Forum ana sayfa Definecinin Bilmesi Gerekenler Toprak Çeşitleri Kömür ve kömür tozu ne anlama geliyor...

Kömür ve kömür tozu ne anlama geliyor...

Toprak çeşitleri hakkında bilgiler

Sevgili kardeşim var olan şey kaybolmaz. Yer değiştirme vs bana göre doğru değil.Bu tür şeyler neden hiç arkeologların başına gelmez hiç düşündunuz mu.?
Baban amcana başka bir yer tarif etmiş olabilir.

Hasek Kardesım Böyle Bir Şey Kaç Kere Başına Geldi?

LEON USTAM geçenlerde hem çıbık hemde cihazla bir noktaya baktım ikiside bişeyler buldu ama 2 dakka sonra emin olmak için tekrar baktım ama 1.5m sağa kaydı sonra tekrar baktım buseferde 3m civarı sol tarafa kaydı acaba bu gömü tılsımlı olabilirmi?

peki eşşek arısı kaya içinde sabi duruyorsa bu olay kazı esnasında oluyor yalnız cevap verirseniz mutlu olurum bu yorumu okuyunca nasip demekten başka bir şey gelmiyor.

leon yazdı:
sago_81 yazdı:
arkadaşım o kömür malzemenin ta kendisiydi size kömür olarak göründü bence üstüne bir bardak su için hayat insanın yüzüne bir kere güler çok büyük bir fırsatı kaçırmışınız nasip değilmiş böyle şeyleri iyice öğrenmeniz gerekiyor malzeme bazen kömür bazenkarınca çeşitli şekillerde görünür yazık olmuş diyorum . . .

...................................Selamlar sago kardeşimiz çok haklı malesef o anki görünen kömür tabiki babanızın nasibiydi ama o biraz isteksiz vede sıkıntılı davrandığı için nasibini vede emeğinin karşılığını bıkkınlığından dolayı geri tepmiş.oda amcanızda geri gelince malesef kömür görüntüsüde farklı yerine geri kaymış olur..nasip değilmiş demekki cenabu allah hayırlısını ihsan etsin..........diyeceklerim bu kadar..saygılar......

Diyelim böyle bir şeyle karşılaştık, ne yapmamız lazım anlatabilirmisin?
"BEN BİR GİZLİ HAZİNEYDİM, BİLİNMEMİ DİLEDİM İNSANLARI VE CİNLERİ YARATTIM"
2863 SAYILI KANUNA GÖRE KAÇAK KAZI SUÇTUR

Önceki

Dön Toprak Çeşitleri