Bal Grntle

Define Haritası » ÇÖZÜMÜNÜ ÖÐRENMEK İSTEDİÐİNİZ İÞARETLER » Fotoğrafsız İşaretlerinize Yorumlar
 Bal Yazdr
dikdörtgen oyma ve ters (V) yada üçgen
merakli_37
bu işaretlerin anlamları için yardım lütfen yorumlarınızı bekliyorum
(dikdörtgen oyma ve ters (V) yada üçgen) işaret hakim tepede düz zemin üzerinde 5mt civarında yüksek bir kayada bulunuyor bunun dışinda civarda herhangi bir işaret yok dogal bir görünüm var..şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim..
Dzenleyen merakli_37 Dzenleme Tarihi: 28-01-2010 13:41

kamoz01
Daha henüz yeni üyeyim ve arkeoloji ile pek cok bilgim yok, fakat Dan Brown un Da Vinci Sifresinde konu oluyor. Herkes V veya ters Vyi kutsal kadeh zannediyor. Hani su bizim icinden ictikten sonra ölümsüzlesme meselesi!!!!
Ama degil. Kitapta bunun yalnis hatirlamiyorsam maria magdalenanin mezari olarak isaretlendiriliyor.
Hangi ilde oldugunu ögrenebilirmiyim?
Slm

xesar
selam birader. hope you are ok. resim koysan daha güzel olurdu ama genede neyse. senin orda mezar var. işaretli kayanın horasanlı olup olmadığını kontrol et. mezar büyük bir ihtimal ya kayaya oyulmuş, yada hemen yanında 0-5m aralıkta gömülüdür. mucur varsa kaya içine gömülmüştür yok mucur yoksa toprak mikratına bak. çünkü yerin altında olma ihtimalide yüksektir. dua ile. zekat Allahın hakkıdır. burundan gelmesini istemiyorsanız Allaha hakkını verin.

halil
kayanın dıbı yada yada toprak kaya ıse anlını ara toprak ıse hılal bıcımı toprak altı 3 metre

jawa
selam ben jawa

Atlanlacak Forum:
Sayfa oluşturulma süresi: 0.03 saniye
13,092,834 Tekil Ziyaretçi