Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Fotoğrafsız Define İşaretlerinize Yorumlar karadenizden bilgiler

karadenizden bilgiler

Arazide karşılaştığınız ve fotograflayamadığınız işaretlerinize yorumlar

Mesaj Cum Eki 22, 2010 9:27 pm

arkadaşlar ben orduluyum ve ordu civarında bi çok yeri bilirim arkadaşlarımızın özellikle aradığı yer varsa yardımcı oluruz elinde bilgisi olan arkadaşlar varsa tüm arkadaşlara kolay gelsin allah emeklerinizi boşa çıkarmasın
En son ibrahim tarafından Pzt Nis 11, 2011 10:21 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Mesaj Cmt Eki 23, 2010 9:48 pm

ibrahim kardeş ordu akkuş salmanı bilirmisin burası çok önemli .vede değecek bilgilerde mevcut paylaşalım derim saygılar..
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Mesaj Cmt Eki 23, 2010 10:22 pm

leon kardeş bütün bilgilerin için teşekkür yanlız ordu akkuş salmanda özellikle istediğin nedir orda adamımız var iyi akşamlar

Mesaj Cmt Eki 23, 2010 10:26 pm

ibo kardeş orda benim için çok önemli olan yerlerin bulunması gerekiyor yanlız eski isimleriyle olacak ona göre eski yaşlı insanlar olmalı yardımcı olursan çok sevinirim saygılar..

Mesaj Pzr Eki 24, 2010 1:43 pm

leon kardeş ne aradığını bilsem kanala girecem bana açık olursan sana yardımcı olabilirim

Mesaj Prş Kas 04, 2010 7:05 pm

ibrahim kardeşim ordu akkuşta salmana yakın bir köyde taş mağazalar olarak bilinen bir köy arıyorum hepsi bu allah razı olsun.saygılar..

Mesaj Cum Kas 05, 2010 6:53 pm

leon kardeş ilgilenip sizi bilgi verecem bekleyin

Mesaj Cum Kas 05, 2010 7:01 pm

ibrahim kardeş çok teşekkürler ilgilendiğin için.sağolun varolun..

Mesaj Cmt Kas 06, 2010 3:36 pm

kardeş ordu gölköylüyüm araştırdım böyle bir yer varmış ama ben bayramda köye gidiyorum emin olup size detaylı bilgi vere bilirim

Mesaj Cmt Kas 06, 2010 8:03 pm

çok teşekkürler ibrahim kardeş hayırlısıyla git hayırlısıyla gel.allah yolunu bahtını açık etsin.

Sonraki

Dön Fotoğrafsız Define İşaretlerinize Yorumlar