Forum ana sayfa Çözümünü İstediğiniz İşaretler Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar KAYADAKİ RESİM

KAYADAKİ RESİM

Arazide çekmiş olduğunuz define işaretlerinin çözümlerini burada paylaşabilirsiniz

Mesaj Çrş Ara 22, 2010 11:37 pm

Photo-0149.jpg
Photo-0150.jpg

KAYA ORTALAMA 1.80 BOYUNDA 2 METRE GENİŞLİĞİNDE ÇERÇEVENİN ÜSTÜNDE YUVARLAK OYMALARDA VAR, ŞİMDİDEN EMEĞİNİZE SAĞLIK

Mesaj Prş Ara 23, 2010 12:48 am

Arkadaşım kayadaki insan yüzünü seçebiliyor musun?Açıkca gür saçlı biri sola doğru bakıyor.

Mesaj Prş Ara 23, 2010 10:48 am

ömer kardeş maşallah helal olsun size çok şahane bir direktif gören gözlere sahipsiniz .hiç bir ayrıntıyı kaçırmamışsınız.çok güzel bir inceleme..ayrıcada burda güzel oda mezarının olduğunun ifadesidir.allah kolaylıklar versin..
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Mesaj Prş Ara 23, 2010 12:16 pm

ODA MEZARININ YERİ KONUSUNDA BANA YARDIMCI OLUN LÜTFEN....
Photo-0019.jpg
Photo-0020.jpg
Photo-0021.jpg
Photo-0022.jpg
Photo-0023.jpg

YENİ VE GENİŞ RESİMLER ......

Mesaj Prş Ara 23, 2010 10:21 pm

bu taşın hemen önlerinde boşluklar arayarak bak baklım mahsen girişi neresiymiş .sonrada üstten aşağı doğru boşluk arayarak in .inşallah illaki bir yerden sana ses verecektir..kolay gelsin..
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Mesaj Prş Ara 23, 2010 11:45 pm

USTAM YÜZÜM KIZARARAK SORUYORUM; YERDE BOŞLUĞU NASIL ARAMALIYIM........................................................................................ustam özür dilerim konuna girdim ama yerinde anltmak istedim....ilk önce en alt eteklerinden başlayarak normal çubuklarla yukarı doğru devam edipte taa en son noktasına kadar boşluklar arayarak işe başlamalısınız...yani burda bulacağınız mahsen boşluğu sizi oda içi mezarların olduğu yöne veya giriş kapısı olan istikamet götürecek ..kolay gelsin...........................Leon usta....... :?: :)

Mesaj Cum Ara 24, 2010 12:03 am

ortadaki resimde biraz dikkatli bakinca 4, resim kafanin yonu 3 kayanin bulundugu yere bakiyor sanki ustadlar iyisini bilir ama sadece bir fikir,,

Mesaj Cum Ara 24, 2010 1:01 pm

bu tip resimlerde herkes resime odaklanır ve baktı yöne yön tamam fakat çerceve alanın geniş bir alanda aranmasını ifade eder işin zor kolay değil ayrıca çarpılmayın telef olmayın bu ciddi bir iştir başına gelmeyen yada tanık olmayana bu tip olaylar basit gelir

Mesaj Cum Ara 24, 2010 1:44 pm

arkadasım simdiden hayırlı ugurlu olsun umarım umdugundan fazlasını bulursun ayrıca bişi sorcam bu resmin yanındaki kayalıgın orayayı sizmi eselediniz ve birde bu kayaların üstündeki yosunları güzelce temizleyim birazdaha arastırma yapmanı tavsiye ederim birde bu resim sanki bir kalp işaretinin ortasında gibi ama tabi buyuk ustatlar daha iyi yorum yapar benimki sadece nacizane fikirlerim allah kolaylık versin hea birde bu bolgeyi bir arastır derim eyer yasal izinle kazı yapmıcaksanız musaitmi deyilmi yoksaki sit alanımı falan gibi bi arastırırsanız sizin icin daha kolay olur diye düşünüyorum bol sans

Mesaj Cum Ara 24, 2010 5:01 pm

burası bir dağın eteği bu kayanın 100 mt içerisinde daha birçok işaretde var, yasal izin çıkaracam ama yasal izin için önce 100 mt kare yeri net belirlemem lazım..... volkanx_26 arkadaşım çarpılmayın dediniz de çarpılmamak için ne yapmam gerektiğini söylemediniz.? söylerseniz sevinirim....

Sonraki

Dön Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar