Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar saksı işareti resimleri ekledim

saksı işareti resimleri ekledim

Arazide çekmiş olduğunuz define işaretlerinin çözümlerini burada paylaşabilirsiniz

Mesaj Sal Tem 03, 2012 9:23 am

Mesaj Sal Tem 03, 2012 11:05 am

üstadlar yokmu bi yorumu olan ?

Mesaj Sal Tem 03, 2012 1:39 pm

Hem Bismillah hem saksi baya ilginc...

Mesaj Çrş Tem 04, 2012 10:05 am

işte ilginç ama açıklama yokmu kayra düşüncelerini paylaşmanı isterim.

Mesaj Çrş Tem 04, 2012 6:00 pm

benim kendi görüsümdür arkadaslar bence siva üzerine yapilmis vede ortadaki dürt yaprakli yoncaya benziyur buda kismet demektir ben olsam bosluk arama dedektörü ile bosluk arardim cevreyi ince selilde giris icin arastirirdim saygilarimlan

Mesaj Cum Tem 06, 2012 10:17 pm

bana bayan mezarını anımsattı nedense çevre sesimleri yokmu kayada başka işaret mezarı yakında diye düşünüyorum. nedense çiçeklerin yapılma durumunu göz önüne alırsak genç bir bayan mezarı hediyeside güzeldir işallah.kayanın önlerinde arama yap derim

Mesaj Cmt Tem 07, 2012 2:02 pm

Bir saksıda iki farklı çiçek,bismillahirrahmanirrahim yazısı sanki sonradan kazınmış gibi daha canlı duruyor,eğer aynı zaman diliminde kazınmışsa besmelenin son harfi mimde en üstteki yapraklı çiçeği işaret ediyor.Yumuşak işaretler hep bayanları anlattığı için,belki bir yığıntıda iki müjde anlamını ifade edebilir..

Mesaj Sal Tem 10, 2012 10:24 am

oymalar kaya mezarını ifade eidyor ama besmele ilginç yani. sonradan yapılmış olabilir. yada başkası mezarı buldu bir besmele ekledi ona :lol: :lol: dikdörtgen oymaların solunda değişik bişeyler varmı bir kontrol edin.

Mesaj Pzt Tem 16, 2012 8:52 am

arkadaşlar mezarı bulduk gerçektende bayan mezarıymış ve hemen farkettiyseniz büyük olan bi lale çiçeği vardı onun gösterdiği yerdeymiş giriş allaha çok şükür emeğimizinde karşılığını aldık....

Mesaj Pzt Tem 16, 2012 2:10 pm

BULDUKLARINI DA PAYLAŞ SAYDIN KEŞKE KARE OYMALARDA NE TÜR MALZEME ÇIKIYOR BİZİMDE FİKRİMİZ OLSAYDI

Sonraki

Dön Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar