Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Videolu Define İşaretlerinize Yorumlar yeni üye oldum yardımcı olursanız sevinirim

yeni üye oldum yardımcı olursanız sevinirim

Arazide çekmiş olduğunuz videolu define işaretlerini burada paylaşabilirsiniz.

arkadaşlar merhabalar mağraya benzer bir yer düşünün ve bu mağra içini dörde dört bir oda kabul edlim bu odanın bir baştan bir başa dört bir tarafı soba borusu kalınlığında bir bi yılan kabartması var harika bir şekilde yapılmış yılanın kuyruk kısmında haç işareti mevcut untmadan yılanın kafası dışarıda bir kayaya yapımış yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba. Eğer yılan işaretinin yanında birde haç işareti varsa burada papaz mezarı olma olasılığı yüksektir. Bu mezarlardan para çıktığı da görüldüğü gibi boş çıktığıda görülmüştür. Cihaz varsa inceleme yılanın kafası değil hacın olduğu yöne doğru yapılmalıdır. Kolay gelsin.
[b]İmkanın sınırını görmek için imkansızı denemek lazım.[/b]

-

Mesaj Prş Eki 29, 2020 4:33 am

merhaba arkadaşlar. Ben de trax almayı düşünüyorum ancak sıfır peşinat ıle alan var mı,varsa kac ay vade ıle almış ve de aylık taksit tutarı ne kadar? bilgilendirirseniz cok sevınırım

Ah evet... Bu yazı, forumlarda ve bloglarda otomatik olarak yayınlamak için en popüler araç olan XRumer ile Oluşturuldu.
Xevil 5.0, antibot korumalarının çoğunu atlamaya yardımcı olur, ReCaptcha-2 ve ReCaptcha-3 gibi en popüler captcha'ları kırabilir ;)
Xevil bilinen tüm SEO yazılımlarıyla uyumludur: GSA, SERPParser, ZennoPoster, RankTracker, vb.
Web sitenizi hızlı ve dünya çapında tanıtmak istiyorsanız: XEvil cephaneliğinizde olmazsa olmaz bir araçtır ;)
http://XEvil.net/

Dön Videolu Define İşaretlerinize Yorumlar