Bal Grntle

Define Haritası » ÇÖZÜMÜNÜ ÖÐRENMEK İSTEDİÐİNİZ İÞARETLER » Fotoğrafsız İşaretlerinize Yorumlar
 Bal Yazdr
SATILIK 2.EL DEDEKTÖR GARANTILİ
alix
SATILIK 2.EL DEDEKTÖR
JEOSONAR 3 TEK SISTEM.
ÇOK TEMİZ SADECE 1 KEZ SARJ ETTIM YANI ORTALAMA 6 SAAT KULLANILMIŞ BIR MAKINA
MAKINADA CİZİK DAHI YOK
03/12/ 2008 ALINMIS MAKINADIR
MAKINA DAHA 12 AY GARANTI KAPSAMINDADIR
HIC GARANTIYE GITMEMIŞ BIR MAKINADIR
SATIŞ AMACIM ALDIGIMDA 3-4 YER VARDI SÜPELENDIYIM ORALARA BAKMAK ICIN ALDIM VE ARTIK ISIME YARAMIYOR EVDE KALIP ÇÜRÜMESINEDE GÖNLÜM RAZI OLMUYOR O YUZDEN SATIYORUM.
SATIŞ FIYATIM:2000TL
ULASMAK ICIN MSN ADRESIM
yar212@msn.com
alix tarafndan eklenilenresim:
123.jpg

ALTINCI
İŞE YARAMAYAN BİR MAKİNA 2 MİLYON DAHİ VERİLMEZ ALİX SEN KUSURA BAKMA HATA O FABRİKANIN KİMSE ALDANMASIN BU CİHAZAShock

alix
o markayı götüledıgıne göre sende başka bı fırmanın satıcısısın galıba. bır bırınızı karalamak ıcın benım sırtıma cıkmana gerek yok senen gıbı karalayıcır bu gıbı sıtelerde cok alıcı deyılsende vazıfen olmayan ıslere karısma kendı makınelerını satmaya bakk.
yazan: alix

ALTINCI
BENİM ÖNCEKİ MESAJLARIMI TAKİP EDERSENİZ SATICI OLMADIĞIMI ANLARSINIZ BEN BU CİHAZI DENEDİM DENEYENLERİ DİNLEDİM BURADA DA BİR COK KEZ TARTISILDI SONU OLMAYAN BİR CİHAZ SUNDAN EMİNİMKİ SENDE VERİM ALAMADIĞIN İÇİN ELİNDEN CIKARMAYA CALISIYORSUN CİHAZDA SADECE GÖRÜNTÜ VAR GERİSİ LİMON BAHÇESİ BENCE SİZ BU CİHAZI PAZARLARKEN GERCEKÇİ OLUN İNSANLAR ELİNİZDE OYUNCAK DEGİLSANA DA GECMİŞ OLSUN İYİ ARASTIRIP ALMALIYDINSmile

Admin
MERHABALAR...
DEĞERLİ ÜYELERİMİZ SİTEMİZ HERKESE AÇIKTIR. İSTEYEN İSTEDİĞİ ÜRÜNÜ BEĞENİR VEYA BEĞENMEZ. ZATEN BÜTÜN DEDEKTÖR FİRMALARININ WEB SAYFALARINI YAYINLAMALARINA DA OLANAK SAĞLADIK. İSTEĞİMİZ ODUR Kİ BİRBİRİMİZE SEVGİ VE SAYGI ÇERÇEVESİNDE BİRBİRİMİZİN FİKİRLERİNİ ÖĞRENELİM. HERKESE BAŞARILAR DİLERİZ.
DefineHaritasi.com Ekibi

alix
altıncı pasa gönlün bilir ne dersen de yukarda dedıyım gıbı ben makınayı 6 saat kullandın sıfır sayılır.belkı makınanın sıfırını almak ısteyen vardır bendekı makınayla satılan sıfırı arasında hıc bı fark yok cızık dahı yok sıfırını almayı dusunen benım ıstedıyım fıyatın nerdeyse 2 katını ödeyecek aynı makını yarı fıyatına alacaklar bukadar basıt.
admin arkadasımızın dedıyı gıbıde web sayfasında var makına almak ısteyen arastırır ısıne gelenı yapar.

Casper
S.Aleyküm
Alix arkadaşım Sizdeki cihaz üzerinde Büyük arama başlığı mevcutmu ? Bir diğer konu ise Belirtmiş olduğun Fiyatta pazarlık şansımız varmı ? Bunlarla ilgili bir bilgi vermek istersen özelden bana ulaşa bilirsin.

Bir diğer konuyada öz eleştirim olacak.

ALTINCI arkadaşım bahsedilen bir cihaz var ortada ve hiç bir kimse size alın veya satın veya yorum yapın gibi bir telkinde bulunmamış.Vatandaş cihazını satmak istediğini belirtiyor ve amacını açıkça söylüyor.Siz ise gelmiş adamın satmak istediği cihazı karalıyorsunuz.Hatta okadar ileri gidip benim yazılarımı oku demişsiniz .
Ben sizin yazılarınızı takip ediyorum ve ne hikmetse siz<inle alakası olmayan tüm konular hakkında bir bilgiye sahip olmadan eleştiri yapıyorsunuz.Bahsi geçen cihazı nerede ve hangi koşullarda denediyseniz anlatın nekadar kötü olduğunu bizde bilelim.Yoksa biz Jeosonar yerine başka bir cihazmı kullanıyoruz ?
Casper

ALTINCI
AÇ GÖZÜNÜ İYİ TAKİP ET O ZAMAN EVET OKU YAZILARIMI HATTA YAYINLA ALT BAŞLIKTA KENDİNCE SUSTURMA POLİTİKASI İZLEMEK İSTİYORSUN ADAM GİBİ İŞE YARAR CİHAZ SATIN KİMSENİN HAKKINI YEMEYİN BU CİHAZDAN EDİNDİĞİM DENEYİM HARCADIM ZAMANA BİLE DEĞMEZ BÜYÜK BAŞLIKTA ELEMENTSİZ TOPRAKTA KOCA GÜMÜŞ TABAGI 70 CM DE GÖRMEDİ (DİKKAT EDİN LÜTFEN 8 MT GÖRMESİ GEREKEN BAŞLIKTAN BAHSEDİYORUM) BIRAK MERMERDEN SİNYAL GECİRMEYİÇÜRÜK SAY KATMANDAN BİLE 15 CM GEÇMEDİ HA SEN ŞİMDİ DERSİN CİHAZI AYARLAYAMADIN E O KADARDA AŞAĞI KONUŞMAZSIN HERALDE BU CİHAZI ALMAYIN DİYEREK KARALAMA DEGİL BİLGİLENDİRİCİ MESAJ VERİYORUM HA ALMAK İSTEYENEDE SÖZÜM YOK

NHT74
SLM.Garrett GTI 2500 Nasıl verimli bir cihaz mı acaba.

Yorumlarınızı bekliyorum.

leon
Satılık üç aylık iki defa dışarı çıkmış her şeyi üzerinde olan Lorenz deepMax.X3.Dedektör .ihtiyacı olana gerekli imkanlar sağlanır.ben zondt sistemini aldığım için fazlalığından satıyorum..

pirana
makinesini kiraya vermeyi düşünen varmı ? Eğer varsa benimle irtibata geçmesi rica olunur. Makine için her türlü tedbir alınabilir. Teminat senedi dahil.

harkulus
bende ps var iyi randıman veriyo makinayla çok büyük olmasada birşeyler bulduk almak isteyene 600 e bırakırım üst modelini aldım golden king kullanıyorum buradan bana ulaşabilirsiniz

Atlanlacak Forum:
Sayfa oluşturulma süresi: 0.05 saniye
13,092,758 Tekil Ziyaretçi