Forum ana sayfa Definecinin Bilmesi Gerekenler İşaretleri çözerken nelere dikkat etmeliyiz sayın işaret uzmanları bilgilendirmenizi ümit ediyorum teşek

sayın işaret uzmanları bilgilendirmenizi ümit ediyorum teşek

Definecilik alanında işaret çözümü

Oturduğun yer koltuk taşı,her tarafta zambaklar var ve birkaç yerde küp parçaları var.Büyük ihtimalle bulunduğun bölge nekropol yani mezarlık alanı.

slm kardeş son reımde daire şeklınde olan işaretinın üzerine biraz su dök ve 5 dk falan bekle dairenın tam ortasınsa cok küçük bir çarpı* veya bir artı + cıkar ki çıkarsa kapaktır kırar alırsın
güvenme dostuna yazık olur postuna

slm kardeş son reımde daire şeklınde olan işaretinın üzerine biraz su dök ve 5 dk falan bekle dairenın tam ortasınsa cok küçük bir çarpı* veya bir artı + cıkar ki çıkarsa kapaktır kırar alırsın
güvenme dostuna yazık olur postuna

sevgili kardeşim gösterdiğin bölge mezarlık alanıdır o kağıt sıkıştırdığın kaya ise ip bağlamak ve bir yere sarkmak amacıyla yapılmıştır. karşısında kuyu veya kuyu mezar yada çok dik bir yamaç olmalıdır iyi araştır ayrıca koltuğa oturmuşsun koltuğun çok farklı amaçları vardır kibela koltuğu dendiği gibi yanı sıra batı veya güney batıya bakan kısmındaki mezarları ziyaret amacıyla yer belirtmek niteliğin dede yapılır. şundan eminim ki orası çok dik bir tepe yada dağ zirvesidir senin durduğun yer kadın mezarlığı olabilir bu ne denle doğu kısmı araştır 100 mt içerinde erkek mezarları varsa hangi koltuk yamaca bakıyorsa yamacın karşısını ve yamaçta giriş ara ordaki mezarlarda hediye olabilir ancak esas aradığın bir odadır ve o odanın girişini bulman gerekir etrafa ii bak merdiven veya yuvarlak oyma ları ii incele odayı bul saygılarımla umarım yardımcı olmuşumdur.

oturduğun taşın ilk önce aşağı ön kısımına bak kontrol et değişik ne görüyorsun..daha sonrada geri tarafına otur arka tarafına bak ne görüyorsun.. birde son resimdeki taşın kendi üzerini çok iyi incele derim..allah emeklerinizi boşa çıkartmasın..kolay gelsin....
Aldığımız Nefesi geri verebiliyorsak Demekki hiç bir şey bizim değildir.

1 inci resimde önünde kapalı yer var;2 inci resimde iki mezarın o taşa merkez olmak üzere 5m sağı solu iki mezar; 3-4 kotuk taşı taşta boşluk ara birde karşında tümsek bir yer olacak mezara bakarsın; 6ıncı dare ise kapalı yer anlamında kapatılmış mağra olduğundan bahsediyor. iyi ve bereketli yer!
HAMDOSUN DİYEBİLENLER OLARAK HZ.MUHAMMED MUSTAFA(S.A.V.)ÜMMETİNDENİZ .HZ. ADEM( A.S.) VE İSA (A.S) DUASI ÜMMET OLMAKTI HZ. İSA(A.S.) DUASI KABUL OLUNDU. BİZ İSE DUA ETMEDEN ÜMMET OLDUK ELHAMDÜLİLLAH!HERŞEYİ YASAL YAPALIM EMİ.

ilk resimde beyaz kabartmayla domuza benzetilmeye çalışılmış bi kabartı var dikkat edersen aynı anda file de benziyo hortumu kesik. domuza benzetıyorsan gözler yukarı tarafa bakıyo yukarı tarafı arastır derim yok file benziyo diyosan da kesik hortumu bul orayı kaz derim.bana sorarsan ben domuza daha çok benzettim resim tam çıkmasa da. iyi şanslar dilerim kardeşim .

3.resimde çok dikkatli bakarsan arslan figürünü görürsün.

koltuk taşına oturdugun zaman karşıda ne görüyorsun ona dıkkat et ve üsdüne basdıgın dayre şeklındki yere dıkkat et ve altında başluk olup olmadını kıkat et

Sonraki

Dön İşaretleri çözerken nelere dikkat etmeliyiz