değişir 3 günde alışan çok tatlı yavrular var

Sizinki kaç aylık biliyor musunuz ?

Ah evet... Bu yazı, forumlarda ve bloglarda otomatik olarak yayınlamak için en popüler araç olan XRumer ile Oluşturuldu.
Xevil 5.0, antibot korumalarının çoğunu atlamaya yardımcı olur, ReCaptcha-2 ve ReCaptcha-3 gibi en popüler captcha'ları kırabilir ;)
Xevil bilinen tüm SEO yazılımlarıyla uyumludur: GSA, SERPParser, ZennoPoster, RankTracker, vb.
Web sitenizi hızlı ve dünya çapında tanıtmak istiyorsanız: XEvil cephaneliğinizde olmazsa olmaz bir araçtır ;)
http://XEvil.net/

Dön Videolar