Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar ARKDASLAR ŞUNU Bİ YORUMLAYİN ACİL yakut mu bu taş

ARKDASLAR ŞUNU Bİ YORUMLAYİN ACİL yakut mu bu taş

Arazide çekmiş olduğunuz define işaretlerinin çözümlerini burada paylaşabilirsiniz

IMG-20151209-WA0003.jpg

Yakuta benziyor. 1 milyon dolar yapar.
www.defineciyiz.org

Sevgili emreored uzmanı bile buradan yorum yapamaz. Bir uzmandan yardım almalısın. değerli Taşlarla uğraşanlardan yardım almalısın.

Dramos ciddimisin 1 milyon mu eder. Ne taşı oldugunu bende cözemiyorum napmam lazim yardimci olursan cok sevinirim

Tasin yakut olma olasiligi sifir kardesim. Uzerindeki islemelere baksana? Yakut olsa boyle bir isleme yapilabilir mi? Benimki sadece bir latife idi. Ciddiye alma sakin. Hicbir bilgi vermemissin. Nasil bir tas nereden cikti nasil cikti, agirligi ne kadar, tas mi, cam mi, metal mi?
www.defineciyiz.org

Sanırsam taş agır ama cokta fazla degil 2 kilo kadar. Cok sert kırılmıyor gibi yani biraz zorlasak kırmak icin icinde birşey var sanki. Oda mezarin icinde bir oyma taş vardı. Adam taşın ortasina yuvarlak cizmis. Doldurma yapmıs onu kırdık kasa gibiydi icinden sadece bu cıktı. Buyur ustam bilgiler bundan ibaret

Saçmalama bu kırılırmı hiç.Kırmadan içine bakma yöntemlerini araştır. Mesela çanta kontrolü yapan güvenlik girişleri var x-ray cihazları olan binalar rica et güvenlikçiden içinden geçir ekrandan bak boşsa götür güzel bir müzeye anlaş...üç gün içinde teslim etme şartı vardır,,

Dön Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar