Bal Grntle

Define Haritası » ÇÖZÜMÜNÜ ÖÐRENMEK İSTEDİÐİNİZ İÞARETLER » Fotoğrafsız İşaretlerinize Yorumlar
 Bal Yazdr
resim yok
gecem
s.a cümleten arkadaşlar yerin mezar oma olasılığı yüksek hatta mezar diyeyim ve anlatmaya başlayayım..yaklaşık 7 metre kare lik bir tepe yuksekliğide 1 ile 1,5 metre arası toprak cinsi karışık ceşitli toprak katmanlarıdan oluşuyor etrafında bir araştırma yaptık hatta küçük çaplı bir kazı yaptık etrafında 2 adet mezar var açtık mezarların içinden değerli bir malzeme çıkmadı.şimdi hedefimiz bu bahsettiğim tepe.tepede neresinden nasıl başlayacağımızı bilemiyoruz tavsiyelerini bekliyorum.sizce nasıl bir mezar bu kapısı falan olma ihtimali varmı,tepenin tam üstünden direk aşağıyamı inelim,tepeye yandanmı girelim,sizce ne yapalım....
bulucaz inss

gecem
yokmu fikri olan ?
bulucaz inss

gecem
tekden tarafından yazılan metin:
sevgili gecem dostum.bahsettiğin yer gibi benimde nigde tarafında resmi bir kazım oldu.yaklaşık olarak aynı ölcü ve düzene sahipti her ne kadarda höyük tiplemesi gibi dursada güney batı kısımından büyük mezara ulaşmıştık etrafındaki mezarlar gibi degersiz nesnelerle karşılaştık.tepeden inmek seni zorlar kolay gelsin
yorumun için tşk ederim bizde güney batı istikametini bir deneyelim.bir özel mesaj attım sana cvp yazarsan sevinirim..saygılar
bulucaz inss

Atlanlacak Forum:
Sayfa oluşturulma süresi: 0.02 saniye
12,988,737 Tekil Ziyaretçi