Forum ana sayfa Definecinin Bilmesi Gerekenler Cinler gömüde cinleri etkisi

gömüde cinleri etkisi

Cinler hakkında genel bilgiler

Mesaj Prş Ağu 22, 2013 9:53 pm

arkadaşlar baya bi zamandan beri defineyle amatör ve öğrenmeye başladıkça bunun bi eğlence olmadığını baktım ki buiş böle olmaz ve profesyonel olarak uğraşmaya başladım merak herşeyi öğretiyo insana bu güne kadar başımıza çok deişik olaylar geldi evet cin diye bi gerçek var definede ama öle anlatıldığı gibi gömüyü oraya,buraya taşımaz sadece şunu iyice anladıkki biz eğerki bu parada hakkını alamamış kişiler varsa onlar bu paranın etrafında oluyo kendini hocayım diye adlandıran bi çok şarlatan var herişin bi ehli var bununda uzmanı olmalı .bunu unutmıyalım bu paranın varsa öncelikle anlatılan bi rivayeti varmı onu iyi bi araştıralım önce kitap ortada insanların içinde herkesin çok büyük aklı ve iradesi var açılıp kitaptan bulunursa sabırla eğer insanın aşamıyacağı zorluk yoktur ve şunu unutmayalım ki . bu hoca dediğimiz buişlerle uğraşanlar için diyorum arkadaşlar beceremeyince kıvırıyolar ve yok bunu ancak papaz bozar hristiyan cin bu dua işlemiyo yok ölüm istiyo gibi çeşitli palavralarla göz korkutup defineciyi soğutmaya çalışıyo bu kişiler tedbiri sen al taktiri ALLAHA bırakın

Mesaj Cum Ağu 23, 2013 4:29 pm

Aktar hocam çok güzel anlatmış ağzına yüreğine sağlık..saygılar..
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

Mesaj Cmt Eyl 14, 2013 12:57 pm

calpacalyano yazdı:
arkadasim carpilmiyalim sonra define bulacaz diye deneyen varsa o cesaret kimde varsa bilgilerini bekleriz

ben şahsen ezbere kafasına göre izinsiz ve tedbirsiz cahilce yapılmış bi çalışmada bir baba oğulun başına gelenleri gözümle gördüm. Allah kimseyi böyle bişeyle sınamasın korkutucu bişey, benim size tavsiyem çalışma yaptığınız alanın jeolojisini bir araştırın yani Müslüman bir gömü ise bir hoca, hristiyan bir gömü ise bir papaz (tabiki bu işlerden anlayan) onları oraya nöbetci dikmeyi bilen gibi nöbeti bitirtmeyide bilmeli yoksa hiç ummadığınız beklemediğiniz aklınıza gelmicek değişik görüntülerle karşılaşabilirsiniz. Ve ayrıca kazı yapılan yer tapuluysa ve tapu kimin üstüne ise yani arazi gerçeken kiminse kazı alanında çalışma yaparken sizi değil büyük ihtimalle onu sıkıştırır ve rahatsız ederler. Size kazı izni vermemesi için. Ama toprağın sahibi kazı yaptığında da ona bişey olmadığınıda gözlemleyebilirsiniz ona izin verebilirler. Örneğini yaşadım.
Child Of #MadHouse

Mesaj Prş Ara 11, 2014 12:59 pm

webmaster arkadaşım bi konuda yanılgı içerisindesin müslüman cinler hiç bi sekilde ve hiç bi koşulda insanlara musallat olmamışlardır
müslüman cinlerin tek yaptıgı allaha iman etmektir...

Önceki

Dön Cinler