Bal Grntle

Bal Yazdr
altın bulma
bulut125
arkadaşlar sitenizde yeniyim sizlere bir sorum olacak yardımlarınızı bekliyorum. ben 35 yaşlarındayım babamın dedesinin söylentilere göre iki torba altını varmış bunu eski bir eve sakladıgı söyleniyor ama bu zamana kadar bulunamadı yaklaşık 40 45 yıldır bulunamayan altınları bulmak için uygun bir cihaz varmı ev halen harabe bir şekilde duruyor bu altınları aramak suçmu ilgilenenlerin cevap vermesini istiyorum teşekkürler

Aysun
Çok ilginç ve çekici duruyor. aramakk lazımmm onuu. Bulunca da bana haber verirsin...Shock

eclasse
Bulut kardeşim, eğer bu sizin aile sırrınız ise fazla dillendirme , telefondada konuşma.Hakikaten var ve ailenizden biri bir anda anormal zenginlemedi ise aramanda fayda var.Yalnız dinimize uygun olarak altın gizlenmedi ise 40 yıl sonra cin taifesinin himayesine geçmiş olma ihtimali var.Altın aynı yerde durur ,cihazlada tesbit edersin fakat alamazsın.Sağlam bir hoca bulacan emin olacak, cinleri toplayacak.Altını tesbit edecen kazıp alacan.Sonra hoca cinleri azad edecek. Bak bu yazdıklarım şaka gelmesin olmuş ve halen olmakta olan şeylerdir.Hoca gevşekse hepinizin dumanı çıkar ona göre. Ama besmeleyle gömüldü ise altın korkma . Bi tane garett falan bul o işini görür. 2 teneke demek 740 kg altın demektir.İnşaallah bulursun nasılsa atanızın emaneti imiş.Sana tavsiyem 5 de 1 ini zekat olarak ver yoksa altının hayrını görmezsin.Konyalı

coral69
MERHABA BULUT KARDEŞ ALTINI EĞER EVİN İÇİNDE OLDUĞUNDAN EMİNSENİZ YANİ MEVKİ OLARAK TABİ NET BİLEMESSİNİZDE BULUNMASI KOLAY
[

oguz
bulut arkadaşım evlere gömülen kıymetli eşya ve altın ile ilgili sana bilgi ve tecrübemi aktarayım evlerde saklanan değerli eşyalar genellikle ocak, şömine civarı , kapı eşik altları , merdiven basamak altı bunlar bilgilerim şimdi tecrübemi aktarayım baca içi baca içi saklamalar 1900 lü yılların başlarında çok modaydı o konuda tecrübem oldu bir diğer tecrübem evdeki kabartmalı oda kapısının içindeki boşluk bir diğeri duvara açılan oyuğun kesme taşla kapatılıp üstünün sıvanması şeklinde iyi ararsan bulursun bol şanslar

BARBAROS64
selam bulu kerdes aynı olay benim basımdada var dedemin babası 3 kardeslermiş savasa giderken kardesinin biri alyını yıkamıs teneke icinde gümmüş ama savaşdan geridönememiş şehitolmus altınların yerinide bilenyok halam görmüş yıkarken ama gömdügü yeri görmemiş halam sag atatürkü görmüş100 110yaşlarında salam bi makinada bana lazım eyer bulursa makinasayibinide görürüm

selam mıllet burdan biraz bilgililerle tanısıp bilgi almak isdiyorum

H7NCGROUP
BENDE MAKİNA VAR GİDEBİLİRİZ KESİN SONUC ALIRIZ EGER DOGRUYSA İLETİŞİM İÇİN hayalet2007@hotmail.com
GÜNLER NE KADAR ZALİM OLSA DA GECMEYE MAHKUMDUR

H7NCGROUP
BENDE MAKİNA VAR GİDEBİLİRİZ KESİN SONUC ALIRIZ EGER DOGRUYSA İLETİŞİM İÇİN hayalet2007@hotmail.com
GÜNLER NE KADAR ZALİM OLSA DA GECMEYE MAHKUMDUR

Atlanlacak Forum:
Sayfa oluşturulma süresi: 0.04 saniye
8,221,322 Tekil Ziyaretçi