Bal Grntle

Bal Yazdr
SHS veya diğer alan tarama hakkında
kefensoyan
Değerli arkadaşlar sadece söylentilerle hareket etmek istemediğimden bu cihaz hakkında bilgi ve tecrübesi olan arkadaşların tavsiyeleri veya başka alan tarama cihazı hakkında bilgisi ve tavsiyesi olan arkadaşlardan yorum rica ederim.
Dzenleyen kefensoyan Dzenleme Tarihi: 25-09-2008 22:10

nbak43
Öncelikle şunu söylemek isterim.Bu cihazlarla metal,özellikle altın ve gümüş gibi yeraltı gömülerini bulma ihtimaliniz %10-20 arasındadır.Ancak bu cihazlar,özellikle boşluk konusunda oldukça üstün yeteneklere sahipler!Fakat yer altı odaları söz konusu olduğunda ben size işaretin olmadığı bir yerde bu cihazı kurup alınan her çaprazlamada kazmanızı tavsiye etmem!Bunun için işaretleri ve ne anlama geldiklerini iyi bilmeniz gerekir.Bu cihazlar çok yoğun az yoğun prensibine göre çalıştığı için küçük bir boşlukta dahi çaprazlama yapabilir.

mucit
Değerli arkadaşlar
Ben iki yıldır uğraşılarımın sonunda alan ve yer altını tarayan ,% 99 tesbit yapan makineyi (Cihazı)yaptım.Şu anda patent başvurusunu da gerçekleştirdim.Yalnız makinemin içine Katı-sıvı hangi maddeyi koyarsanız onun en fazlasını tesbit ediyor. Yaklaşık altı aydır sürekli denemeler le uğraşıyordum.Kesinleşmeden bu yazıyı yazmak istemedim.2500 metre alanı,750 metre yer altını tesbit ediyor.Yaklaşık 1.485 YTL masrafım oldu. Bugün için 12 adet yaptım.Çünkü içindeki bir kimyasal maddeyi yurt dışından getiriyorum.Patenti onaylanırsa bir üretici firmaya vereceğim.Bilgilerinize sunulur.Şaka değil,gerçektir.Bu yzadıklarım.Bilgilerinize arz ederim.
[ptom-a@hotmail.com]
Not:Artık %10-20 tesbit eder diye yazanlara inanmıyorum.Resmi gönderemedim özür diliyorum.
Dzenleyen mucit Dzenleme Tarihi: 27-12-2008 00:59
ET

deniz270
selam herkese. arkadaşlar sitede yeni açılan define dedektörleri bölümü sanırım bize çok faydalı olacak. adminlerimiz derleyebildikleri dedektör-alantarama-su altı dedektörü hepsini eklemiş sanırım. adminlere başarılar dilerim. ancak bize de iş düşüyor. dedektörlere gidip tanıdığımız markalar hallında yorum yapalım ki buraya gelen ziyaretçi kardeşlerimize faydalı olsun. haydi iş başına

ka33
mucit tarafından yazılan metin:
Değerli arkadaşlar
Ben iki yıldır uğraşılarımın sonunda alan ve yer altını tarayan ,% 99 tesbit yapan makineyi (Cihazı)yaptım.Şu anda patent başvurusunu da gerçekleştirdim.Yalnız makinemin içine Katı-sıvı hangi maddeyi koyarsanız onun en fazlasını tesbit ediyor. Yaklaşık altı aydır sürekli denemeler le uğraşıyordum.Kesinleşmeden bu yazıyı yazmak istemedim.2500 metre alanı,750 metre yer altını tesbit ediyor.Yaklaşık 1.485 YTL masrafım oldu. Bugün için 12 adet yaptım.Çünkü içindeki bir kimyasal maddeyi yurt dışından getiriyorum.Patenti onaylanırsa bir üretici firmaya vereceğim.Bilgilerinize sunulur.Şaka değil,gerçektir.Bu yzadıklarım.Bilgilerinize arz ederim.
[ptom-a@hotmail.com]
Not:Artık %10-20 tesbit eder diye yazanlara inanmıyorum.Resmi gönderemedim özür diliyorum.
sayın mucitbu söylediğinin %10 u gerçekleşse (250m alan 7,5m derinlik)sizi alan taramanın babası ilan ederiz defineciler olarak.birde resmini eklesenizde gözümüz gönlümüz açılsa.başarılar dilerim
geriye bakanlar ileri adım atamaz

NHT74
Ya böyle bişey varsa,biz defineci arkadaşlar olarak seni destekliyoruz.Resmide bi alabilsek süper olacak...

volvit
mucit kardeşim senin ne dediğinden haberin yok galiba seni cinmi çarptı,,,yok,yok,sen kendinde deyilsin ,be kardeşim boyle bi cihaz yapıyorsunda ne duruyorsun 12 tane yaptığını söylüyorsun 13 ncüsünüde bizim için yapıverde bizde işimize bakalım,gayet ciddiyim,başarılar kolay gelsincevap verirsen sevinirim.

ByKush35
slm arkadaşlar.Bende 1 makine almak istiyorum fakat , ana sayfadaki reklam sayfasında (JEOSONAR 3D TEK SİSTEM) bu cihazı inceledim, fakat siz daha profesyonel olduğunuzdan size danişmak isterim..sizce nasil bi cihazdir, veya gercekten iş gören bi cihaz tavsiye edebilirmisiniz.şimdiden tşk ler.bol ganimetler.
BULUNMAMIŞ HAZİNE BEŞPARA ETMEZ!Cool

defineci99
Değerli kardeşim kefensoyan niki size yakıştıramadım.
Bizler ne kefen soyanız nede mezar soyguncularıyız bizler bilinçlı moder vede bilimiyle defineciyız.

Saygılar.
İŞARET NEYE BENZESE BENZESIN ÖNEMLİ OLAN ŞİFRE VERIP VERMEDIĞI.

Duman
Selam
Madem böyle bir cihaz yaptın gel sana burada 10 tane yer göstereyim birtanesi en azından dolu çıkar. O zaman üretic firma aramana gerekyok beraber ortaklaşa üretici bir birma açarız .

mucit
Alan tarama cihazın foyoğrafını görmek isteyen arkadaşlar. www.astomsan.com'a tıklayabilirler.
ET

mucit
Alan tarama cihazın fotoğrafını görmek isteyen arkadaşlar. www.astomsan.com'a tıklayabilirler.
ET

zekai hoca
bu makinanın varlığı çığır açar eğer var ise
cinlerle ilgili sorunu olanlar,sonçare zekai hoca ( soncare.zekaihoca@hotmail.com ) tel:0533 620 54 53

behcet
slm gerçekten manyak bır cıhaz olacak dedığın gıbıyse ama zanetmem yada ınanmıyom desem yerı en azından fotosunu vıdeosunu koyman lazım demı 12 yapmışsın kıme yapmışsın 12 tane 13 sünüde bıze yap ama dedığın özelıklerdeyse garantı verıyorsan

leon
[img][/img] değerli mucit ve nbak ustalarım anlatımlarınız çok güzelde lütfen yanlış anlamayın ama şimdiye kadar sizler ne buldunuz veya kaç sefer buldunuz bunu lütfen izah edermisiniz belki sizce her şey doğru olabilir ama artık insanlarımız emarelere gözüyle görmeden açık ve net kanıtsız bir şeye inanmak istemiyorlar belki sizler haklı olabilirsiniz ama insanlarımız artık her şeyi görüpte inanıp deneyip emin olduktan sonra alamak istiyorlar . neden bu cihazın resmini koyupta net bir ifade ile açıklamadınız bazı şüphelerde uyandıramazmı lütfen net ve açık olalım saygılar........

gecem
senin bahsettiğin verdiğin sitedeki dedektif cino ve köle dediğin şeylermi ?
bulucaz inss

karman
ozman makineyi bizim bolgeye getir kardeş ermeniler bile geldi ama yerinde bulamadılar malı 3 kazan altın agaçlar işaretleri gitmeden soylediler tala sahibinden izin aldılar yaptılar alenen ama bulamadılar bilmedikleri tek şey toprak kayıyo orada getir köşe ol Smile)) hep mberaber

leon
karaman usta haklı çokta güzel açıklamış..halep ordaysa arşın burda buyrun deneyin hiç olmazssa açık bir gösteri kanıtınız olur sanırım.saygılar..

ALTINCI
MUCİT ARKADAŞIN HHİİKKAAYYEESSİİNNİİ OKUDUK ARKADAŞ RESMEN JEOFİZİK CİHAZI ÜRETMİŞ HELAL OLSUN AMA RESMEN SALLAMIŞ AYRICA GAZİANTEP PİYASASINI BİLMEYEN YOK.BİLMEYENDE BİLSİN HERSEYİN EN UCUZU EN KALİTESİZİ G.ANTEPTE RAHATLIKLA ÜRETİLİYOR GERİSİ SİZE KALMIŞ ALMAK İSTEYEN ALSIN

ayhantoprak
ARKADAŞLAR ŞAKÜL VE DEFİNE ÇUBUKLARI İÇİN GÜZEL BİR SİTE HTTP://definecubuklari.tr.gg

Atlanlacak Forum:
Sayfa oluşturulma süresi: 0.06 saniye
8,227,819 Tekil Ziyaretçi