Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar UZMAN ARKADAŞLAR 4 METRE KAZDIM BU ÇIKTI ACİL YARDIM

UZMAN ARKADAŞLAR 4 METRE KAZDIM BU ÇIKTI ACİL YARDIM

Arazide çekmiş olduğunuz define işaretlerinin çözümlerini burada paylaşabilirsiniz

4 METRE KAZDIM BU ÇIKTI. fOTOLARA YAKINDAN BAKIN LÜTFEN. tAŞ SİMETRİK ŞEKİLDE. NE YAPMAM LAZIM. ÜSTÜNDE MURÇ İZLERİ VAR.
Eklentiler
GetAttachment1.jpg
GetAttachment1.jpg (30.46 KiB) 26017 kere görüntülendi
GetAttachment.jpg
GetAttachment.jpg (29.14 KiB) 26017 kere görüntülendi

4 mt aşağıda diyorsun ama zannetmiyorum.Taşın yapısına bakarsan oraya sonradan konulmuş.
Bir mağara girişi olabilir.Dikkatli ol

kapak taşına benziyor. Dikkatli olmalısın sıkı yerleştirilmiş. Yukarıdan aşağıya itina ile bırakılmış. Bu nedenle arkada tuzak olma ihtimali yüksek. Su tuzağı muhtemel... DİKKAT...

NASIL SU TUZAĞI? ANLAMADIM! NEREDEN BAKSANIZ 1500 SENELİK YAPILAR. O ZAMANDAN BU ZAMAN SU KALIRMI? YANLIŞ ANLAMAYIN BELKİDE OLABİLİR AMA ŞAŞIRTICI. NE YAPMAM GEREKLİ? BU SU BANA NE YAPABİLİR?ORADA BOĞULACAĞIM BİRYER YOKKİ? ZEHİR FALANMI OLUR? BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

gaz da olabilir kardeş gaz maskesi takmanı istiyorum
sen bize lazımsın kesinlikle gazmaskesi kullan
defineci_ailesi :::::

mezar girişi de olabilir ama kesinlikle tuzaklıdır ve buu tuzak ta %99 gaz dır ben ce gaz maskesi takmadan işe koyulma
defineci_ailesi :::::

Tamam abiler. Gaz maskesi

kalp işaretine benziyor kalp işaretinin olduğu yerde mutlaka tılsım vardır. dikkatli ol

değerli kardeşim burda simetrik çakma gibi oturtulmuş kalp figürlü çakma veya araya geçme kalp taşı var .bu demektirki statüsü yüksek birinin eşinin veya zengin birirnin eşinin mezarının olduğunu i,fade eder. yanlız tuzaklı olabilir.çok dikkatli olmalısınız..allah kolaylıklar versin...
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Mesaj Prş Haz 03, 2010 10:31 pm

arkadaslar bıseyde yardımınıza ıhtıyacım var.2 ucma (H) var.bunların arası yaklasık 50 metre var 2 (H) neyı anlatıyor.bunların 2 sıde guneye bakıyor. (H) HARFLERIN ORTASINA gectım mı bırı sagda bırı solda kalıyor. LUTFEN YARDIMCI OLABILIRMISINIZ

Sonraki

Dön Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar