Forum ana sayfa Definecinin Bilmesi Gerekenler İşaretleri çözerken nelere dikkat etmeliyiz nedir bunlar neyi simgelerler bilgi verirseniz sevinirim

nedir bunlar neyi simgelerler bilgi verirseniz sevinirim

Definecilik alanında işaret çözümü

29012013873.jpg
ne anlam taşıyorlar bilgi almak istiyorum

bu da ayni 3 oyma 3 tane mezar var iceride birbirine icerden bagli...mezari bilmak icin oymalarin asagiya dogru bakan yeri tam altini arasdir veya cevresini giris olmali

slm dikkat ettiyseniz oymalarin ustunde yani biraz ilerisinde taş kırıkları var evet 3 tane mezar var ama yer altinda deyil kayaada arabiraz daha detayli resim olsaydi iyi olurdu

bu bir zincir kaç tane delik var ise o kadar ileride olacak.delik aralarını ölç; dar olandan geniş olan yönünde olur.
HAMDOSUN DİYEBİLENLER OLARAK HZ.MUHAMMED MUSTAFA(S.A.V.)ÜMMETİNDENİZ .HZ. ADEM( A.S.) VE İSA (A.S) DUASI ÜMMET OLMAKTI HZ. İSA(A.S.) DUASI KABUL OLUNDU. BİZ İSE DUA ETMEDEN ÜMMET OLDUK ELHAMDÜLİLLAH!HERŞEYİ YASAL YAPALIM EMİ.

öncelikle slm kardeşim,aynen ben de senin bulduğun işaretlerden buldum,her kafadan bir ses çıkıyor ama detaylı bir araştırmadan sonra olayı çözdüm...aile mezarlığı...sıralı oymalar dikdörtgen kare vs. bunu işaret edermiş.eski uygarlıklara ait deniyor çözümü civarda büyük kayalara bak,halı büyüklüğünde,üzerinde su kanalı vs kayada şekil var hepsi bu...saygılar..........................

Bu kayayı birde önden çekseydin ne de güzel olacakmış....
Hayrih i Ve Şerrih i Minellahi Teala.

' İyi de Kötü de Allah'dan Gelir '.

'Lütfen Kaçak Kazıdan Uzak Duralım.

İşaretleri Tahrip Etmeyelim.
Nasipten, Kısmetten Ötesi Yalandır'.

zemin altı kaya mezarı benim tabirim etrafına iyi bak zamanla mezara girişlerin biraz çöküntüler oluyor dikkat li bak

larissa6.jpg
peki bu bir aile mezarlığı olabilirmi

Dön İşaretleri çözerken nelere dikkat etmeliyiz