Forum ana sayfa Definecinin Bilmesi Gerekenler Cinler gömüde cinleri etkisi

gömüde cinleri etkisi

Cinler hakkında genel bilgiler

Mesaj Pzt Nis 12, 2010 9:05 am

sevgili dostlar gömüde cinlerin etkisi varmıdır?

Mesaj Pzt Nis 12, 2010 9:15 am

merhaba sitemize hoş geldiniz..
Eğer gömüde haram varsa, bunları da Müslüman cinler korur. ... Gayri Müslim bir cine okunduğunda etki etmez. Eğer etseydi, bütün cinler Müslüman olurdu. ...

Mesaj Prş Haz 24, 2010 9:25 pm

arkadasim carpilmiyalim sonra define bulacaz diye deneyen varsa o cesaret kimde varsa bilgilerini bekleriz

Mesaj Prş Haz 24, 2010 10:49 pm

arkadaşlar tabki vardır buna çok dkkat edelm tmm define arıyorz ama gazaba uğramayn kısaca tedbirli gidin 3 harflilerin çözülmeside hoca olmadan imkansız

Mesaj Pzt Tem 19, 2010 4:35 pm

sayın arkadadasım benı yenı defıne aramak ıstıyom elımde ıp ucum yok ama hıslerım kuvetlı nasıl yolşa cıkascam

Mesaj Pzt Tem 19, 2010 4:36 pm

bu konuda yardım amlak ıstıyom

Mesaj Prş Ağu 19, 2010 2:00 pm

benm bulduğum bi yer var işaretimde var dirgen işareti ama etrafındada çok farklı işaretler var çözemedm ama ölüm tehlikesi tılsım falan varömış gibi baya eski bi kaya yıpranmış
hani bu tılsımları çözmeyi öğrenmek için falan bi kitap varmı yapmam gereken ney

Mesaj Cmt Eyl 25, 2010 1:52 pm

arkadaslar basımdan gecen olayın anlatım bız somuncu baba dıye bı ermısın mezarını kazmaya gtık gece 8 arkadasla mezar malatya akcadag dagın basında bıyer kımsecıkler yok carpılmıyak dıye hoca da goturduk mezara geldık eskı yapımlı tas war sadece gece gıtmıstık hoca duva okumaya baslarken bıze ates actılar dagın basında o mezarı koruyanlar warmıs bız bılmıyorduk zorla kutyulduk arababalara bınıb ewe geldık hepımızde bı garıblık wardı mezarı acmaya calısan arkadasımız ogun gece ewınde kazayla bogazı kesılerek oldu babasıyala kavga ederken bu tesaduf degıl bence carpıldı ben sadece basımdan gecenı anlatım ıyı gunler

Mesaj Çrş Şub 09, 2011 6:33 pm

sakaryalı sen o hiserini aman ha kimseyle paylaşma biraz daha derinden düşün mutlaka ufku görürsün yav kardeşim ne hissi ne diyorsun sen adamlar cihazla bulamıyor sen hislemi bulacaksın

Sonraki

Dön Cinler