Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar UZMAN ARKADAŞLAR 4 METRE KAZDIM BU ÇIKTI ACİL YARDIM

UZMAN ARKADAŞLAR 4 METRE KAZDIM BU ÇIKTI ACİL YARDIM

Arazide çekmiş olduğunuz define işaretlerinin çözümlerini burada paylaşabilirsiniz

arkadaşlar nasıl msj bıraka bilirim yardımcı olur musunuz bende birşey paylaşmak istiyorum ...

öncelikle slmlar o kesinlikle kapak taşı tuzagına dikkat Allah yardımcın olsun

değerli kardeşler yerde büyük yerli bi kayada işlenilmiş oyma güneş.piramite benzer merdiven ,kaplumbağa var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim sygılar

sonsuzmatem yazdı:
ARKADAŞLAR BU TÜR SIKINTILARDAN KURTULUN ARTIK ALAN TARAMASI OLANLARA İNANILMAZ BİR HABER BULDUĞUMUZ YENİ SİSTEM İLE SADECE ALTINA YÖNELİŞ İŞARETLERİN VERDİĞİ SIKINTIDAN KURTULUN YENİ BULUŞUMUZ İLE SİZDE NOKTA ATIŞI YAPIN 4 METRE BOŞUNA KAZMAYIN İRTİBAT TELEFONLARI
:0537 667 44 13 ASRIN BULUŞU HER TÜR ZEMİN TESTİ BAŞARI LI BİR ŞEK,LDE GEÇMŞ TİR GARANTİSİ KANITLANMIŞ TI BİZE ULAŞIN PİŞMAN OLMAYACAK SINIZ

:?: Değerli kardeşim madem bu kadar yaptığınız icadın sağlamlığına vede üstünlüğüne güveniyorsunuz.resimliyerek kendisinin vede bulduklarınızı kanıtlıyarak cihazınızıda anlatarak at sidisini bi görelim inceleyelim.eğer gerçekten anlattığınız gibiyse dökümanlarıyla ortaya koyun görelim bu kadar emin konuştuğuna göre bizlerde emin olalım neden olmasın...senin anlattığın gibi yüzlerec sahte dolandırıcıları gördük insanların canı yandı artık herkes gözünü açtı .kesin kanıtla ondan sonra ortaya çık ilk alıcın benim..hadi buyurun bakalım.hodri meydan.....telefonla pazar arama kanıtla ondan sonra konuş hadi hep beraber senin cihazının kendini vede marifetlerini görmek istiyoruz.............. :?:
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

sen o tası cıkarmaya bak kardes cokta dikkatlı ol emeyini göreceksin insallah hadi sana kolay gelsin

boşa zahmet harcama kardeşim emeklerine yazık olur.

öncelkle selam....bu taş bi mahsene giriş olabilir kalp işaretli ve burda kesinlikle oksit gazı ve tuzak vardır cok dikkatli çalışma yaparsanız iyi olur....maskesiz sakın çalışmayın....kolay gelsin

sonsuzmatem kardeşim yalanı bile beceremiyosun yapma arkadaşım insanların zaaflarıyla oynama senin bu bahsettiğin sistemin ben kazığını yedim elde var sıfır kazık benim kıçımda kaldı madem bi buluşun var siidii yap bi bakalım bide bu buluşunu test eddirebilirmisin

KARDESİM EYERKI ORASI KAPAKSA GAZ MASKENİ TAK HİC KORKMA AÇ KAPAGI ABARTI BİR DURUM YOK SEN KENDİNİ KORKUTMA
EYERKI KAPI DEGILSE MALESEF 2 VEYA 3 METRE ASSAGIYA KAZMAN GEREKEBİLİR VEYA MEZARIN ARKASIDA OLABİLİR
FAKAT PES ETME SONUCA AZ KALMIS HAYIRLISI INSALLAH

....H.... harfi mağara vy odayı simgeler
fotondaki üçgen taş el işçiliği ile düzlenmiş murç izleri var
ve insan etkisi ile sıkıştırılma taş çakma taş

ÖncekiSonraki

Dön Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar