Forum ana sayfa Definecinin Bilmesi Gerekenler Alfabeler yazılarda ne anlatmak isteniyor yardımcı olur musunuz.

yazılarda ne anlatmak isteniyor yardımcı olur musunuz.

Dünyada kullanılmış/kullanılan alfabeler hakkında genel bilgiler

İşaretler seni o noktaya getirmiş de, orası labirent gibi mi? Seni oraya işaret götürmemiş ki, bi yeri kırdın mı, bi yeri kazdın mı, ya da gizli kapılar falan mı açtın da o işaretler sayesinde yaptın bunları? Hangi işaret seni yönlendirdi ki?
Nam et ipsa scientia potestas est

resimleri koydum incelersen ve yazdığım gibi mezar odasına girdim. kazdım bir kaç boş mezar ve oradan bir delik delikten baktığında bu yazının olduğu mağara görünüyor.bu magaranın içinde bu yazılar var araştırma yaptım ama boşluk tespiti yaptım herhangibir şey çıkaramadım bende ne varsa o yazıda var diye şüpheleniyorum.

Kasırga...Bu işlerde ne garipse bazı tesadüfler olabilmekte? belkide şans-nasip bilemiyorum..bu tesadüf vesilesi ile doğru yola götürülebilme şansda vardır....?
Aklındaki soru işareti ile seni anlıyorum,daha önceleri buna benzer bir durum ile çok arkadaşımız karşılaşmıştır...
Üçgen..odaya..mezara..oda içindeki mezara..ucu aşağı ise bayan,yukarıya bakıyorsa erkek..mezar ranza gibi alt altda olabilirler...Bunlar tabiki sadece birer yorumdur..İşin aslı sahadaki araştırmada realite kazanır....kolay gelsin..

en kısa zaman da geniş çaplı resim ekleyeyim bana hak vereceksiniz.

kasırga sen bursadamısın

Kasırga kardeşim;

Demek istediğini anlıyorum ama neyin işaret, neyin yazı, neyin doğal olduğunu bilmeden nasıl bir yönlendirme yapıyorsun? Şimdi duvardaki yazıyı fotoğraflamışsın, üzerine paintten siyahla geçmişsin ama yanlış geçmişsin. O kadar belirsiz ki, gerçek yazı zamanla deforme olmuş, doğal yapılanma ile birbirine girmiş. Yahu 20 senedir bu işleri yapıyorum ben ayırtedemiyorum harfleri, sen nasıl ayırtettin de öyle yazılar çıkardın? Madem bu kadar güzel harfleri seçebiliyorsun, niye okuyamıyorsun?

Üçgenlerin anlamı nedir diye sormuşsun fakat orada üçgen yok. Ayrıca olsa bile yazıların yanında, belki de harfdir. Yunan alfabesinde üçgen şeklinde harf var.

Bak senin fotoğrafların ile açıklayım;

Burdaki herkes orjinaline baksın, hangisi daha yakın karar versin.

Anlatmak istediğim seni bi yerlere götüren bir işaret yok. Ayrıca mezar buldum diyorsun ya, görmek isterim nasıl bir mezarmış... He eğer varsa işaret, işaretleri burada yazarak anlatacağına fotoğrafla da bakalım nasıl işaretlermiş. Mezar çıkardım diyorsun, mezarı fotoğraflamıyorsun, gidiyorsun ne idüğü belli belirsiz yazıları fotoğraflıyorsun. Ben mezar bulsam, boş da olsa direkt mezarı fotoğraflarım. Mezar odası dediğin yeri fotoğraflarım.

ben öncelikle bursa da değilim ve stigmata usta senin çıkardığın orjinale göre ne yazıyor. ve benim yakından gördüğüm kadarıyla o şekilde şekiller çıkıyor.

Benim çıkardığım şekilde de yanlış olabilir. Zaten manasız bir yazı oluyor. Bir manası yok. Orada bir yerde tam belli olan yazı vardı, onu da zaten okudum. Fakat ona bile %100 doğru demiyorum. Bu tip kısa ve deforme olmuş yazılarla hiç kimse ilgilenmez emin ol. Zaten okuyamaz.

okuduğun o kısa da olsa yazıyı aktarır mısın o yazıdan bir şeyler çıkaracağım. boşluktan bahsediyor bir harfte yanlış yorumlamadıysam eğer. o çözdüğünü bana aktarır mısın?

stigmata ust senin çıkardığın şekillere göre ben bir çözüm sağladım. alt katta bir bayan mezarından bahsediyor alt kat diyor yakınında aşağı doğru inip kollara ayrılan bir mağara var orada o mağaradan vahsediyor olabilir.bence senin düşüncelerinide alabilir miyim.

Önceki

Dön Alfabeler