Bal Grntle

Bal Yazdr
DEDEKTÖR
ALTINCI
AYRICA ARKADAŞLAR NOKTA NIN GOLDEN KİNG DPR CİHAZINI DENEYEN VARMI SONUÇLARI NASIL VERİMLİ OLABİLİRMİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM
SAYGILAR

Admin
DEĞERLİ ÜYELERİMİZ;
DEDEKTÖRLER İLE İLGİLİ SORULARA CEVAP VERMENİZ BİZİ VE DEFİNE DOSTLARINI SEVİNDİRECEKTİR.
DefineHaritasi.com Ekibi

leon
altıncı usta lütfen yanlış anlaşılmasın reklam gibi olmasın ama ben derimki Makronunkini en son çıkanını denesen ondan dahada iyi derim çünkü ben kullanıyorum memnunumda yinede sen daha çok araştırarak en iyisini kendin bulmandır..saygılar.

ALTINCI
DEGERLİ BİLGİLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ASLAN KARDEŞ ARAŞTIRIP DENEYECEĞİM.ÇOK SAĞLAM İŞARETLER VAR ELMDE AMA GENEDE CİHAZSIZ KAZMA VURMAK İSTEMİYORUM

BAŞKA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK KARDEŞLERDEN DE DESTEK BEKLİYORUM

HERKESE SAYGILAR

pirana
Kazma vurmak için gerekli izinleri aldığını varsayarak, Başarılar diliyorum..

efe09
ARKADAŞLAR FOTOĞRAF NASIL EKLENİR BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.. EFE09

hamid
hemşerim nokta alma nokta uğur tavsıyemi dinlersen tese belgeli hiç bir cihaz alma dizine vurursun bin pişman olursun sedece tek bir cihaz diyorlar unuda denemeden alma ismi EMFAD alman malı turk insanları ruşvetle TSE yaparlar belged verirler paranı boş yere verme bana yazık oldu sana olmasın slmlar

rover c2
slm kardeş dedektör kullanma cihaz almayı düşünüyorsansa toprak altı görüntüleme cihazı al alman malı olsun mesela bende var istersen sana satayım ama tek gücün yetmeyebilir mesela biz 5 kişi aldık sende 4 yada 5 kişiyle alabilirsin fiyatına gelince 12000 tl ama varsa vardır yoksa yoktur kesin sonuç.kardeş biz beş koldan koşturuyoruz ekmeğinide yedik haberin ola varsa var yoksa yok birde o cihaz sendeyken tüm işaretler yerler sende haberin ola selamlar

ALTINCI
LEON USTA MAKRO JEOSONAR 3D Yİ İNCELEDİM FABRİKA İLEDE GÖRÜŞTÜM ŞİLE YOLUNDA CİHAZ EĞER ANLATILANLAR DOĞRUYSA BENİM İŞİMİ GÖREBİLECEK KADAR İYİ BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

BU CİHAZI KULLANMIŞ BAŞKA ARKADAŞLARDANDA DESTEK BEKLİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

TEŞEKKÜRLER

leon
altıncı ustam ben memnunum şimdiye kadar hiç yanıltmadı bende senin gibi sorup araştırıp aldım.yanlız bundaki arama yapacağın proğramları iyi öğrendikten sonra bir mesele yoktur.yeterkiilk aradığın moda geçirip ne aramak istiyorsan onu proğramlayıp araıyacaksın zemin ayarı toprak ayarı bunları hepsi kendi yapıyor zaten yani ilk başlayan için güzel bir cihaz .saygılar.................................................................

ALTINCI
TESEKKÜRLER HAMİD USTAM GERÇEKTEN GÜVENMEMEKMİ LAZIM TÜRK MALLARINA DENEYİP VERİM ALAN ARKADAŞLAR OLMUŞ SİZ HANGİSİNDEN MEMNUN KALMADINIZ ??SAYGILAR

ALTINCI
ROVER2 USTA CİHAZINIZIN MARKASI NEDİR??

define04
ALTINCI tarafından yazılan metin:
AYRICA ARKADAŞLAR NOKTA NIN GOLDEN KİNG DPR CİHAZINI DENEYEN VARMI SONUÇLARI NASIL VERİMLİ OLABİLİRMİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM
SAYGILAR

hamid
slm altıncı arkadaş uğur eletronıkte vilus dedektör aldım ince ayar toprak ayarı tümüde biliyorum 20 sant ım dışınde hiç bişey algılanmıyor arkadaşim makro 3d aldı 4ay ist.. de eyıtımı gördü ode boş çıktı bak arkadaş dindar birkişim kendımce gavurlar biz turklerden daha vıjdanlı aslanı öldür hakını ye sız nasıl düşünüyorsanız bilmemm saygılar

Atlanlacak Forum:
Sayfa oluşturulma süresi: 0.04 saniye
8,228,620 Tekil Ziyaretçi