Bal Grntle

Bal Yazdr
Özellikli Makinalar
ecde
Paranızı verdiğiniz makinadan randıman almak istiyorsanınz EXSAMİNER'A bakın size yardımcı olablir

İkinci bir makinada (Emfad) gerçi bu model şimdi öretilmiyor ama kullananlar çok memnun yenisi de her an çıkabilir çıkarsa ilk duyanlardan olacağınızı unutmayın
Emfad görüntülü cihazın 12/4 versiyonun fiyatı 6.000 Euro Bu versiyon üretilmiyor. Yeni versiyon çıkmak üzere dikkat edin fahiş fiyata satın almayınız.Şu makinayı dikkatlice araştırmanızı tavsye ederim.
BEEP ANTENNA
Ürün Özellikleri

BÖYLESİ YAPILMADI DENİLİYOR KULLANICILARI HEM ARACA TAKABİLİRSİNİZ HEM MANUEL
KULLANABİLİRSİNİZ, 3MT NET DERİNLİK KAYA TOPRAK FARKETMİYOR...
Manyetik ve iletkenlik hassasiyeti yardımyla 10 feet derinliği kolayca tarar ve gps yardımı ile de yerini işaretler.
Beep antenna nedir
----Beep antenna minyatür elektromanyetik alan tarama cihazıdır,10 feet e kadar maddelerin değerli ve değersizliğini tespit eder.
----Beep Antenna AL8 modeli 100 saatlik aramaları hafızasında tutar.
---AL8 okuma modulu saniyede 10 kere okuma yaparak alandaki manyetik ve iletkenliği kayıt eder.Gps yardımı ile de tespitlerin pozisyonlarını saniye saniye kayıt eder.Buna göre de iletkenlerin GPS pozisyonlarını Microsoft office,Excel Macro da haritasını çabukça çizer.Böylece hedef çizilmiş ve yeri belirlenmiş olur.

Nasıl çalışır:
---Beep antenna çeşitli ses sinyaleri etraftaki manyetik ve iletken maddelere gonderir;o maddelerin gerçek değerlerini ekranda pinpoint in yüksek değerlendirmesine tabii tutar.Gösterilen maddelerin ölçümleri iletkenlik ve manyetik içeriklerini ekranda gösterir.
----Bulunan maddelerin içerikleri kimyasal sembol olarak algılanıp gösterilir.
----kırmızı sesli ışık iletkenlik göstergesidir.
----İletkenlik oranı iletkenlik değişikliği göre ekranda gözükür.
----İletken gömüyü yüksek manyetik formatla belirler.
----Beep antenna elle çekilerek kullanıldığı gibi 30km/saat hıza kadar hareketli araçlara monte edlip iletkenlikleri tespit edip gps yardımı ile yerini belirler ve kayıt eder.

EĞER MALİ GÖCÜNÜZ YETERLİ İSE DISCOVERY SİZE GÖRE.
USA DISCOVERY - Toprakaltı Görüntülü Sistem
Discovery, hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektromanyetik yöntemi esas almaktadır. Böylece alet çok faklı yapıları
tanımlayabilmektedir. Bunlar arasında tabaka oluşumu, yer altı su seviyesi, kaviteler ve mezar odaları gibi doğal oluşumları veya borular,
depolar, sandıklar ve benzeri objeleri sayabiliriz.
Discovery, yanılmazlığın yanı sıra zeminde bulunan objelerin yerinin tespit edilmesini mümkün kılan bir noktalayıcıya sahiptir. Ayrıca alet
multisensör sisteme sahiptir. Alet, 10cm x 10cm büyüklükteki objeleri 30 cm'lik bir derinlikten itibaren tespit edebilmektedir.
Ancak kesin şekilleri tanımlayabilmek için kullanıcı ölçüm esnasında çok titiz hareket etmelidir. Buna karşın alet düzensiz arazilerdeki
kullanım için son derece uygundur.
Mikro işlemci tarafından kumanda edilen sistem sayesinde zemin hizalaması, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik olarak gerçek-
leştirilmektedir. Değerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapılabilmektedir. Burada taranan saha üç boyutlu bir grafik sayesinde analiz
edilebilmektedir.Mikro işlemci tarafından kumanda edilen sistem sayesinde zemin hizalaması, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik

olarak gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapılabilmektedir. Burada taranan saha üç boyutlu bir grafik

sayesinde analiz edilebilmektedir.
-Yeterli ve ölçülebilir derinlik net:20metre
- Eş zamanlı olarak Laptop veya PC’de sonuçları görebilme
-Hafizaya kayıt fonksiyonu
-Multisensör teknoloji
-3 boyutlu yazılım
-Metal ayırım fonksiyonu
-Kolay kullanım
-Arazide eğitim
-Arazide deneme ile teslim
GOLDEN FOX KULLANICILARINA GÖRE (GOLDEN FOX)BU ALANDA BİR DEVRİM NİTELİĞİNDE
İŞTE Ürün Özellikleri
SECRETGEOSCAN GOLDEN FOX
Normal Görüntülemelere karsit cok istifadeli!
Çesitli metal tanimli darbe endüksiyon sistemi
Mineralli yer ve tuzlu sularda parasitsiz arama
Otomatik ayarli 5 cesit arama sondalari
Altin ve kiymetli madenlere karsi yüksek hassasiyet
Rahat arama ve kolay kullanim
Büyük Arama Mekanlari: Arama Cercevesi ile genis Alanlari kolay ve hizli taramak ve
görüntülemek mümkün.Misal: bir Futbol Alanini taramak icin 3-4 Saat yeterli. normal
görüntülemeler ile Haftalar gerekli olabilir.
Parazitsiz Tarama: Tuzlu Su,mineralli Toprak GOLDEN FOX icin Problem degil,cünkü
cogu rahatsiz edici minarelli Taslarin tesirini izale ediyor. çogu mineralli Topraklarda Metal
özellikleri tasiyan Taslar bulunur, normal görüntülemeler bunlari Metal Objeler olarak
tesbitler. GOLDEN FOX metalik madenli Taslari neutralize edebilir
Orta ve büyük Objeler icin ayirdetme GOLDEN FOX 5 x 5 cm büyüklükten itibaren
Metal Objeleri taniyabiliyor (normal Hazine arama Cihazlari sadece kücük Metal Objeleri
ayirtedebiliyor). Büyük derinde bulunan Metal Objeleri taniyabilmek icin Pratikte cok
zaman kazanilabilir.
5 Çesit Arama Bobini İcin Otomatik Ayarlama: Optimal arama Derinligine erisebilmek
icin Obje Büyüklügüne göre uyan arama Bobini takilmalidir. GOLDEN FOX degisken arama
Frekansi ile calisir,bu sayede cesitli arama Bobinleri ile problemsiz calisilabilir. GOLDEN FOX
icin degisik arama Bobinleri kolayca elektronik Üniteye takilabilir,cünkü GOLDEN FOX ' da
bulunan özel bir salter Bobin elektrigini kontrol ediyor ve otomatik olarak ona göre uygun
arama Frekansini ayarliyor.GOLDEN FOX büyük ve derinde bulunan Metal Objeleri aramak
icin üretilmistir.Küflenmis Civiler ve Sise Kapaklari gibi kücük Parcalari bulmak istemeyen
ve derinde bulunan büyük Metal Objeleri cabuk ve hizli bulabilmek icin Profesyonel
Arayicilara cok uygun. Metal ayirtedebilmek icin GOLDEN FOX mikro islemci ile kullanilan
iletkenlikle donatilmistir, Demir-Altin-Gümüs birbirinden ayirtedilebilir ve Göstergede
gösterilir.Ayrıca eklenmiş magnoradarı sizleri verimi ve derinliği ile çok şaşırtacak...
Güç Kaynağı
NiMH 21.6V/4Ah + 21.6V/4Ah Akkupack
Puls Randıman
980W/yS 1100V Peak
Faaliyet Akımı
800- 1500mA
Kasa Gerilim
0.4A/15Std.
Ekran
620x480Pixel Farbe
Klavye
Touchpanel
Diskriminator
evet
Sensör
28cm Rundspule
Sensör Opsiyon
50x50cm Rahme
100x100cm Rahmen
100x200cm Rahmen
Tüm pc opsiyon
Magnoradar,3D Software,CF-Adapter,Minitastatur,Trackball
Pover Opsiyon
NiMH 21.6V/4Ah
Dzenleyen ecde Dzenleme Tarihi: 06-08-2008 01:48

fatih
Sizin cihazlar konusunda yaptığınız açıklamaları okudum kayde değer konular olduğuna kanaat ettim yalnız bu konuda daha fazla bilgi istiyorum tşkleeeerrr

mursel
bu siteye ilk google aracılığıy girdim doğru alışılmış olacağını tahmin ettiğim siteniz beni ilk bakışta fikrimi değiştirmişti her hafta biraz daha geliştiğini görmek beni memnun ediyor ve bekletilerime cevap vereceğine inanıyorum bu hafta makinalar konusu biraz daha gelişmiş bu gayet gözel sanırım aradığımı size bulucam sizden ricam cihazları araştırırken titiz olmanız çönkü bu konuda epey sıkıntı çektim başarılar...

mursel
bu siteye ilk google aracılığıy girdim doğru alışılmış olacağını tahmin ettiğim siteniz beni ilk bakışta fikrimi değiştirmişti her hafta biraz daha geliştiğini görmek beni memnun ediyor ve bekletilerime cevap vereceğine inanıyorum bu hafta makinalar konusu biraz daha gelişmiş bu gayet gözel sanırım aradığımı size bulucam sizden ricam cihazları araştırırken titiz olmanız çönkü bu konuda epey sıkıntı çektim başarılar...

Admin
mursel tarafından yazılan metin:

Bütün çabamız burada doğru temelde bilgilere ulaşmanıza yardımcı olmak. Sizinde katkılarınızla gittikçe büyüyen bir doğru bilgi hazinesine sahip olmayı umuyoruz. Teşekkürler.

Casper
S.Aleyküm Arkadaşlar Sanırım diğer Diye tabir edttiğim siteler mantığına yaklaşmaktayız;Yukarıda bir arkadaşımızın belirtmiş olduğu cihaz ,marka,teknik özellik,fiyat konuları vs.. benim merak ettiğim bir takım firmaların cihazlarını satmak,pazarlamak mı yoksa Defineci kardeşlerimize özelliklede yeni başlayan kesimlere yardımcı olmakmı buna bir cevap istemekteyim,Ben şahsım olarak birçok forum sitesinden bu sebeplerden dolayı kaçtım uzak kalmaya gayret gösterdim ama malesefki burdada aynı durumlarla karşılaşmaktayız.

Sizlerden tek ricam tanıtım yaparken cihazları satar gibi değil kısa ve öz olarak yararlanabileceği cihaz isimleri vermemmiz,Aksi durumlarda her cihaz satıcısı veya pazarlayıcısı Paylaşım yerine ticaretini yapacak ise bunu bilelim ve ona göre yorumlarımızı yapalım...

Admin Arkadaşların konuyla ilgileneceğini ümit etmekteyim

Saygılar

efsane
SLM ÜSTADIM
İNAN SENİ BU SİTEDE BULMAK AKLIMIN UCUNDAN GEÇMEZDİ MAKİNALAR HAKKKINDAİ ENDER BİLGİLER ZATEN İNANILMAZ EMİNİM ARKADAŞLARDA ZAMANLA SENİN BİLGİLERİNDEN VE TECRÜBELERİNDEN FAYDALANMA YOLUNA GİDECEKLERDİR EMİN OL .NOKTA SERİSİ DEDEKTÖRLER SENİN UZMANLIK ALANIN ACABA NEDEN YARDIMCI OLMADIN ANLAMADIM AMA EN KISA ZAMANDA SENDEN ÇOK ŞEY BEKLİYOR UM ÜSTADIM AYRICA SİTE HARİKA AMA BİLGİLERİN BİR AN ÖNCE TAMAMLANMASI LAZIM NASİB OURSA ELİMDE BULUNAN BELGE VE BİLGİLERİ EN KISA ZAMANDA GÖNDERİCEM ÜSTADIM SİTEYE EN KISA ZAMANDA DEDEKTÖRLER VE DEFİNE FUL İŞARET KATALOĞU GÖNDERMEYE ÇALIŞACAĞIM SİTE ADMİNLARI VE TÜM EMEĞİ GEÇEN HERKESE SELAM VE SAYGILAR ALLAHA EMANET OLUN ALLAH YAR VE YARDIMCIIZ OLSUN MUHAMMMED S.A.V NİN GÜLLLERİ YAKANIZDAN DÜŞMESİN

efsane
ÜSTADIM SİSMİK DEDEKTÖRLERİN YAILMA PAYLARININ FAZLALIĞI HAKKKIDADA ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAMIZ LAZIM BENCE EYER BU SİTEMİZ YENİ VE YAPIM AŞAMASINDA VE EKSİKLERİ VARSAKİ YARDIMCI OLMAMIZ VE EKSİKLERİ LKAPATMAMIZ LAZIM ŞUNU UNUTMAYALIMKİ HER MAKİNE MALI BULUR DİYE BİR KAİDE YOK VE MAKİNE ALINIRKEN EN BAŞTA YAPIMINDA KULLANILAN MALZEME VE METERYALLLERİN NE DERCE RANDIMANLI OLUP OLMADIĞI HUSUSU HAKKKINDA AYDINLANMAMIZ LAZIM VE BİLİNMESİ GEREKEN EN ÖNEMLİ BAŞLIK MAKİNANIN YAPIMINDA TESPİT KONUSUNDA BİLEŞENLER İÇERİSİNDE CİVA OLUP OLMADIĞI VE VARSAKİ ORANININ NE KADAR BELİRGİN OLDUĞU BENCE EN MANTIKLISI ÇOK PARA VERMEKTENSE AZ İLE YETİNİP ONUNLA BİRŞEYLER YAPABİLME YETİSİ BUNUN YANINDA BİLGİ VE DENEYİM VE HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ UYANIK OLMAK

ecde
sevgili efsane ben buraya daha yeni takıldım daha önce görüştüğümüz sitelerde neden ayrıldiğimı az çok biliyorsun fakat buraya hız bir başlangıç yapmaktan ise biraz daha dengeli yol almayı tercih etmemin sebebebi konuları takip edecek olan arkadaşalrın sıkılmadan konular içinde boğulmadan takip etmeleri sizin gibi gerçekten hızlı takipçileri memnun etmek için biraz daha zamana ihtiyaç var burada umuyorum burada çok daha ileri konuları paylaşacağız yakında birazcık sabır tşkler...

GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ:

Toprakaltı radarları denilen GPR’lar dedektörlerden farklı bir teknoloji olan elektromanyetik pulse sinyalleri ile çalışır.Dolayısıyla derinlikleri dedektörlerden çok fazla ve ölçülebilirdir.
Laptop veya masa üstü bilgisayarlar ile çalışan bu cihazların toprak altına gönderdiği sinyallerin derinliğini çok gelişmiş bir yazılım vasıtasıyla bilgisayarınızın ekranından görebilirsiniz.
GPR’ların çalışma prensibi: Cihaz tarafından toprakaltına gönderilen elektromanyetik pulse sinyalleri aynı anda geri alınır.Toprak altında herhangi bir anomaliye çarpan sinyaller cihazın içindeki gelişmiş yazılım vasıtasıyla 3 boyutlu görüntüye çevrilir.Alman OKM firmasının modellerinin çeşidine göre farklı ve ölçülebilen derinlikten 3 boyutlu görüntü almak mümkündür.
Toprak cinsine ve obje boyutlarına göre derinlik değişkenlik gösterir.
her zaman dediğimiz gibi siz yinede iyice emin olmadan kendinizi bilgilendirmeden bu işe başlamayın yoksa sadece kirası bile kimilerine yeterince fazla gelebilir.saygılar
Dzenleyen ecde Dzenleme Tarihi: 03-08-2008 02:31

arkeolog
MERHABA ARKADAŞLAR BEN UMUT BENİMLE İLETİŞİM KURMAK İSTEYEN BU İŞİ VE İŞARETLERİ BİLEN ARKADAŞLARLA TANIŞMAK İSTİYORUM YARDIMA İHTİYACIM VAR BANA DÖNERSENİZSEVİNİRİM 0 532 692 75 33 NUMARAM GECELERİ ULAŞAMAZSINIZ İYİ GÜNLER
arkeologWink

ecde
ÇOK ÖNEMLİ DERİNLİK TESTİ! (her araştırmacının metal dedektör seçerken aşağıdaki hava testini yapması önerilir):

Bir metal dedektörün maksimum tespit derinliği havada yapılacak birkaç basit test ile ölçülebilir. Yeraltında tespit edilmesi hedeflenen büyüklükteki metal, metal dedektörün önüne getirilerek, dedektörün havada bu metali tespit ettiği mesafe ölçülür. Ölçülen bu mesafe, çok uzun yıllar yeraltında kalarak sıcaklığın, basıncın, nemin etkisiyle fiziksel, kimyasal ve biyolojik değişime uğramış gömülü metalin toprak altında tespit edilebileceği maksimum derinliğe yakındır. Bu test sonucu yeni gömülen değil, çok uzun yıllar yeraltında kalmış olan metaller için geçerlidir.

Tespit Derinliğine etki eden faktörler:

Metal dedektörlerin tespit derinlikleri metalin yeraltında bulunma süresi, toprağın mineral yapısı, metalin yüzey alan genişliği, metalin cinsi, metalin yeraltında duruş şekli, kullanıcı tecrübesi gibi değişken etkenlere bağlıdır.

Hava testi ile maksimum derinlik bulma yöntemi:

Testi yapılacak metal dedektör yere yatırılır. Sıfırlamasını yapılır. Yuvarlak tepsi (halka) şeklindeki büyük bir metal, metal dedektörün arama başlığının karşısında hareket ettirilir. Metal dedektörün bu metale sinyal verdiği mesafe ölçülür. Test edilen metal dedektörün çok uzun yıllar yeraltında kalmış büyük bir metali tespit edebileceği maksimum derinlik görülür.

Profesyonel bir metal dedektörün bu test sonucuna göre en az 2 metre mesafeden tepsi (halka) şeklindeki metale sinyal vermesi gerekmektedir.

Yukarıda anlatılan hava testi Miner Profesyonel Metal Dedektör'e uygulandığında; maksimum tespit derinliği küçük başlık ile 2,2-5 metre, büyük başlık ile 3 metre civarında olmaktadır. Bu sayısal değerler hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Yeni gömülmüş metal: Test amacıyla yeni gömülmüş 60 cm x 60 cm x 1 cm boyutlarında bir metal plakanın, profesyonel bir metal dedektör ile uygun toprak şartlarında tespit edilebileceği maksimum derinlik 1-1,5 metre civarındadır. Toprak altında uzun yıllar kalan metal çok daha derinden tespit edilebilecektir.

Dikkat: Araştırmacı yeni gömülmüş metal aramadığından, yeni gömülen metal ile test yapmak yanıltıcı olabilir. Kullanıcılar yeni metal gömüp test etmek yerine, araştırmalarda buldukları metaller üzerinden performans değerlendirmesi yapmalıdır.

Çok eskiden gömülmüş metal: Toprak altında en az 100-150 yıl kalarak toprak ile kimyasal, fiziksel, biyolojik etkileşimini tamamlamış büyük bir metalin, uygun toprak şartlarında, profesyonel bir metal dedektör tarafından tespit edilebileceği maksimum derinlik 3 metre civarındadır.

Duvar Testi: Profesyonel bir metal dedektör, en az 55-60 cm kalınlığındaki beton duvarın arkasından bilezik şeklinde bir metali tespit edebilmelidir.

Derinlik Sınırı: Günümüz metal dedektör teknolojisi dahilinde, hiçbir metal dedektör 3 metreden daha derine gömülmüş metali tespit edemez. 3 metreden daha derinde olan metaller malesef metal dedektörlerin tespit kapasitesi dışındadır. 3 metreden daha derinde yapılacak araştırmalarda jeofizik cihazı kullanılması gerekir.

gitarist
konularınızın gerek içerik gerekse analiz bakımında son derece verimli buldum başarılarınızın devamını diliyorum elinize sağlık umarım bizleri aydınlatmaya devam edersiniz tşklerrrrrrrr...

mursel
Özelikli cihazları google da aradım birinci sırada geldi gerçekten baya populer olmalısınız tebrik ederim başarılarınızın devamını diliyorum sanırım bu gidişle defineciler ve cihaz satanlar sizi pek rahat bırakmıyacaklar sizin konulara bu sayede bir kez daha göz attım ama yeni cihazların eklenmesinide istiyorm başarılarrrrrr

Admin
"mursel" adlı üyemize teşekkürlerimizi iletiriz. Bu güveninize layık olmak için daha çok çalışacağız. Ve şunun bilinmesinde de fayda var ki; bu siteyi sanal dünyanın en popüler define-tarih-mitoloji-kültür sitesi yapma yolundaki en önemli adımları siz değerli üyelerimiz atmaktadır.
DefineHaritasi.com Ekibi

fatih
arkadaşlar hakkaten çok beyenilen bilgiler var burda herkesin bu siteye girip bilkgi edinmelerini tafsiye ederim

fatih
arkadaşlar hakkaten çok beyenilen bilgiler var burda herkesin bu siteye girip bilkgi edinmelerini takonularınız her geçen gön biraz daha bana yardımcı oluyor aradıklarımın tamamına yakınını sizde buluyorum tşkler
Said Said:
fsiye ederim

fatih
arkadaşlar hakkaten çok beyenilen bilgiler var burda herkesin bu siteye girip bilkgi edinmelerini takonularınız her geçen gön biraz daha bana yardımcı oluyor aradıklarımın tamamına yakınını sizde buluyorum tşkler

tafsiye ederim fatih

ecde
Golden King DPR
Meta 103 PS
Meta 106 PS
XA1 Alan Tarama
BR100
TR100
N-MD1
Golden King
Bugüne kadar üretilen dedektör sistemlerini bir anda çok geride bırakan
yeni nesil radar GOLDEN KING 21.800 kat daha fazla depolanabilir belleği, 150 kat daha hızlı işlem yapabilen
mikro işlemcisi ve Dünya'da ilk defa sinyal şekil ilişkisi kurabilen, tespit ettiği hedefin sinyal grafiğini 3D olarak
aynı anda çizebilen yapay zekâ algoritması yazılımı ile elektro manyetik alanında yepyeni bir dönem başlattı.
Akıllı arama sistemi ile tek tuşla, tek geçişle hedef sinyali hakkında derinlik dahil tüm bilgileri sonuç ekranında görecek,
kayıt edebilecek daha sonra kaydedilen bilgilere istediğiniz an ulaşabileceksiniz. Her kesin kullanabileceği kadar kolay
hazırlanan yeni nesil radar arama ve araştırmaların her anında kullanıcıya kılavuzluk eden sistemlerle donatıldı.
mayına mayın diyebilen çok gelişmiş bir askeri radar sistemini Dünyanın hizmetine sunacak.Dünya lansmanı aylar önce yapılan bu yeni radar
sisteminin Türkiye satışı başladı. Olağanüstü özelliklerle donatılan yeni teknoloji GOLDEN KING sizleri bekliyor.(Diyor şair nokta tabi siz yinede bekleyin denemeden kesinlikle almaya kalkışmayın yoksa size çok acı gelebilir...)

Golden King, yeni nesil yeraltı Radarlarının ilk örneğidir. Sadece Türkiye’de değil tüm Dünyada benzeri olmayan bu mükemmel sistem, sektörün lideri ve öncü kuruluşu NOKTA MÜHENDİSLİK’in elektromanyetik mühendisliğinde uzman AR-GE Departmanı ve profesyonel tasarım ekibi ile üzerinde uzun yıllar çalışılarak ortaya çıktı.

Sistem tasarımından üretim aşamasına kadar tüketicinin tüm beklentilerine cevap verebilecek şekilde hazırlanmıştır. Golden King yeni nesil radar sistemi ve aksesuarları ile başka hiçbir ilave Donanıma gerek kalmadan, arama ve araştırmalarınızı çok daha kesinlik ve netlik ile yapacaksınız.

Golden King sistem kutusunun içinde, bu güne kadar üretilmiş sistemlerin işlemcilerinden 21.800 kat daha fazla depolanabilir belleğe ve 150 kat daha çok örneklem alan ve değerlendirme yapabilen ARM9 tabanlı mikro işlemciye sahip bir Ana kart vardır. Dünyada ve sektörde ilk defa bu düzey bir teknoloji kullanılmıştır. Golden King, Elektromanyetik algılamada dünyada eşi benzeri olmayan Teknolojide sınırların ötesine geçmiş bir sistemdir.

Tüm Golden King sistemi, Dünyaca kabul görmüş ve en hızlı işletim sistemi olma ünvanına sahip LINUX işletim sistemi tarafından yönetilmektedir. Bu güne kadar sektörde yazılan en kusursuz yazılımlar ile kontrol edilmektedir.

Golden King yeni nesil Radarı benzersiz kılan en önemli özellik, Gerçek zamanlı 3D Dijital sinyal işleme özelliğidir. Çok yüksek bir görüntü kalitesi sunan 7’’ TFT ekranıyla Hedefi bulduğu anda, sonuç ekranında 3D grafiğini çizip, her açıdan inceleme ve kayıt etme olanakları sunar.

Daha önce, 3D Grafik verdiğini iddia eden 10.000-20.000 Euro’luk sistemler Real Time 3D sinyal grafikleri çizemezler. Üretim aşamasında sistemin alabileceği voltaj değerleri hesaplanarak grafikler sistemin kütüphanesine yerleştirilir. 2000-3000 resimden oluşan bu kütüphanelerdeki bilgiler kullanıcının yeraltından aldığı voltaj değerine göre tek tek çağrılır. Yani verilen grafik ile yerden alınan sinyalin alakası yoktur.

Dünyada ilk defa Golden King yeni nesil radar’da gerçek zamanlı 3D Grafik sinyal işleme yöntemi uygulanmıştır. Arazideki milyarlarca olasılık hedef sinyal tespit edildiğinde, o anda çizilerek, kullanıcısına hedef hakkındaki her türlü bilgiyi çok yüksek görüntü kalitesinde verir.

Araziden aldığı milyarlarca kombinasyonu sizlere Muhteşem bir görüntü kalitesinde, 3D olarak verebilen bu sistem, aynı zamanda Dünya’da sinyal şekil ilişkisi kurabilen yapay zekâ algoritması ile yapılmış tek sistemdir. Yazılım tıpkı insan zekâsı gibi bir mantıkla çalışarak, hedeften gelen sinyal yapısını ve verileri düşünerek yorumlar. Bu sayede arama ve araştırmalarınızda, daha önce yaşadığınız hiçbir sorunu tekrar yaşamadan araştırma yapabileceksiniz. Golden King yeni nesil radar arar, bulur ve gösterir.

Golden King yeni nesil RADAR ile 2 tip arama başlığına sahip olacaksınız. YÜZEY ARAMA BAŞLIĞI ile 0-3mt arasında küçük objelere duyarlı bir şekilde arama yapabileceksiniz. Özellikle tek para aramalarında çok ideal ve çok etkili bir arama başlığıdır.

Akıllı arama başlıklarından ikincisi genel arama başlığıdır. Özellikle en çok hedef tespiti yapılan 0-5mt derinlikte çok yüksek bir çözünürlükte araştırma yapabilen üstün metal ayırma kabiliyetine sahiptir.

Akıllı arama başlıkları sistemi ile hazırlanan bu başlıklar, Arazide kullanıcısının yaptığı tüm hareketleri gözlemler. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan olumsuzlukları hesaplayarak sonuçlara yansıtmaz.Aynı zamanda taradığı ve araştırdığı alanı, hedefin çapını ve derinliğini, hatta arama başlığının yerden yüksekliğini bile kontrol ederek, sonuçların bu güne kadar hiç olmadığı kadar net olmasını sağlar. Golden King yeni nesil radarda derinlik bilgisi dahil diğer tüm bilgiler ile beraber hedefin üzerinden tek geçişte, tek tuş ile kullanıcısına gelir.

Golden King yeni nesil radar sisteminde kullanılan özellikler bunlar ile sınırlı değil. 6 dil seçeneğinde çalışabilen Golden King, Türkçe, İngilizce, Yunanca, Bulgarca, Fransızca, Arapça dillerinde hazırlandı. Tek tuş ile kullanıcı sistemi istediği anda istediği dil seçeneğine dönüştürebilir.

Golden King yeni nesil Radar Teknolojisi ile tüm arama ve araştırmalarınızdaki 3D sonuç ekranlarınızı, daha sonra incelemek üzere kayıt edebiliyorsunuz. Arazide karşılaşabileceğiniz sembol ve işaretler için Golden King Yeni nesil Radar sistemine “396 “adet işaret ve sembol interaktif menü olarak yerleştirildi.

İhtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz kullanım kılavuzu menüsünde, Yanlış Kullanma, Doğru Kullanma ve Faydalı bilgiler bölümler interaktif olarak sisteminizin içinde.

Golden King Yeni nesil Radar Teknolojisi ile tüm Dünya’da dedektör devri kapandı. Artık Yeni Nesil Radar dönemi başladı. Sizleri bu Muhteşem Teknolojiyi görmeye Şube ve Bayilerimize bekliyoruz.

TOPRAĞIN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ. GELECEK GELDİ!

Akıllı Arama Başlıkları
Yüzey Arama Başlığı
Özellikle yüzeye yakın ve küçük objelere duyarlı bir şekilde arama yapabilen bu Arama Başlığı maximum0-3 metreye kadar yüksek çözünürlükle sonuç alabilme kabiliyetindedir. Tek para aramalarında çok ideal bir Arama Başlığı olup yüzeydeki küçük metallere hiçbir arama başlığının olmadığı kadar duyarlıdır. Dilerseniz sisteminizdeki “DEĞERSİZ” modunu kapatarak yüzeyde aramalarınızı yavaşlatacak her türlü istenmeyen değersiz metali (Gazoz kapağı,Çivi,demir tel veya teneke) görmeden arama ve araştırma yapabilirsiniz. Yüzey arama başlığının aynı zamanda metal ayrım kabiliyeti çok yüksektir. Bu arama başlığı ile ne kadar küçük olursa olsun hiçbir hedefi ıskalamayacaksınız.
Genel Arama Başlığı

Özellikle hedef bulma konusunda çok başarılı sonuçlar alınmış derinlik olan 0-5 metreye kadar yüksek çözünürlük ile sonuç alabilen bu arama başlığı hem derinde hem yüzeyde en kesin sonuçları alabilmeniz için tasarlandı. Üstün metal ayırma kabiliyeti, Kusursuz hedef tespiti ve sisteminizdeki değersiz metalleri görmeden arama yapabilme özellikleriniz sayesinde arama ve araştırmalarınız çok zevkli bir hal alacak.

Gerçek Zamanlı 3D Sonuç Ekranı

Golden King Yeni Nesil Radar sistemi Dünyada başka hiçbir sistemin ulaşamayacağı bir teknolojiyle donatıldı.Benzersiz 3D sinyal grafik işleme fonksiyonu bu güne kadar 3D sistem diye üretilen ama aslında 3D işlem yapamayan tek yaptıkları daha üretim aşamasında içine yerleştirilen binlerce sinyal kombinasyonuna göre hazırlanmış fotoğraf karelerini çağırmaktan ibaret sistemleri tarihe gömdü. Bazı üretici firmalar kullandıkları teknolojinin yetersizliği içerisinde binlerce sayılardaki önceden sadece voltaj değerlerini referans alarak çizdikleri resimleri sanki 3D olarak grafik verebiliyormuşçasına 10.000-20.000 Euro fiyatlara sattılar. Oysaki kullandıkları teknolojik yapılar, sinyal grafiği diye verdikleri resimleri olduğu yerde döndürmekten bile aciz yapılardır. Bu basit sistemlerle aslında hiç alakası olmayan ve beceremedikleri bir işlemi sanki becermiş veya yapabilmiş gibi vaat ediyorlar tüketiciyi de bu konuda istismar ediyorlardı. 3D sistem olduğunu iddia eden Dünyada hiçbir cihaz veya üretici aslında Real time olarak gerçek zamanlı hedef sinyalin grafiğini çizdirememiş sinyal grafiğine hareket dahi verememiştir.Yaptıkları tek şey içerde ki kütüphaneden resim çağırmak olan bu sistemlerin devri bitti. Golden King Yeni Nesil Radar dünyada ilk defa hedef sinyali 3D olarak real time gerçek zamanlı sinyal işleyebilen ilk sistemdir. Üstün teknolojisi, benzersiz donanımı ve yazılım gücüyle Golden King Yeni Nesil Radar daha önce kimsenin görmediği ve hayal edemediği bir sistem. Sıradan ve tüm eski teknolojilerden kat kat güçlü, hayallerin ötesinde bir teknolojik yapı ve yazılımlarla hazırlanan Golden King Yeni Nesil Radar eski dedektör sistemleri ile kıyaslanamayacak yeteneklere ve güce sahiptir.32 bitlik işlemcisi bu güne kadar kullanılan işlemcilerden 25 kat hızlıdır.128 MB ram ile ram büyüklüğü bu güne kadar dedektör (4,5 KCool sistemlerinde kullanılanlardan 29,127 kat daha fazla. CPU (depolanabilir bellek) daha önceki sistemlerden 21,800 kat daha çoktur, bu güne kadar üretilen en gelişmiş teknolojiye sahip tek cihazdır.

Golden King Yeni Nesil Radar sistemi dünyada ilk defa hedef sinyalleri gerçek zamanlı inceleyerek 3D sinyal grafiklerine dönüştürebiliyor. Dünyada ilk defa uygulanan bu teknoloji ile nokta mühendisliğin geldiği aşama özellikle bobin çapından büyük objelerde göz kamaştırıcı boyutta. Geliştirdiğimiz yöntem ve Ürettiğimiz teknololi ile bilinmeyen veya bu güne kadar yapılamaz denen her şeyi yaptık. 0-8m arasında çok yüksek bir çözünürlükte (netlikte) arama yapabilen Golden King Yeni Nesil Radar zeminden aldığı tüm hedef sinyallerin saniyeler içinde detaylı incelemelerini yaparak bu güne kadar görülmemiş bir netlikte kullanıcısına iletir.

DÜNYADA İLK DEFA REAL TIME (GERÇEK ZAMANLI) BOŞLUK TESPİTİ
Golden King Yeni Nesil Radar 3D sonuç ekranı dünyada hiç bir sistemde olmayan sektörde ilk defa kullanılan gerçek zamanlı sinyal işleme sistemine sahiptir. Bu sistem diğer 3D sistemlerde olduğu gibi önceden kaydedilmiş resimleri çağırmaz hedef sinyalin oanki durumunu işleyerek kullanıcısına 3D grafik olarak verir. Verdiği sonuçları her yönde rotate edebilir inceleyebilirsiniz. Arazide milyonlarca sinyal kombinasyonuyla karşı karşıyasınız bu ihtimalleri 10-20.000 euro lara satılan stemlerde olduğu gibi 3-5000 resimle ifade etmek olanaksızdır.Golden King Yeni Nesil Radar Hafızasında hiç bir resim olmadan gelen sinyali o anda gerçek zamanlı inceler Grafiğe dönüştürür ve kullanıcısına her açıdan izleme olanağı sunar.
Aşağıda arazide alınmış boşluk değerlendirmelerini görüyorsunuz ve hiç biri asla diğerine benzemeyen yapılar sunan bu doğal yapıları incelerken yan yana boşlukları da kaçırmayacak hedef sinyallerinizi hiç olmadığı kadar detaylı inceleyebileceksiniz. Boşluk, Yan yana boşluk, Boşluk içinde metal verilerini incelerken hedefin en boy bilgilerini voltaj değerini alabildiğinizi ve her yöne döndürerek bu görüntülerin sahteleri için dünyada kulanıcıların binlerce euro ödediklerini unutmayın.Golden King Yeni Nesil Radar ile yapabileceklerinizin sonu yok.

DÜNYADA İLK DEFA REAL TIME (GERÇEK ZAMANLI) METAL TESPİTİ
Golden King Yeni Nesil Radar değerlendirmelerinde kullanılan benzersiz yazılı ve donanım hedef sinyalin tam bir analizini gerçekleştirir.Toprak altında gömülü olan her cisim veya objede mutlaka zemin etkisi vardır bazen çok küçük boyutlarda olan bu etkiyi sıradan veya eski sistemlerde görmeniz mümkün değil iken Golden King Yeni Nesil Radar da en küçük detaylara inerek inceleyebileceksiniz. Arama ve araştırmalarınızda hiç bir ipucunu atlamadan en yüksek teknolojiye sahip olmanın keyfini süreceksiniz.
Unutmayınki Golden King Yeni Nesil Radar dışındaki tüm sistemler gerçek zamanlı sinyal işleyemezler
10-20.000 euroluk kandırmacaların devri bitti şimdi Golden King Yeni Nesil Radar devri başladı.
Aşağıda Golden King Yeni Nesil Radar ile arazide metal yönü tespitlerde elde edilen sonuçlardan örnekler göreceksiniz. Bu örneklerin hiç biri bir diğerine asla benzemeyen milyonlarca kombinasyondan bir kaçıdır. Hedef sinyali bu kadar detaylı inceleyebileceğiniz en boy ve voltaj bilgisini hatta arama yaptığınız alan mesafesini bile rahatlıkla takip edebileceğiniz, gerçek zamanlı ve hiç bir harici donanım veya program gerektirmeyen tek ve bu konuda yapılmış en ileri sistem Golden King Yeni Nesil Radar.

Aksesuarlar

Özellikler
» Benzersiz Yeni Nesil Radar Sistemi

» Toprak altını çok yüksek bir çözünürlükte inceleyen radar

» Kullanıcının tüm hareketlerini kontrol altında tutan Akıllı Arama Sistemi

» 3D gerçek zamanlı grafik sinyal işleme

» Otomatik zemin ayarı, kolay kullanım, dilerseniz manüel zemin ayarı seçenekleri

» Arm 9 tabanlı mikroişlemci, 21800 kat daha fazla depolanabilir bellek, 150 kat daha fazla hız

» 7'' TFT 264000 renk monitör, DVD kalitesinde görüntü

» Güneşin olumsuz etkisini engelleyen Anti Glare ve Güneş Modu

» Çok fonksiyonlu backlight teknolojisi ile üretilen tuş takımı

» 6 dil seçeneği: Türkçe, İngilizce, Bulgarca, Farsça, Arapça, Yunanca

» Üstün stereo ses kalitesi, ses ayarlı kulaklık

» 3D sonuç

» Interaktif animasyonlu kullanım kılavuzu menüsü

» Interaktif işaretler ve semboller menüsü, arazide karşılaşabileceğiniz (396 adet) işaret, sembol ve açıklamaları

» Kılavuz sistem ile basit kullanım

» Mükemmel tasarım, thermoset mühendislik plastiği ile neme, suya, soğuk ve sıcağa maksimum dayanıklılık

» Her arama ihtiyacına uygun Akıllı Arama Başlıkları: Yüzey Arama (tek para) ve Genel Arama başlıkları

» Lidyum Ion batarya
Teknik Özellikler
º Sıradan ve eski dedektör sistemlerinden 21.800 kat daha güçlü depolanabilir bellek ve 150 kat daha güçlü değerlendirme kapasitesi sayesinde artık yansıyan etkinin kesin ve net zeminden kaynaklandığını üstün teknolojimiz sayesinde söyleyebiliyoruz.

º Golden King Yeni Nesil Radar ve Akıllı Arama Başlıkları harici müdahale görmüş arazide derinlik mevhumu gözetmeden yüzeyden yüzlerce metre derinliğe kadar gömülen her türlü objeyi yüzeydeki manyetik değişiklikleri algılayarak rahatlıkla tespit eder.

º Akıllı Arama Başlıkları arama ve araştırma esnasında zeminden gelen pozitif etkileri yani metal etkilerini hiçbir sistemin tespit edemeyeceği bir hız ve kararlılıkta tespit ederken zemin deki negatif etkileri de kullanıcısına aynı anda bildirir.

º Negatif tespit ve değerlendirme yeteneği çok gelişmiş bu sistem basit bobin mantıklarını geride bırakarak kullanıcının arama esnasında yaptığı hataları hesaplayarak değerlendirdiği negatif etkilere yansıtmaz.

º Pozitif etki algılama kapasitemiz bu muazzam teknoloji ile çok daha gelişti bunun yanı sıra ek olarak negatif algılama yeteneğimiz Dünya?da başka hiç bir sistemde olmadığı kadar arttı.

º Bileziği Dünya?da hiçbir sistemin tespit edemeyeceği 10 mt derinliğe gömelim. Golden King Yeni Nesil Radar negatife tespit ve algılama kabiliyeti ile rahatlıkla bileziğin gömüldüğü veya gizlendiği yeri tespit edecektir.

º Objeleri çok derinlerden algılayabilen Golden King Yeni Nesil Radar, içerisinde hiç metal ihtiva etmeyen objeleri gömüldükleri yerde derinlik sınırı olmadan Akıllı Arama Başlıkları ile rahatlıkla tespit edecek. Arazide hem metal hem de metal olmayan her türlü objeyi tespit eden tek sisteme sahip olabileceksiniz.

º Objenin taş, mermer, ahşap veya plastik olması Golden King Yeni Nesil Radar'ın algılama kapasitesinden en ufak bir ödün vermez.

Sevigili defineciler bu cihazın da öncelikle her zamanki gibi abartıldiğnı döşünüyorm tabiki sizler bunu yinede araştırmada lmayın fakat bu cihazda beğendiğim bir şey işletim sisteminin LINUX olması gerisini siz yinede araştırmadan almayın saygılar.Ecde
Dzenleyen ecde Dzenleme Tarihi: 25-08-2008 01:23

mursel
bu cihaz hakikaten bir çok özellilere sahip görünüyor ama dediğiniz gibi araştırılmadan almamak lazım gerçi gerekenlerin tamamına yakınını sizin konularda bulabildim ama yinede alamk için yerinde görmem iyi olur diye düşünüyorum sanırım bu cihaz bana yarar nitelikte emeğnğze sağlık mursel

mursel
Sevgili ecde: senden bir istirhamım olacak bu cihazın fiyatını araştırdım sağlıklı bir bilgi alamadım mumkun ise şunun fiyatını bir yazsan bana çok makbule geçer tşkler

Atlanlacak Forum:
Sayfa oluşturulma süresi: 0.07 saniye
8,408,890 Tekil Ziyaretçi